Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Metoda holistyczna nauka angielskiego opinie

metoda holistyczna nauka język angielski opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 08:24:17

Cześć, próbowaliście się kiedyś uczyć angielskiego metodą holistyczną? Np. poprzez jakieś scenki związane z językiem itd. Jak to działa?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 10:10:03

Ja uczyłem się słówek tylko z obrazkami. Tylko wtedy dałem radę zapamiętać słówka jeśli widziałem co one znaczą

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 11:56:45

Bo poruszałeś wiele zmysłów, to naturalne. Psychologiczne metody nauki języków obcych tak właśnie działają, żeby w maksymalny sposób skupić się na nauce języka i poruszyć każdą możliwą sferę swojego życia.

Tak działają między innymi afirmacje językowe, które ja stosuję już przy nauce 4 ego języka. W zeszłym roku równolegle uczyłem się niemieckiego i rosyjskiego i efekty są naprawdę super, pomimo, że to dwa inne języki!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 13:51:06

Afirmacje językowe? A jak one działają że takie dobre efekty?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 07:18:23

Afirmacje językowe budują nawyk uczenia się języka w sposób naturalny i regularny. Wzmagają też motywację i chęć do nauki dzięki czemu nauka jest łatwa i przyjemna

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:34:17

Afirmacje językowe budują nawyk uczenia się języka w sposób naturalny i regularny. Wzmagają też motywację i chęć do nauki dzięki czemu nauka jest łatwa i przyjemna

A to nie jest to co się tak otacza językiem i uczy automatycznie podczas codziennych czynności? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 07:32:51

A to nie jest to co się tak otacza językiem i uczy automatycznie podczas codziennych czynności? 

Afirmacje językowe właśnie tak na mnie działały :) szybki sposób na naukę a jak wiadomo znajomość języków to spory plus na rynku pracy

#8 ~lilluu~

~lilluu~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:24:11

Czy ktoś z Was uczył się z fiszek?? chciałabym się sama poduczyć trochę angielskiego, jakieś podstawy mam ale zależy mi by choć trochę bardziej komunikatywnei się posługiwać językiem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:01:59

Czy ktoś z Was uczył się z fiszek?? chciałabym się sama poduczyć trochę angielskiego, jakieś podstawy mam ale zależy mi by choć trochę bardziej komunikatywnei się posługiwać językiem.

Ja się zawsze uczyłem z fiszek, świetna metoda tylko trzeba dobrze organizować czas i odpoczynek, bo łatwo można się "przegrzać" :P

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 07:13:40

Bo poruszałeś wiele zmysłów, to naturalne. Psychologiczne metody nauki języków obcych tak właśnie działają, żeby w maksymalny sposób skupić się na nauce języka i poruszyć każdą możliwą sferę swojego życia.

Tak działają między innymi afirmacje językowe, które ja stosuję już przy nauce 4 ego języka. W zeszłym roku równolegle uczyłem się niemieckiego i rosyjskiego i efekty są naprawdę super, pomimo, że to dwa inne języki!

Ja też stosowałem takie afirmacje językowe w szkole. Z językami nie miałem żadnego problemu odkąd je stosowałem. Gorzej mi szło z matematyką ale no z matematyką nie wiążę przyszłości a z językami tak, przydadzą się w pracy :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 11:12:16

Afirmacje językowe są super! Dwa razy szybciej się uczę więc mam więcej czasu dla siebie :)

#12 ~lalalido~

~lalalido~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:06:56

Nie uczyłam się tą metodą, zapisałam się na kurs do speak up, jak ktoś lubi naukę w grupie to powinna mu przypasować ich metoda nauczania

#13 ~jacek66~

~jacek66~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 19:26:24

Próbowałam, nie zadziałało...Ale może to moja wina, bo ja najchętniej uczę się jezyka poprzez aplikacje, gry programy itd. Po prostu coś, co mnie nie znudzi od razu ;d Dlatego polecam aplikację Lang Mission. Mega motywuje do nauki  ;)

#14 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 17:19:01

Na mnie też nie zadziałało, ale trafiłam na super promocję bez podpisywania umowy kredytowej w speak upie,
to sobie wykorzystam wolny czas w wakacje bo taka okazja rzadko się trafia,  a akurat chciałam zacząć doszkalać sie jezyka przed zimowym wyjazdem do Londynu.

#15 nowy33

nowy33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 11:05:44

Spróbuj może nauki online. Korzystam z platformy online etutor: www.etutor.pl. Można wypróbować za darmo - na tyle mnie to wciągnęło, że kupiłem dostęp. Ceny są zaskakująco przyzwoite - a mam dostęp do lekcji na poziomach od A1 do C2 więc cały zakres. Uczę się w trakcie jak jadę do pracy i z pracy - jest dużo materiałów: MP3, podcasty, gry językowe. Szybko wchodzi do głowy.

#16 ~aktywny~

~aktywny~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 17:49:31

Coś takiego podobnego w Speak up na dodatkowych zajęciach Activities Club. Chodziłem do klubu filmowego, czyli jak oglądasz filmy, to masz takie właśnie scenki, które pomagają przyswoić język, oczywiście w połączeniu z konwersacją. Tak chyba jest najlepiej uczyć się języka wykorzystując własne zainteresowania.

#17 Utada

Utada

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 10:57:44

Z online to warto sprobowac empik school online. Chodze do nich na kurs, glownie dlatego, ze duzo pracuje i ciezko byloby mi chodzic na zajecia o stalej porze. A tak wystarczy ze mam dostep do neta i juz moge sie uczyc i uczestniczyc w zajeciach, a nawet jak nie moge, to i tak lekcja jest nagrywana, wiec tez nic nie strace. Nie wiem jak ludzie kiedys zyli bez takich udogodnien technologicznych. 

#18 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:01:39

jak zostaniesz rzucony na głęboką wodę czyli np - pojedziesz do kraju, gdzie j. ang to jedyny język - wtedy się będziesz musiał nauczyć.

#19 ~adamo~

~adamo~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 12:18:35

No tak, głęboka woda jest najlepsza. Ja nie miałbym tyle czasu i pieniędzy, żeby wyjechać z kraju i uczyć się języka. Zresztą człowiek ma różne zobowiązania. Jednak zajęcia krajowe są dobre. Chodziłem do speak up i to mi dużo dało. Na wakacjach mogłem się sprawdzić.

#20 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 13:56:41

jak zostaniesz rzucony na głęboką wodę czyli np - pojedziesz do kraju, gdzie j. ang to jedyny język - wtedy się będziesz musiał nauczyć.

Też nie każdy ma predyspozycje, żeby się uczyć za granicą. Nawet jak człowiek teoretycznie musi się nauczyć języka to i tak nie zawsze się go nauczy sam. Znam kilka osób, które za granicą siedzą kilka lat a języka jak nie znały, tak nie znają :) Czasami jednak warto iść na kurs i skorzystać z pomocy profesjonalistów bo wtedy przynajmniej człowiek się poprawnie nauczy. A tak ze słuchu i samemu to można coś przekręcić i nie każdy ma jednak takie zdolności, żeby się samodzielnie języka uczyć. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metoda, holistyczna, nauka, język, angielski, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych