Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Carolina~

~Carolina~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:49:50

Witajcie, moi ludzie z Polski, jestem Karoliną, przyszedłem powiedzieć każdemu, kto jest w moim kraju, cierpiący na jakiś kryzys finansowy, chcę, aby byli pewni i poinformowani, że istnieje firma pożyczkowa, która pomogła wielu osobom z innych krajów pomoc, wczoraj idę po pożyczkę od pani Stelli i jestem z Brazylii, Warszawa, dostaję moją pożyczkę w wysokości 120 000, aby rozwiązać cały mój problem, a dziś wszystko jest w porządku, a także kiedy zawsze potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z firmą mailem poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla ciebie szybki Niezawodny i przetestowany pożyczkodawca taki jak ona, ona naprawdę naprawdę pomogła mi w karierze i dziś chcę, abyś zabrał Stellę Rene, ponieważ ona jest prawdziwa i legit, i ma wiele osób z mojego kraju siebie, jeszcze raz bardzo dziękuję pani Stelli Rene.
Carolina

#42 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:23:16

cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć ci wszystko, że Stella Rene jest prawdziwa i zgodna z prawem, po prostu rób to, o co poprosiła Ty i w ciągu 3 godzin będziesz mieć odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Stella Rene jest jedyną osobą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc proszę skontaktuj się z nią dzisiaj na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ również oczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dzisiaj telefon kontaktowy: 732100329
Marta

#43 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 19:56:41

cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć ci wszystko, że Stella Rene jest prawdziwa i zgodna z prawem, po prostu rób to, o co poprosiła Ty i w ciągu 3 godzin będziesz mieć odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Stella Rene jest jedyną osobą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc proszę skontaktuj się z nią dzisiaj na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ również oczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dzisiaj.
Marta

#44 ~Carolina~

~Carolina~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 18:20:45

Witajcie, moi ludzie z Polski, jestem Karoliną, przyszedłem powiedzieć każdemu, kto jest w moim kraju, cierpiący na jakiś kryzys finansowy, chcę, aby byli pewni i poinformowani, że istnieje firma pożyczkowa, która pomogła wielu osobom z innych krajów pomoc, wczoraj idę po pożyczkę od pani Stelli i jestem z Warszawy, dostaję moją pożyczkę w wysokości 120 000, aby rozwiązać cały mój problem, a dziś wszystko jest w porządku, a także kiedy zawsze potrzebujesz pomocy finansowej, proszę skontaktuj się z firmą mailem poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla Ciebie szybki Niezawodny i przetestowany pożyczkodawca taki jak ona, ona naprawdę naprawdę pomogła mi w karierze i dziś chcę, abyś zabrał Stellę Rene, ponieważ ona jest prawdziwa i legit, i ma wiele osób z mojego kraju, takich jak ja, jeszcze raz dziękuję pani Stelli Rene.
Carolina

#45 ~Julita Luiza~

~Julita Luiza~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 17:15:33

Cześć, jestem Julita Luiza po imieniu i jestem z Polski, chcę bardzo podziękować Jorge'owi Grace, menedżerowi firmy pożyczkowej Jorge. Po złożeniu przeze mnie pożyczki online w ciągu ostatnich 3 miesięcy zostałem oszukany około 7000 zł i zostałem z nic, zostałem zwolniony z mojego miejsca pracy i mój bank odmówił mojego kredytu, z wszystkimi problemami miałem w tym czasie nie byłem w stanie zapłacić mojego rachunku za dom ani moich dzieci karmiących rachunki, jestem samotną matką 3 dzieci, karmienie było tak trudne dla nas wszystkich, Pewnego wiernego dnia widziałem w Internecie komentarz od Maliny Alicji, że była w stanie uzyskać realną pożyczkę od Jorge Grace'a i pomyślałem, że próba będzie najlepsza, więc skopiowałem adres i dałem próbowali, złożyłem pożyczkę w wysokości 30000 zł od Jorge Grace i byłem zszokowany, że przysłali mi wszystko na temat pożyczki i zgodziłem się, że kontynuują, na moim rachunku bankowym otrzymałem 30000 zł, Wszystko to dzięki niej proszę moich ludzi, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, a ty zostałeś oszukany wcześniej, bo właśnie wysłałem J orge Przekaż pocztę za pośrednictwem {jorgegraceloanfirm@gmail.com}, a ona ci pomoże. Pomogła teraz wielu ludziom i teraz wszyscy mówią o niej teraz online, więc szybko zdobądź szansę od nich i zdobądź pożyczka od nich, bo pomogła mi i mojej rodzinie, niech Bóg błogosławi dla mnie Jorge Grace.

Julita Luiza

#46 ~milan~

~milan~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:00:27

Nazywam sie Mrs, Rugare Sim. Mieszkam w Cape Town i jestem dzis szczesliwa kobieta? i powiedzialem sobie, ze jakikolwiek pozyczkodawca, który uratuje mnie i moja rodzine przed nasza zla sytuacja, polece kazda osobe, która szuka dla niego pozyczki, dal szczescie mnie i mojej rodzinie, potrzebowalem pozyczki w wysokosci 300 000,00 $ aby zaczac moje zycie od poczatku, poniewaz jestem samotna matka z dwójka dzieci, spotkalem tego uczciwego i BOGA, obawiajac sie pozyczkodawcy, który pomógl mi z pozyczka w wysokosci 300 000, 00, jest BOGIEM obawiajac sie Osoby, jesli potrzebujesz pozyczki i bedziesz splacic pozyczke, prosze o kontakt, powiedz mu, ze to pani, Rugare Sim, która cie do niego odsyla. kontakt, przez e-mail: (helpboard5526@gmail.com) Dziekuje whatsapp: +17372105683

#47 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 04:28:32

Co Wy analfabeci jestescie? Poza tym artykuł jest o tym, zeby byc osatroznym a Wy tu zamieszczacie same lichwy...troche wyczucia... i gramatyki.

#48 ~Mateusz Hanna~

~Mateusz Hanna~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:50:30

cześć wszystkim
Nazywam się Mateusz Hanna, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, Oszukali mnie, a ja zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawił mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki, pomogła mi z pożyczką w wysokości 30000 zł, nigdy nie myślałam, że wciąż są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z pożyczką i zmieniłem zdanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki, prosimy o kontakt, pani Jorge Grace za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) powiedz jej, że Mateusz polecił ci, Wszystko dzięki niej.

Mateusz Hanna

#49 ~Thomas~

~Thomas~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 02:24:08

Uzyskaj pożyczkę od nas w ciągu 5 dni.
Rozdajemy pożyczkę w wysokości minimum 1000 € i maksymalnie
500 000 €, Od 1 do 15 lat, przy 3% stopie procentowej.
Napisz do nas przez: thomasfrankfirms@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Pozdrowienia,
C.E.O: Michael Thomas

#50 ~Ryan Jeremy~

~Ryan Jeremy~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 18:32:52

Jestem bardzo wdzięczny korporacji finansującej First liberty za udzielenie mi pomocy w wysokości 250 000 EUR za pośrednictwem doradcy ds. Pożyczek Raymonda Abassa, jestem ci wdzięczny za wszystko. moje życie się zmieniło, moje finanse uregulowane, mam teraz firmę, której używam w opiece nad moją rodziną. Jestem ci bardzo wdzięczny, Raymond i niech Cię Bóg błogosławi. Możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania pomocy finansowej za pośrednictwem poczty e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com), aby uzyskać pomoc finansową, jeśli są zainteresowani

#51 ~Charles Antonio~

~Charles Antonio~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 08:24:27

Dzień dobry, Nazywam się Charles Antonio, jestem obywatelem Polski i chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po dokonaniu zapłaty wiele opłat, które nie dają nic i nie przyniosły żadnych pozytywnych rezultatów. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 5000 zł. Pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, wyglądałem na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznającego mężczyznę, który również został oszukany i ostatecznie powiązano go z legalną firmą pożyczkową o nazwie Jorge Grace Loans, gdzie w końcu dostał pożyczkę, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą pożyczką. i opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy zrobili mi tylko ból. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ otrzymam pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, a otrzymałem od tej wspaniałej firmy pożyczkę w wysokości 70000 zł za pośrednictwem pani Jorge Grace, która jest menedżerem tej firmy pożyczkowej ... Tutaj jestem dzisiaj szczęśliwa z moja rodzina, ponieważ pani Jorge udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem przysięgę na siebie, że będę zeznawał w Internecie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę. Proszę wszystkich tam, jeśli potrzebujecie legitymowanej pożyczki, kontaktujcie się z nimi dzisiaj za pośrednictwem firmowej poczty (jorgegraceloanfirm@gmail.com), że nigdy was nie zawiedzie, oni są legalni, a to wszystko dzięki nim.
Charles Antonio

#52 ~Charles Antonio~

~Charles Antonio~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 01:57:02

Dzień dobry, Nazywam się Charles Antonio, jestem obywatelem Polski i chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po dokonaniu zapłaty wiele opłat, które nie dają nic i nie przyniosły żadnych pozytywnych rezultatów. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 5000 zł. Pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, wyglądałem na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznającego mężczyznę, który również został oszukany i ostatecznie powiązano go z legalną firmą pożyczkową o nazwie Jorge Grace Loans, gdzie w końcu dostał pożyczkę, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą pożyczką. i opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy zrobili mi tylko ból. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ otrzymam pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, a otrzymałem od tej wspaniałej firmy pożyczkę w wysokości 70000 zł za pośrednictwem pani Jorge Grace, która jest menedżerem tej firmy pożyczkowej ... Tutaj jestem dzisiaj szczęśliwa z moja rodzina, ponieważ pani Jorge udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem przysięgę na siebie, że będę zeznawał w Internecie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę. Proszę wszystkich tam, jeśli potrzebujecie legitymowanej pożyczki, kontaktujcie się z nimi dzisiaj za pośrednictwem firmowej poczty (jorgegraceloanfirm@gmail.com), że nigdy was nie zawiedzie, oni są legalni, a to wszystko dzięki nim.

Charles Antonio

#53 ~Charles Antonio~

~Charles Antonio~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 01:58:52

Charles Antonio

#54 ~Luis Root~

~Luis Root~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:44:45

Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych i otrzymał pożyczkę w wysokości 80 000,00 dolarów, został mu przyznany przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z More Loan Company via (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +2349035555247

#55 ~Ben Ali Abdel Ghani~

~Ben Ali Abdel Ghani~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 00:01:51

Skończ teraz ze swoimi kłopotami finansowymi: Mogę się uśmiechnąć do tego bogobojnego człowieka, który zabezpieczył 66 000 USD Usd i dwóch moich kolegów otrzymało pożyczki od tego człowieka bez żadnych trudności. Radzę nie wybierać niewłaściwej osoby, z pewnością złożysz wniosek o pożyczkę gotówkową na swój projekt i siebie nawzajem. Napisałem ten post, ponieważ biskup Eliasz sprawił, że poczułem się błogosławiony ich pożyczkami. Dzięki znajomemu poznałem tego uczciwego i wspaniałomyślnego Boga obawiającego się człowieka, który pomógł mi zdobyć ten fundusz, aby zapłacić za pożyczkę swojego życia, potrzebujesz pomocy finansowej, utknąłeś, nie masz dostępu do kredytu bankowego lub nie masz dostępu do kredytu bankowego. przychylność banku, aby sfinansować budowę, rozwój nieruchomości, rozwój własnej działalności gospodarczej, musisz widzieć i zarabiać pieniądze, zły kredyt lub potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić rachunki lub długi. Dlatego zalecamy, abyś tam poszedł, skontaktuj się i spotkaj się z Tobą za usługi, które o to poprosisz. Adres kontaktowy: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB WhatsApp: +2349035555247

#56 ~Sousa~

~Sousa~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 09:05:57

cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i rozpocząć nowy biznes? czy szukasz obecnie zabezpieczonej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? jeszcze dziś skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro w piątek, a teraz pojawiłam się na blogu, aby wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże Ci uregulować moje rachunki dzisiaj i także bardzo duże dzięki mesie Stelli Rene, ponieważ jest miła i kiedy kiedykolwiek się z nią kontaktujesz, proszę poczuj się swobodnie i rób to, o co poprosiła cię, ponieważ dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie zawiodą w reklamie jej raz osiągnąłeś sukces, ponieważ dzisiaj wszystko jest dobrze ze mną i dziś bardzo dziękuję pani Stelli Rene.
Sousa

#57 ~MR: CHRISTIAN DAVID RAJA~

~MR: CHRISTIAN DAVID RAJA~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 10:11:24

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać problemy finansowe? Zapewniamy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty płatnicze, pożyczki weselne, kredyty studenckie, kredyty samochodowe, kredyty bankowe i pożyczki do zapłacenia. Wiesz, jak źle się czujesz
Ocena kredytowa to. wciąż możemy zaoferować ci kwotę pożyczki, której potrzebujesz. Akceptujemy również pożyczki dla klientów znajdujących się na czarnej liście. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się (infosunloanservice24@gmail.com)

POZDROWIENIA
MR: CHRISTIAN DAVID RAJA
wypożyczalnia kredytów hipotecznych
KONTAKT EMAIL :: us: (infosunloanservice24@gmail.com)
COATS-APP CONTACT NUMBER +918553623485

#58 ~MR: CHRISTIAN DAVID RAJA~

~MR: CHRISTIAN DAVID RAJA~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 10:12:00

Do you need an urgent loan to solve financial problems? We provide business loans, personal loans, home loans, payment loans, wedding loans, student loans, car loans, bank loans and loans to pay. You know how bad you feel
Credit score is. we can still offer you the amount of loan you need. We also accept loans for clients on the black list. If you are interested, contact (infosunloanservice24@gmail.com)

GREETINGS
MR: CHRISTIAN DAVID RAJA
mortgage loan
CONTACT EMAIL :: us: (infosunloanservice24@gmail.com)
COATS-APP CONTACT NUMBER +918553623485

#59 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 22:26:01

Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene.
Paweł

#60 ~washington finance~

~washington finance~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 03:13:09

Dzień dobry, jestem Panem Chrystusem i chcę poinformować cię, w jaki sposób dostałem moją pożyczkę,
   otrzymałem pożyczkę od Washington Finance w ciągu 48 godzin,
  z zaledwie 2% stawką, chcę, abyś szukał i szukał pożyczki, aby również skontaktować się z Washington Financial i uzyskać pożyczkę bez opóźnienia, co tak bardzo kontaktuje się z firmą bezpośrednio przez e-mail (washingtonfinance511@gmail.com)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oferta pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych