Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mechanicy samochodowi Żnin i okolice.

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:43:35

Kto jest uczciwy,kogo unikać jak ognia,bo oszust i naciągacz.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:08:50

Unikać blacharzolakiernika z powstańców wielkopolskich

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:31:09

Babol z Królikowa.Dopłacę  by u niego nie robić.Zniszczył mi 2gi samochód.Nie zna słowa,solidność, termin.Nie daje rachunków,gwarancji.Chcę zniszczyć gada.Jak kogoś jeszcze oszukał,proszę o kontakt na forum,zadzwonię.Skasował 900zł za malowanie drzwi,wymianę progów itd.Nic,qwa nic nie zrobił przez 2 mce.Drzwi przemalował na rdze,progi też.Musiałem ponownie zapłacić tys zł za naprawę.Ale to już nie to.Samochód nie jest taki jak był.A miał być jako zabytek.Każdy oszukany,przez tego łajdaka z Królikowa,jak chcecie to złożymy zawiadomienie na Policji,w US,itd.Ten oszust nie może dłużej działać.

sphinx125@wp.pl

Proszę podać nr telefonu,zadzwonię.

#4 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:13:30

Najlepiej to chyba samemu naprawy robić wtedy nikt nas nie oszuka

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 22:33:20

Uważajcie mnie babol niby spokrewniony a próbował złoić .

UWAGA

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:38:02

Problemy z gazem Kurek lub Juga za stadionem w lewo,ok km za tablicą Żnin po lewej,za zakrętem pierwszy dom,widać drugi w budowie.Podjechać pod bramę zatrąbić 2x.Pełen zestaw usług.Części,oleje,blacharka itd.Używane,nowe,zależy od twojego portfela.Zmiana gum,no komplet włącznie z lawetą,i nie za 5zł km.Nie masz jak wrócić do domu,to cię zawiezie,przywiezie jak naprawi.Czasem dzień dwa poślizg,bo ma swoje problemy i życie.Nie robi padlin,typu pizza s...na od lat.Zna się na kompletnie wszystkim.Praktyka u faszysty.Używane,tel i już wam mówi za ile.Napisze tak,pan cudotwórca koło biedronki,ma gwarancję do bramy,i się nie znamy.2x podłączał mi samochód pod komputer,100zł za każdym razem.Huja naprawił,motał się,nie pamiętał,to co taki sklerotyk robi w usługach?Okazało się,kabelek przy butli urwany.Znalazł to za free pan Juga.Wszyscy partacze Żnińscy,jak on się wq.. za oczernianie,to się posracie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:47:01

Pomoc drogowa za rozsądne pieniądze 601 337 051.......nie 5z l

km.Praktycznie całodobowo,i zagranica też.Do dogadania ile za km.I niech mi ktoś powie że to zły gość?Od rana do nocy zapi...la.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:23:30

Naprzeciw galerii profi auto unikac jak zarazy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 10:04:55

Wymienił mi stacyjkę na zyebaną.0 gwarancji,i wymiany.Każdego dnia się wqwiam bo coś nie łączy,lub yebie ako jak wyjme kluczyk.230zł.psu e du....Sami partacze w tym grajdole.

Przestrzegam przed lakiernikoblachachazem z Królikowa.Lepiej sobie kupcie w sprey i pomalujcie.Gnida która nic,qwa komplnie   nie dotknie,nygus,babol na maxa.Znniszczył mi samochód.i skasował 900zł.Chcę go zniszczyć.Oszukani dajcie nr.Załatwimy gnoja.

#10 ~Bzy~

~Bzy~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 11:51:58

masz jakieś złe przeżycia i wrażenia?mi np.pan z Rogowa nie potrafił przedłużyć kabelków do akumulatora wrrrr

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 12:35:58

masz jakieś złe przeżycia i wrażenia?mi np.pan z Rogowa nie potrafił przedłużyć kabelków do akumulatora wrrrr

W Żninie na bank z 400-600zł; byś za to zapłacił,więc nie płacz.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:07:08

Tylko nie tam zostajesz goly a auto do poprawy.

#13 ~Mgla~

~Mgla~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 14:37:17

Ten Żnin to wogole jakiś słynny z tych mechaników.Nawzajem się wyzywają,kłócą,obrażają echh brak słów

#14 ~Ciekawe~

~Ciekawe~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:28:56

Wymienił mi stacyjkę na zyebaną.0 gwarancji,i wymiany.Każdego dnia się wqwiam bo coś nie łączy,lub yebie ako jak wyjme kluczyk.230zł.psu e du....Sami partacze w tym grajdole.
Przestrzegam przed lakiernikoblachachazem z Królikowa.Lepiej sobie kupcie w sprey i pomalujcie.Gnida która nic,qwa komplnie nie dotknie,nygus,babol na maxa.Znniszczył mi samochód.i skasował 900zł.Chcę go zniszczyć.Oszukani dajcie nr.Załatwimy gnoja.

dawno tą stacyjkę zmieniałeś?Pytam bo podobno tam jakieś zmiany nastąpiły i ciekawi mnie za czyjej kadencji to było

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:03:52

Jakieś 2 lata sie męczę.Jak zle wyjmiesz kluczyk rozładowuje ako.gwarancja do bramy i sie nie znamy pan z zamkniętej.

#16 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 11:35:59

Panowie nie zawsze jest problem w braku umiejętności auta posiadają coraz więcej elektroniki więc potrzebny jest coraz lepszy sprzęt djagnostyczny a mechaników porostu na niego nie stać ja uważam że największy wpływ na to mają te nie legalne warsztaty samochodowe w Żninie jest ich ponoć plaga ja osobiście wiem o 2 jeden na nowotki a drugi na gnieźnieńskiej ci ludzie nie płacą podatków zusow itd jestem ciekawy jak długo pociągnie Pan Juga z taką konkurencja w pobliżu a jak mechanicy posiadający legalne warsztaty wszystko opłaca to na inwestycję brak kasy ja naprawiam auta zawsze w jednym warsztacie od lat i zdarzają się sytuację że informuje mnie mechanik że muszę skorzystać ze specjalistycznej diagnostyki a on takiej nie posiada bo go nie stać
gnieźnieński

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych