Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanicy samochodowi Żnin i okolice.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 03:51:20

Cofnij się wyżej i zobacz że to nie ja mam dysleksje,ktoś wyżej wychwala pod niebiosa tego pana a nie zna nawet nazwiska gdybym ja znał osobiście to błędu bym nie zrobił poprostu jeden napisał źle a reszta powtarza

to reszta jesteś czy drobniak?

Czy papierzok?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 08:36:38

Ostrzegam przed mechanikiem samochodowym na starym spomaszu Marek Z

Dlaczego podaj jakies fakty.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 13:07:35

Jedz do niego skorzystaj z usług i będziesz wiedział .
Ja tylko ostrzegam

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 13:30:46

Jedz do niego skorzystaj z usług i będziesz wiedział .
Ja tylko ostrzegam

Podaj konkrety bo wlasnie sie wybieralem.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 08:10:33

Każdy uczy się na własnych błędach .

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 09:22:28

Ostrzegam przed mechanikiem samochodowym na starym spomaszu Marek Z

pierścienie zazdrosna konkurencji

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 11:58:02

Pisz jasnie

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 11:50:17

Każdy uczy się na własnych błędach .

Błędy faktycznie własne, ale kasa, niestety cudza...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 12:10:31

Błędem w moim przypadku było tam pojechać i stracić kasę

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 17:02:53

Błędem w moim przypadku było tam pojechać i stracić kasę

Uważaj na tego oszusta z Królikowa,ten dopiero robi h ...ja.Pojedż następnym razem do Jułgi za Żninem w stronę Białożewina za Żninem,po lewej widać stoją samochody,pierwszy za zakrętem.Powie co i jak,wyceni naprawę,pasuje albo nie.Ja nie narzekam.Naprawiałem u kilku w Żninie,i też kasa zmarnowana.Robią mu pod górkę,bo dobrze robi i dobre ceny.Odwiezie,przywiezie,jak nie masz jak wrócić.I to nie autopromocja.Jestem jego klijentem od lat.Ostatnio wymienił mi przeguby,tuleje zawieszenie całe praktycznie,zaimpregnował,porobił po partaczu z Królikowa nie wymienione nadkola/za które zapłaciłem/wżery nie poczyszczone na wszystkich drzwiach itd,progi.tylko pomalowane na rdze za które zapłaciłem oszustowi tys.Wszystko jak robił pokazał na zdjęciach,że nie robił popeliny,i mam rok gwarancji.

#51 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 17:54:55

Panie Jułga, bardzo Pana Nie pozdrawiam. Niestety zauważyłam Pana dyslekcje w wielu wypowiedziach gdzie niby to nie Pan a to Pana klienci. Jako czytelnicy gazety pomorskiej prosimy o znalezienie innego miejsca na autopromocje. Moje oburzenie jest z jednego źródła. Wydane tysiące u Pana w warsztacie*, tyle co niby wymienionych czesci, tyle niby Pana starań zaangażowania emocji człowieczeństwa! A w pewnym warsztacie naszym Zninskim okazała się blachostka, a części nie wymienione. Nigdy więcej! Polecam Paluki do ogłoszeń!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 14:09:13

Panie Jułga, bardzo Pana Nie pozdrawiam. Niestety zauważyłam Pana dyslekcje w wielu wypowiedziach gdzie niby to nie Pan a to Pana klienci. Jako czytelnicy gazety pomorskiej prosimy o znalezienie innego miejsca na autopromocje. Moje oburzenie jest z jednego źródła. Wydane tysiące u Pana w warsztacie*, tyle co niby wymienionych czesci, tyle niby Pana starań zaangażowania emocji człowieczeństwa! A w pewnym warsztacie naszym Zninskim okazała się blachostka, a części nie wymienione. Nigdy więcej! Polecam Paluki do ogłoszeń!

Wydałaś tysiące?To co niby ci cały samochód od podstaw składał??Komu wciskasz kit?Ja byłem u niego,wszystko zrobił,na przeglądzie potwierdzili.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 14:24:03

Ps.Wiem że np,pani z biblioteki była u niego naprawiać,i była zadowolona z usługi i ceny za naprawę.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:01:59

Ciekawe,wydała tysiące?To co ona niby naprawiała?Chyba cały samochód wymieniała?Bo nie wiem co można za tysiące naprawiać,by się opłacało.Nie sądzę by bugatti do niego pojechała.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 19:59:59

Ps.Wiem że np,pani z biblioteki była u niego naprawiać,i była zadowolona z usługi i ceny za naprawę.

Gdzie była ta pani

#56 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 00:52:52

Orientujecie się gdzie najlepiej i bez czekania zmienić opony?kiedys po remoncie auta wyważyłem u majstra w Szelejewie i nie był to dobry wybór

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:00:25

Co z gostkim na starym spomaszu napiszcie cos ale prawde.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:20:20

Drogi i to bardzo

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:40:57

Drogi i to bardzo

Ale czy robi w miare czy papracz.

#60 ~Gość~