Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanicy samochodowi Żnin i okolice.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 12:32:03

A nie nie koła to sobie sam na stacji pompuje

#22 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 12:32:59

A nie nie koła to sobie sam na stacji pompuje

a koła też tam robia?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 12:54:44

historię z kołem znam z motocykla, ale tam nie ma filtru kabinowego hehe

ta historyjka to z busem kolego, dobrze że kierowca nikogo nie zabił

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 13:17:03

Panowie nie zawsze jest problem w braku umiejętności auta posiadają coraz więcej elektroniki więc potrzebny jest coraz lepszy sprzęt djagnostyczny a mechaników porostu na niego nie stać ja uważam że największy wpływ na to mają te nie legalne warsztaty samochodowe w Żninie jest ich ponoć plaga ja osobiście wiem o 2 jeden na nowotki a drugi na gnieźnieńskiej ci ludzie nie płacą podatków zusow itd jestem ciekawy jak długo pociągnie Pan Juga z taką konkurencja w pobliżu a jak mechanicy posiadający legalne warsztaty wszystko opłaca to na inwestycję brak kasy ja naprawiam auta zawsze w jednym warsztacie od lat i zdarzają się sytuację że informuje mnie mechanik że muszę skorzystać ze specjalistycznej diagnostyki a on takiej nie posiada bo go nie stać
gnieźnieński

I dlatego polecam Jugę.Uczył się u niemca,jezdzi na targi,uczy się nowości,a nie jak te zryte berety,co ci wleją najtańszy olej,a skasują za najdroższy.I inne oszustwa typu 100zł za podłączenie komputera.itd.Jaki mechanik w Żninie daje rachunek,gwarancje??Pan Juga daje,i jeszcze w kartonie to co wymienił.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 13:53:46

I dlatego polecam Jugę.Uczył się u niemca,jezdzi na targi,uczy się nowości,a nie jak te zryte berety,co ci wleją najtańszy olej,a skasują za najdroższy.I inne oszustwa typu 100zł za podłączenie komputera.itd.Jaki mechanik w Żninie daje rachunek,gwarancje??Pan Juga daje,i jeszcze w kartonie to co wymieniI

I może dołącza zdjęcia i video, jak demontował i oznaczał Twoje części  :P A gwarancja... Przecież zawsze spitoli się "coś innego"  

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 16:25:30

kocham Pana Jumę

I dlatego polecam Jumę.Uczył się u Niemca jeszcze przed wojną,jeździ na targ we ftorki i piątki i,uczy się nowości z telewizora i gazet,a nie jak te zryte berety,co ci wleją firmowy olej,a skasują za najdroższy.I inne oszustwa typu 100zł za podłączenie komputera.itd.Jaki alchemik w Żninie daje rachunek,gwarancje??Pan Juma daje,i jeszcze łyski w kartonie dostaniesz za to co wymienił.

#27 ~Orog~

~Orog~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 17:31:29

Tak najlepiej wychwalać pana Juge a resztę zdeptać ..wrzucić do jednego wora i ocenić a poza tym te och a ach to brzmi jak autoreklama

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 17:46:50

Już jak autoantyreklama. Zlecenie wykonania wymknęło się z pod kontroli

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 17:50:37

Gorzej jak ta mechanika samochodowa wygląda tak jak ten marketing

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 18:09:48

W Żninie nie ma ŻADNEGO dobrego mechanika - taka jest prawda

#31 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 00:47:53

Jeżeli mówimy o tym samym panu mechaniku z Białozewina to zastanawiam sie jak łączy warsztat z pracą na umowę ?z tego co w trawie piszczy to warsztat prowadzi po godzinach ale taki jest ładny wspaniały amerykański

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 08:21:28

I może dołącza zdjęcia i video, jak demontował i oznaczał Twoje części  :P A gwarancja... Przecież zawsze spitoli się "coś innego"  

Akurat on daje rachunek i gwarancje.W przeciwieństwie do reszty partaczy.Ja jakoś nie narzekam.Jeden chciał mnie wrobić w uszczelke pod głowicą za 1500zł,juga wyśmiał go,zrobione za pare zł.gdzieś z zaworu leciało.Ktoś kogoś zmusza?Naprawiajcie u tych co naciągają.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 08:25:37

Jeżeli mówimy o tym samym panu mechaniku z Białozewina to zastanawiam sie jak łączy warsztat z pracą na umowę ?z tego co w trawie piszczy to warsztat prowadzi po godzinach ale taki jest ładny wspaniały amerykański

Z tego co wiem to bzdury piszesz.Od rana do nocy siedzi w warsztacie,i żadnej innej fuchy nie ma.Coś ci się popier......Bo żadko sie uda wjechać do niego na warsztat z biegu by coś naprawił.Ma zawsze kolejkę.A za oczernianie 212kk,więc uważaj.

#34 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 09:10:04

Paragraf za oczernianie tyczy się również do ciebie

#35 ~Buzka~

~Buzka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 09:52:30

Zamiast straszyć paragrafami otwórz słownik bo słowa ,żadko'to chyba nikt nie zna

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 20:30:24

Czepiac się literówki.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 20:56:16

Zamiast straszyć paragrafami otwórz słownik bo słowa ,żadko'to chyba nikt nie zna

mało geste znaczy się jak nie ma.A jak robisz to tylko na gęsto?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 19:08:13

Ostrzegam przed mechanikiem samochodowym na starym spomaszu Marek Z

#39 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 00:25:17

Tak najlepiej wychwalać pana Juge a resztę zdeptać ..wrzucić do jednego wora i ocenić a poza tym te och a ach to brzmi jak autoreklama

Pan, twój Pan z Białożewina nazywa się Jułga. To że masz dysleksję nie upoważnia cię do robienia błędu w nazwisku.

A tak poza tym to pan Jułga spoko gość, jeszcze nie korzystałem z jego usług, być może kiedyś???

#40 ~Popatrz~

~Popatrz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 00:58:31

Cofnij się wyżej i zobacz że to nie ja mam dysleksje,ktoś wyżej wychwala pod niebiosa tego pana a nie zna nawet nazwiska gdybym ja znał osobiście to błędu bym nie zrobił poprostu jeden napisał źle a reszta powtarza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych