Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mecz Orląt

orlęta mecz piłka nożna stadion debilizm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zielono mi~

~Zielono mi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 17:30:15

Dzisiaj na stadionie Orląt przy bramie stała "ochrona", kontrolowali osoby wchodzące nastadion - ale tylko te.pieszo Czepiali się nawet butelek plastikowych z napojami i wodą. Żeby było śmieszniej, samochody wieżdżające na teren stadionu oraz osoby w nich siędzące (w tym ja ze znajomymi) nie były wogóle kontrolowane. Gdzie tu logika ??? what the fuckkk ja się pytam ?? Ja mogłem przewieźć ze sobą skrzynkę piwa, wódkę, kije bejsbolowe i nie byłem wogóle kontrolowany a osoby wchodzące pieszo były wymacane czy nic nie wnoszą :D 

Co na to zarząd ? kukurykuuuuuuuu

#2 ~Fff~

~Fff~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 17:40:51

Kukuryku

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 18:02:49

Coś nie tak z kontrolą wchodzących ma stadion przez ochronę!

#4 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 20:54:31

ten Śmiszniok prezes powinien wszystko dopilnować żeby był porządek, kibice klubu powinny być wzorowi, ale chłopina do czego się nadaje? Tylko że jest prezes bo go wepchali. Ale co on robi? Nawet rynku koło cmentarza nie potrafiom otrzymać w porządku.

#5 ~Zielono mi~

~Zielono mi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 21:45:06

Ne chodzi mi o to że to wina prezesa czy ochrony. Chodzi mi o to żeby nie dochodziło do takich absurdów że kontroluje się tak dla picu czyli tylko osoby wchodzące a wjeżdzające już nie i niech sobie wwożą co chcą. Albo kontrolować wszystkich albo nikogo. Ewentualnie zabronić wjazdu samochodami i niech kibice przyjdą sobie pieszo - Aleksandrów nie jest taki duży i spacer zawsze zdrowszy dla zdrowia. A przyjezdni zawsze będą mogli zaparkować przy Hubalu bądź przy kościele czy Orliku przy SP1. 

Takie działanie jak dzisiaj to istny brak logiki. 

#6 ~Kibić~

~Kibić~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 22:05:13

Ne chodzi mi o to że to wina prezesa czy ochrony. Chodzi mi o to żeby nie dochodziło do takich absurdów że kontroluje się tak dla picu czyli tylko osoby wchodzące a wjeżdzające już nie i niech sobie wwożą co chcą. Albo kontrolować wszystkich albo nikogo. Ewentualnie zabronić wjazdu samochodami i niech kibice przyjdą sobie pieszo - Aleksandrów nie jest taki duży i spacer zawsze zdrowszy dla zdrowia. A przyjezdni zawsze będą mogli zaparkować przy Hubalu bądź przy kościele czy Orliku przy SP1. 

Takie działanie jak dzisiaj to istny brak logiki. 

tak się wszystko robi dla picu, dla picu sie kontroluje, dla picu sprzonta, dla picu trzyma się porzondek na targowisku. to nie obowiązek prezsea żeby dopilnowac? Najlepszy prezes to był Skibiński Tadek teras jest radny i nie był wcale głupi

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 22:07:59

Chyba Tomasz

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 22:32:41

Chyba Tomasz

Jak go zwał tak go zwał, ale ten to na prezesa się nie nadaje. Tam trzeba trochę szkoły, a on nawet nie wiem, czy ma maturę. Prezes Śmieszny Czarek ma forsę i wykształcenie, studia ma, bo żeby obrabiać kury, to trzeba mieć.

#9 ~też kibic~

~też kibic~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 07:02:56

ten Śmiszniok prezes powinien wszystko dopilnować żeby był porządek, kibice klubu powinny być wzorowi, ale chłopina do czego się nadaje? Tylko że jest prezes bo go wepchali. Ale co on robi? Nawet rynku koło cmentarza nie potrafiom otrzymać w porządku.

Panie kibic pochwal się swoimi osiągnięciami w życiu,oraz tym co zrobiłeś jako kibic dla klubu orlęta poza chlaniem na trybunach ,rzucaniem wulgaryzmami oraz częstymi pobytami w MOPSIE  po wszelkiego rodzaju zasiłki. Wyliczysz swoje osiągnięcia życiowe i wtedy może będziesz miał prawo wyrażać swoje opinie na temat klubu i prezesa

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orlęta, mecz, piłka nożna, stadion, debilizm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych