Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Metoda holistyczna nauka angielskiego opinie

metoda holistyczna nauka język angielski opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Romeo~

~Romeo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 10:53:48

Głęboka woda :D :D Ale to prawda, w języku trzeba się zanurzyć. Fajnie jak ktoś jest odważny i pojedzie za granicę bez znajomości języka i będzie się uczył w ten sposób, ale ja to wolę się jednak dobrze przygotować. Bardzo dobrze sprawdził się u mnie kurs w empik school, gdzie właśnie podchodziliśmy do tematu z każdej strony i czasami w ogóle nie dało się odczuć, że to szkoła, tylko spotkanie ze znajomymi. No i jako student dostałem jeszcze porządną zniżkę :D

#22 ~adamo~

~adamo~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:31:28

To chyba nie kwestia odwagi, ale możliwości. Nie każdy może przecież rzucić wszystko - naukę, pracę, rodzinę i wyjechać się uczyć języka za granicę. Dlatego kurs to jedyna sensowna metoda. Jak pisalem wcześniej szkoła językowa powinna być skuteczna. Dla mnie bardzo sprawdziły się w speak up dodatkowe kluby zainteresowań, które wspomagały normalny program zajęć. Nauka języka ma to do siebie, że trzeba jej poświęcić czas, jeżeli chcemy szybko opanować język. Bez pracy nie ma kołaczy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metoda, holistyczna, nauka, język, angielski, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych