Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Mechanik z doświadczeniem w "renówkach" lub "po przejściach z autem tej marki potrzebny od zaraz!

renault megane mechanik rozrząd

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Włściciel "Reni"~

~Włściciel "Reni"~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 00:02:02

Jak w temacie, ale może ktoś z czytelników ma własne doświadczenia...? Chodzi o Magane Grandtour (kombi z II połowy 2003) z silnikiem 1,6 l 16 V + sekwencyjny gaz. Komputer wskazywał na czujnik wałka rozrządu, jednak po wymianie tego czujnika nadal auto przy rozruchu ma problemy odpaleniem i z wejściem na odpowiednie obroty, jest słabe - momentami ślamazarne - oraz sporo więcej pali niż przed tymi problemami... Mam wrażenie, że silnik też bardziej/za nadto się nagrzewa niż powinien.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 00:06:13

Jak w temacie, ale może ktoś z czytelników ma własne doświadczenia...? Chodzi o Magane Grandtour (kombi z II połowy 2003) z silnikiem 1,6 l 16 V + sekwencyjny gaz. Komputer wskazywał na czujnik wałka rozrządu, jednak po wymianie tego czujnika nadal auto przy rozruchu ma problemy odpaleniem i z wejściem na odpowiednie obroty, jest słabe - momentami ślamazarne - oraz sporo więcej pali niż przed tymi problemami... Mam wrażenie, że silnik też bardziej/za nadto się nagrzewa niż powinien.

W tytule miało być: "lub właściciel "po przejściach z autem tej marki"

#3 czarny1

czarny1

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 301 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 05:54:15

Z tego co wiem to na ul.Chełmińskiej po starych zakładach tytoniowych ma warsztat spec od reni

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 23:20:30

Z tego co wiem to na ul.Chełmińskiej po starych zakładach tytoniowych ma warsztat spec od reni

taaaak jest, jak postawisz u niego auto to Ci go liście z drzew przykryją :) koleś dobry ale niesłowny - nabierze samochodów na plac a potem cie zbywa - przyjdź pan jutro, za dni itd

lubisz ryzyko - wstaw samochód

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 10:12:43

Chyba sobie żartujesz!!!!

Żuka i poloneza to możesz do Tospolu postawić. A nie Renówkę.

Chyba, że chcesz wymienić szybę albo koło. Ewentualnie zrobić przegląd. Ale na pewno nie naprawiać samochód. 

Mają tam jednego mechanika, który zielonego pojęcia nie ma o naprawianiu nowszych niż 90 roczniki samochodów. Jedyne narzędzia, które zna, to kasia i basia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: renault, megane, mechanik, rozrząd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych