Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

154 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Thiago Bruno~

~Thiago Bruno~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 08:27:03

Witam,

Jesteś zmęczony szukam pożyczki i kredyty hipoteczne,zostały odrzucone 
stale na swoje banków i innych instytucji finansowych,oferujemy dowolny kształt 
pożyczki dla osób fizycznych i prawnych w niskiej stopy procentowej 2%.Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu,nie wahaj się skontaktować się z nami już dziś,obiecujemy zaoferować najlepsze usługi kiedykolwiek.Po prostu daj nam szansę, bo proces będzie się przekonać. Jakie są twoje potrzeby finansowe?

Potrzebujesz kredytu biznesu? 
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? 
Chcesz kupić samochód? 
Chcesz перекредитоваться? 
Potrzebny jest kredyt hipoteczny?

Potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swój biznes lub rozszerzenie? Straciłeś już nadzieję, że i wam się wydaje, nie ma wyjścia, i swoje obciążenia finansowe nadal występuje?

Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować w celu ewentualnej współpracy biznesowej

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (creditoffer2468@gmail.com) lub telefonicznie pod numerem +447031941969

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 08:55:13

Witam,

Jesteś zmęczony szukam pożyczki i kredyty hipoteczne,zostały odrzucone 
stale na swoje banków i innych instytucji finansowych,oferujemy dowolny kształt 
pożyczki dla osób fizycznych i prawnych w niskiej stopy procentowej 2%.Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu,nie wahaj się skontaktować się z nami już dziś,obiecujemy zaoferować najlepsze usługi kiedykolwiek.Po prostu daj nam szansę, bo proces będzie się przekonać. Jakie są twoje potrzeby finansowe?

Potrzebujesz kredytu biznesu? 
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? 
Chcesz kupić samochód? 
Chcesz перекредитоваться? 
Potrzebny jest kredyt hipoteczny?

Potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swój biznes lub rozszerzenie? Straciłeś już nadzieję, że i wam się wydaje, nie ma wyjścia, i swoje obciążenia finansowe nadal występuje?

Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować w celu ewentualnej współpracy biznesowej

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (creditoffer2468@gmail.com) lub telefonicznie pod numerem +447031941969

Naciągaczom dziękujemy.

#3 Kasia73

Kasia73

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 19:46:20

Wyobraźnia ludzka nie zna granic... Podobnie jak głupota, jeżeli ktoś idzie na taki układ...

Użytkownik Kasia73 edytował ten post 24 sierpień 2016 - 19:46:48

#4 Kasia73

Kasia73

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 19:49:57

Naciągaczom dziękujemy.

To nie naciągacz, ale wyłudzacz maili i pewnie innych danych osobowych. Wystarczy spojrzeć na niegramatycznie napisany list (pewnie na GTłumacz) i i adres mailowy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 18:19:59

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Dajemy pożyczki 2% z odsetkami
stawki, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
(Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) po więcej szczegółów.

* Kredyty komercyjne.
*Pożyczki osobiste.
* Biznes Pożyczki.
* Inwestycje Pożyczki.
* Rozwój pożyczek.
* Pozyskiwanie pożyczek.
* Kredyty budowlane.
* Biznes Pożyczki i wiele innych:

Pan Carter Collins

#6 ~Anderson Morris~

~Anderson Morris~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 13:55:10

Czy myślisz o pożyczce? Poważnie potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę? Czy jesteś w długu? To Twoja szansa na osiągnięcie Twoich pragnień, oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i pożyczki dla firm oraz wszelkiego rodzaju kredyty z oprocentowaniem 2% w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (andmoris38@gmail.com)

#7 ~GATEVIEW CALLE~

~GATEVIEW CALLE~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 14:30:57

Czy myślisz o pożyczce? Poważnie potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę? Czy jesteś w długu? To Twoja szansa na osiągnięcie Twoich pragnień, oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i pożyczki dla firm oraz wszelkiego rodzaju kredyty z oprocentowaniem 2% w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (andmoris38@gmail.com)

#8 ~Nurliana Novi~

~Nurliana Novi~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 22:01:52

Cześć,
I Nurliana Novi Chcę dzielić się dobrą robotą Boga w moim życiu z moimi ludźmi, którzy szukają pożyczek w Azji i innych częściach słowa, ponieważ w niektórych krajach gospodarka jest zła.
 Obecnie mieszkam w dżakarcie w Indonezji. Jestem Wdowa z czterema dziećmi i zatrzymałem się w sytuacji finansowej w lipcu 2016 r. I muszę refinansować i płacić rachunki
Byłem ofiarą oszustwa pożyczkodawcy z 4 kredytodawcami, straciłam tyle pieniędzy, ponieważ szukałem pożyczek od swoich firm. Prawie umarłem w tym procesie, ponieważ zostałem aresztowany przez ludzi z własnych długów, zanim zostałem uwolniony z więzienia i że moi przyjaciele wyjaśniłem moją sytuację, a następnie przedstawili mnie firmie z pożyczkami, którą ELINA JOHNSON LOAN FIRM reliabl.
Dla tych, którzy szukają pożyczek? Więc powinieneś być bardzo ostrożny, ponieważ wiele firm pożyczkowych w Internecie oszustwo, ale nadal są bardzo realne w fałszywych firmach pożyczkowych.
 W ciągu 24 godzin otrzymałem pożyczkę z firmy ELINA JOHNSON LOAN FIRM Rp500,000,000, więc postanowiłem podzielić się dobrą pracą Boga poprzez ELINA JOHNSON LOAN FIRM w moim życiu rodzinnym. Proszę o radę, jeśli potrzebujesz kredytu, skontaktuj się z ELINA JOHNSON LOAN FIRM. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej:. (elinajohnson22@gmail.com)
Możesz też skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego poczty elektronicznej pod adresem (nurliananovi96@gmail.com), jeśli trudno Ci znaleźć procedurę uzyskiwania pożyczek.

#9 ~Divine~

~Divine~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 02:22:11

cześć

Czy starałeś się rozpocząć projekt lub otworzyć firmę? Potrzebujesz pilnego finansowania, aby ukończyć edukację lub zbudować dom? Potrzebujesz pilnego finansowania na leczenie szpitalne lub wyjazd za granicę? Uprzejmie prosimy o kontakt przez: (divineloanfirm622@gmail.com)

Z poważaniem,
  Boski

#10 ~Mrs Mercy berry~

~Mrs Mercy berry~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 16:05:41

Czy potrzebujesz pożyczki awaryjnej na spłatę zadłużenia czy potrzebujesz kredytu na poprawę swojej firmy? Czy potrzebujesz konsolidacji lub kredytu hipotecznego? Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Nie szukaj dalej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe były przeszłością! Dajemy pożyczki firmom, podmiotom prywatnym i osobom z niską stopą procentową i przystępnych cenach w wysokości 2%. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail: (lucianoloan@outlook.com)
ZASTOSOWANIE DANYCH
1) Nazwa ...........................
2) kraj .......................
3) Adres ......................
4) Płeć ........................
5) Stan cywilny .............
6) Funkcja ................
7) Numer telefonu ...........
8) Pozycja w miejscu pracy .....
9) miesięczne dochody ....................
10) Kwota kredytu .........
11) czas trwania kredytu .....
12) Cel kredytu ..................
13) Data urodzenia ..............................
14) numer whatsapp ...............

#11 ~nath~

~nath~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 12:37:22

CÓMO TENGO MI PRÉSTAMO.
Mi nombre es Maris Ferdinand, soy de Chicago USA, casado, he estado buscando una compañía de préstamos genuina durante los últimos 3 meses y todo lo que conseguí fue un montón de estafas que me hizo confiar en ellos y al final del día, Tomaron mi dinero sin dar nada a cambio, toda mi esperanza se perdió, me confundí y frustrado, me resulta muy difícil alimentar a mi familia, nunca quise tener nada que ver con las compañías de préstamos en la red, por lo que fue a pedir prestado Un poco de dinero de un amigo, le dije todo lo que pasó y me dijo que me puede ayudar, que conoce a una compañía de préstamos que me puede ayudar, que acaba de obtener un préstamo de ellos, me dirigió sobre cómo solicitar el préstamo , Lo hice como él me dijo, lo apliqué, nunca creí, pero lo intenté y para mi mayor sorpresa tengo el préstamo en 24 horas, no podía creer, soy feliz y rica de nuevo y estoy agradeciendo a Dios que las compañías de préstamos Como esto todavía existen en esta estafas en todos los lugares, por favor aconsejo a todos por ahí que están en necesidad de préstamo para ir Para {creditincome@yahoo.com} nunca fallarán, tu vida cambiará como la mía.
{Creditincome@yahoo.com}......

#12 ~Russell Owen~

~Russell Owen~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 09:41:35

Szukasz prawdziwej pożyczki? Po przystępnej stopie procentowej? Przetworzone w ciągu 4 z 6 dni roboczych. Czy nie zostały stale odrzucane przez banki i inne instytucje finansowe? W Better Loan Pożyczki Mutual Financial Corporation Inc, oferujemy pożyczki od (5000,00 € € do 100,000,000 € € lub to kwantyfikat W Euro i Usd, funty). Z 2,5-procentową stopą procentową za Annum. Pożyczki na rozwój firmy przewaga konkurencyjna / Rozwój przedsiębiorczości. Jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, niezawodni, skuteczni, szybcy i dynamiczni. I współpracujący finansista ds. Nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem betterloansmtul@hotmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Zauważ, że należy przesłać całą odpowiedź (betterloansmtul@hotmail.com)

pozdrowienia
Pan Russell Owen
Firma Finansowa Inc.

#13 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:12:51

Dzień dobry, moi ludzie, czy szukasz pożyczki odkąd ?? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? Jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas, jestem Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju szukałem pożyczki Odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi kredytodawcami do dziś, kiedy to znalazłem tę firmę, w tej firmie potwierdzam i zarobiłem kwotę pożyczki 45 000 000 euro bez stresu i teraz jestem tutaj Na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dziś jestem szczęśliwa, że wreszcie dostałem szansę na zdobycie Pożyczkę dzisiaj i skontaktuj się z agencją pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ponieważ pomogły one wielu z innych krajów.
Eva

#14 ~Bergholz Wood~

~Bergholz Wood~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 17:31:58

Czy masz finanse, potrzebujesz pożyczki, aby założyć firmę lub płacić rachunki? Oferujemy wszelkiego typu pomoc finansową, tak nisko jak 3% stopy procentowej, likwidując wynik kredytowy i ścisły czas trwania.
oferujemy:
Kredyty firmowe
Kredyty mieszkaniowe
Kredyty samochodowe:
Kredyty rolnicze, E.t.c

Wnioskodawcy proszeni są o wypełnienie spodu i wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji.

Imię:
Kraj:
Państwo:
Kod pocztowy:
Kwota kredytu:
Czas trwania:
Status:
Numer telefonu:
Alternatywny adres e-mail:
Preferencje językowe:

Zainteresowane osoby powinny ubiegać się o więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: (bergholzwood@outlook.com)

Najlepsze pozdrowienia
Pan Bergholz Wood Dyrektor Generalny / MD
Bergholz Wood Loan Pożyczki Firmą Inc USA

Kontakt (bergholzwood@outlook.com)

#15 ~JIM BUFFER~

~JIM BUFFER~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 00:34:24

Ubiegać się o pożyczkę szybki i wygodny sposób na zapłacenie rachunków i wznowienie finansowania projektu przy najtańszej stopie procentowej 3%, aby skontaktować się z nami dzisiaj za pośrednictwem: trustfunds804@outlook.com. Pożyczka musi zaoferować pożyczkę nasze minimum to 1000.00 wybór pożyczania pieniędzy, jestem poświadczone rejestracji i pożyczkodawców Legit, możesz skontaktować się z nami dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany do uzyskania tej pożyczki, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu pożyczki ponieważ warunki pożyczki i kwota pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej pilnej odpowiedzi, jeśli jesteś zainteresowany.

#16 ~peterson sharp~

~peterson sharp~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 23:59:25

Cześć każdy, Ja Pan Peterson Ostry z USA, szybko chcą używać tego medium podzielić świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczki pożyczkodawcy, który zmieniły moje życie z trawy do łaski, z ubogich do bogate i udane człowiek, który może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 7 700,00 stałem tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy online, który nie będzie dodać do moich bólach, Wtedy postanowiłem skontaktować się z mój przyjaciel, który niedawno dostał kredyt online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o niejaki Gerhard Larry, który jest prezesem finansów firmy pożyczki więc zastosowałem za kwotę kredytowego ($ 90,000.00 USD) o niskiej oprocentowanie w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie preparaty gdzie wykonane sprawie przeniesienia kredytu w mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku są chcę doradzać nikogo w potrzebie pożyczka go szybko poprzez kontakt (financeloancompany4@gmail.com), on nie wie, że robię to modlić się, aby Bóg pobłogosławi go za dobrą rzeczą, jaką wykonał w moim życiu.

#17 ~Larryjohncapitalinvestment~

~Larryjohncapitalinvestment~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 15:03:26

Dobry wypłaty pożyczki rozwiązanie wyszukiwania dla ich problemów finansowych ......
Jesteśmy firmą w pełni zarejestrowane i certyfikowane kredytu, która oferuje kredyty zabezpieczone i niezabezpieczone do osób i firm na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Oferujemy kredyty długo- i krótkoterminowego. Nasza firma jest duży postęp w świadczeniu najwyższej klasy usług finansowych dla naszych klientów, zwłaszcza w obszarze konsorcjum kredytowego oraz rezerwy kapitału dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Przywieźliśmy chorych przemysłu z powrotem do życia i wspieranie dobrych pomysłów biznesowych poprzez zapewnienie środków na górę start.We posiada sieć inwestorów, którzy są chętni do zapewnienia środków z dowolnej ilości do osób i organizacji, aby rozpocząć działalność i operacje. Jesteśmy grupą profesjonalistów kredytów energicznych i doświadczonych z głęboką znajomością rynków finansowych. W ogóle, oferujemy kredyty hipoteczne, kredyty homebusiness i złe loanscommercial pożyczek kredytowych, kredytów obrotowych na budowę kredyty samochodowe, kredyty dla hoteli Pożyczki dla stopy procentowej Boże nasz, 2% roczny rabat, nasz wziąć kredyt maksymalnie 3 dni roboczych, aby uzyskać wszystkie zatwierdzone klientów na całym świecie. Możesz skontaktować się z nami poprzez larryjohncapitalinvestment@gmail.com

#18 ~Pastor Nilson~

~Pastor Nilson~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 09:27:07

Do you need an urgent loan to pay your bills or start a new business? You can contact me for more information. pastornilson552 @ gmailcom

#19 ~Laura Silos~

~Laura Silos~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 19:05:23

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.
Laura Silos

#20 ~Ceceli~

~Ceceli~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 00:20:11

cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć ci wszystko, że Stella Rene jest prawdziwa i zgodna z prawem, po prostu rób to, o co poprosiła Ty i w ciągu 3 godzin będziesz mieć odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Stella Rene jest jedyną osobą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc proszę skontaktuj się z nią dzisiaj na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dzisiaj.

Ceceli

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oferta pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych