Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

151 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 15:30:04

Jasne i przesłanie pieniędzy przed otrzymaniem pożyczki. Oszustwo. Kasa idzie w świat a pożyczki czy kredytu niema.

#142 ~Marcus & Millichap~

~Marcus & Millichap~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:29:30

Witam, panie i panowie, czy potrzebujecie pilnej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć własną firmę lub projekt lub kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi lub zapłacić rachunki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, skontaktuj się z nami teraz (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), aby uzyskać szybką pożyczkę

Pinnacle Finance Group jest globalną organizacją pożyczkową zajmującą się udzielaniem szybkich zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom z dopłatą do oprocentowania 2%. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

NASZA USŁUGA POŻYCZKI ZAWIERA;

* POŻYCZKA OSOBISTA
* POŻYCZKA BIZNESOWA
* KREDYT HIPOTECZNY

Oferujemy pożyczki od minimalnego przedziału od 1000 USD do maksymalnie 10 milionów USD oraz na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej).

Naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

Nie trzymaj swoich problemów finansowych dla siebie, abyś nie był mistrzem zadłużenia lub stresem finansowym, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami w celu rozwiązania swoich problemów finansowych. Będziesz dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila poniżej:
E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

Z poważaniem,
Marcus & Millichap

#143 ~Pani Elżbieta~

~Pani Elżbieta~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 12:56:14

Pozdrowienia..
Skontaktuj się z nami w sprawie bezpiecznej i niezabezpieczonej pożyczki o oprocentowaniu 3% za pośrednictwem (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)
………………………………….
Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku, czy twój bank odmawia udzielenia ci pożyczki na Boże Narodzenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, potrzebujesz pożyczki. Jestem Pani Elizabeth, właścicielka firmy pożyczkowej. Oferujemy bezpieczne pożyczki o oprocentowaniu 3%.

* Czy masz problemy finansowe?
* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 3%.

* Pożycz wszystko do kwoty 95 000 000 USD.
* Wybierz od 1 do 30 lat do spłaty.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

Obiecujemy 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Nie ma kontroli bezpieczeństwa ani kontroli kredytowej

pozdrowienia
Pani Elżbieta

#144 ~SUSAN BENSON~

~SUSAN BENSON~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 23:35:58

Witam Panie i Panowie, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) w celu uzyskania pożyczki.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy.

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

KLUCZOWE KORZYŚCI;
- Zastosuj w dowolnym miejscu i czasie.
- Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 2000 EUR do 20 milionów EUR
- Brak ukrytych opłat.
- Niska stopa procentowa 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
- Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt WhatsApp: +447903159998
Oczekujemy na kontakt zwrotny

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 21:32:28

Świadectwo „” Obowiązuje oferta pożyczki
Świadectwo „” Nie powinieneś przegapić tej okazji [Nazywam się Jessica Lewis. Mieszkam w Kanadzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że każdy pożyczający, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, skieruję każdą osobę, która szuka pożyczki, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 70 000,00 $ na zacząć moje życie od nowa, ponieważ jestem samotną kobietą z 3 dziećmi.
 Szukałem pożyczki na spłatę długów przez ostatnie dwa miesiące, przez które spotkałem oszustów i zabierałem pieniądze, aż w końcu spotkałem pożyczkodawcę wysłanego przez Boga.
 Nigdy nie myślałem, że w Internecie nadal są prawdziwi pożyczkodawcy, ale ku mojemu zdziwieniu dostałem pożyczkę bez marnowania dużo czasu. Poznałem tego uczciwego i BOGA, obawiając się pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 70 000,00 dolarów kanadyjskich. On jest BOGIEM, który boi się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy i spłacisz pożyczkę, proszę
skontaktuj się z nim i powiedz mu, że to pani Jessica Lewis go odsyła. Skontaktuj się z Mr.Pinto Jolanda, pocztą elektroniczną: (pintojolanda.microloan@outlook.com)

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 21:33:32

Testimony"" Loan offer apply
Testimony"" You should not miss this opportunity [My name is Mrs. Sandra Kate. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family.I was in need of a loan of $90,000.00 to start my life all over again as i am a single woman with 3 kids.
 I have been searching for a loan to settle my debts for the past two months all I met scammed and took my money until I finally met a God sent Lender.
 I never thought that there are still genuine loan lenders on the internet but to my greatest surprise i got my loan without wasting much time.I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $90,000.00 Canada Dollar. He is a GOD fearing man, if you are in need of loan to solve your problems and you will pay back the loan please
contact him tell him that is Mrs.Sandra Kate that refer you to him. Contact Mr.Miotti Stefano, via email (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)

#147 ~eric~

~eric~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 05:07:44

Witam wszystkich. Widziałem komentarze osób, które już zaciągnęły pożyczki z czystego serca, a potem postanowiłem zastosować się do tych zaleceń i zaledwie kilka godzin temu potwierdziłem na moim osobistym koncie bankowym kwotę 8 000 USD, o którą prosiłem. to jest naprawdę świetna wiadomość. Radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek za pośrednictwem poczty (trustfundloanfirm31 com) lub WhatsApp +17323146992. Cieszę się, że dostałem pożyczkę, o którą prosiłem.

#148 ~Marcus & Millichap~

~Marcus & Millichap~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 00:58:44

Witaj mój przyjacielu.
Czy ciągle brakuje Ci gotówki, ponieważ bank lub inne instytucje finansowe odmówiły Ci pożyczki?

Masz już dość swojej obecnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz poprawy w swoich finansach? Masz dość płacenia więcej niż powinieneś pożyczką na wysokie oprocentowanie? Zasługujesz na mądrzejsze rozwiązanie.

Grupa finansowa Pinnacle ma tutaj linię kredytową, która może pomóc Ci w osiągnięciu ogólnych celów finansowych

Dzięki Pinnacle Financial Group możesz uzyskać pożyczkę nawet na 3-procentową stopę procentową na dowolny cel.
Możesz pożyczyć do 10 milionów.
Możesz zatrzymać więcej pieniędzy w kieszeni i uprościć swoje życie dzięki jednej miesięcznej płatności.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, jesteśmy szybcy, rzetelni, godni zaufania, a także łatwa do zatwierdzenia w ciągu 24 godzin.

Złóż wniosek o pożyczkę online i skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie pożyczki:
E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

szczerze
Marcus & Millichap
CEO, Pinnacle Financial Group.

#149 ~alberti finance~

~alberti finance~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 09:58:25

Bonjour, je veux recevoir un prêt je suis dans les bases

Jesteśmy do Twojej dyspozycji Jestem emerytowanym bankierem, który ciężko pracuje z moim bankiem. Mam dużą sumę na swoim koncie, a moim celem jest pomoc ludziom, którzy nie mają zasobów, aby zrealizować swój projekt. Pomagam poważnym i uczciwym ludziom, którzy mogą spłacić tę pożyczkę w normalnych czasach. To pozostawi mnie w ścisłej współpracy z moim notariuszem, aby zastosować procedury w celu sfinalizowania tej transakcji. Oferuję kredyty krótko-, średnio- i długoterminowe od 10000 PLN do 8 000 000 PLN i więcej. Moja wypłata odbywa się z 3% odsetkami, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy albertifinance24@gmail.com

#150 ~Claudia Klein~

~Claudia Klein~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 10:21:32

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

#151 ~Avant Loans~

~Avant Loans~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 10:41:38

We are a financial support group that deals with international finance for any number of banking instruments. Our services are fast and reliable. loans are made
approved within 24-48 hours of successful application. We offer loans from
minimum range from USD 2,000 to a maximum of USD 50 million with an affordable interest rate of 3% and a loan
a period of 1 to 25 years to pay back the loan. The goal of the Avant group is to provide excellent professional financial services.
If you need a loan, please contact us.

Write to us via: (av_ant@outlook.com)
Send us an email via; (Avants.loan@gmail.com)
Whatsapp +1 (409) 2062954
greetings
Avant Group

#152 ~maria castro~

~maria castro~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 18:49:28

Cześć panie / panie,
Wkrótce jest koniec roku
Czy jesteś w sytuacji finansowej zablokowanej?
Czy chcesz kupić mieszkanie pod koniec roku?
Czy potrzebujesz funduszy na swoje osobiste projekty i swoją firmę?
Jesteśmy rozwiązaniem Twoich problemów, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać ten koniec roku. Przy rocznej stopie procentowej wynoszącej 3% nasza spółka oferuje pożyczki od 5 000 do 50 000 000 PLN. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Oficjalny adres e-mail: graciacastrom@gmail.com

whatsapp :  +33 6 44 68 75 30

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oferta pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych