Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mechanicy samochodowi w Grudziadz

warsztat samochód mechanik

252 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 18:10:30

Handlarz zawsze powie, że mechanik jest drogi. Obojętnie co by nie robił, to jest drogi. A to dlatego, że handarze wychodzą z założenia, że to oni są od zarabiania na samochodach, a reszta jest od tego, żeby im ten zarobek ułatwiać. 

#42 ~Vloszka123~

~Vloszka123~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:30:24

Witam..Mam problem z mercedesem,potrzebuje dobrego mechanika.Niby to drobnostka ,cos mi puka ,ale do partacza nie dam,A juz znam paru mechaników to powiem tyle ,jeden mi resor zamiast wymienić w BMW to przyspawał !!!takze moze tu mi panowie cos doradza ,szukam dobrego mechanika co zna sie na nowszych autach,Pozdrawiam

#43 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 12:02:43

Proszę o telefon do Pana Kotuły 

#44 ~zyga~

~zyga~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 14:43:49

56 462 63 62

502 220 235

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 00:01:23

Chyba po negatywnych wpisach, na temat tego pana, klienci przestali przyjeżdżać, dlatego taki wpis? 

#46 nieznajomaaa

nieznajomaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 06 luty 2016 - 10:42:27

Pan Leszek Cegłowski na Goździkowej, polecam :)

#47 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 15:44:02

Przed zimą wymieniałem opony na Hutniczej. Byłem tam pierwszy raz w życiu i odczucia mam pozytywne. Na pewno szybka obsługa i fachowa. Warto sprawdzić. Firma prowadzi stronę www – przegladylubin.pl.

#48 ~bogus1aa~

~bogus1aa~
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 14:58:13

Ja polecam Pana Krzysztofa na Kalinkowej na przeciwko biedronki

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 06:46:23

Tak, zdecydowanie. Potrafi dużo, nawet bardzo dużo, ale trzymać samochód bez powodu przez wiele dni i nic w nim nie robić.

#50 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 09:11:51

Fakt, ze czeka się dość długo na auto, ale mam pewność ze jest porządnie zrobione i zawsze uzyskam informacje czy coś jeszcze przydałoby się wymienić, zawsze Pan Krzysztof szuka jak najlepszych A zarazem nie kosmicznie drogich części. Widać zresztą ze ma ruch.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 22:34:10

Arek z Pulaskiego. Daje rade.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 12:31:08

Nie polecam mechanika na Kalinkowej k. biedronki. Trzymał auto kilka dni i nic przy nim nie zrobił, nawet nie poinformował że auto można odebrać.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 14:43:20

Ja polecam Pana Krzysztofa na Kalinkowej na przeciwko biedronki

Jest jeszcze inny Krzysztof, Pan Globke, na ul. Rzemieślniczej, to jest solidna rodzinna firma. Ojciec Jerzy też samochodziarz. 

#54 ~Dominika Grzegorzewicz~

~Dominika Grzegorzewicz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 14:45:10

Wielokrotnie usiłował sie do Pana dodzwonić, niestety nie raczył pan odebrac telefonu w cywilizowanych godzinach a w godzinach nocnych i w weekendy telefon ma wylaczony. Nie jego wina, ze Pana auto jest w takim stanie ze oplaca je się tylko zezlomowac. Może niech Pan odważnie podpisze się swoim nazwiskiem, bo anonimowo wszedzie psuć opinię jest łatwo. I ciekawym jest także fakt, ze jakoś w twarz mojemu ojcu ani pracownikom nie raczył Pan zwrócić uwagi tylko zabrał auto.

#55 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 17:14:03

Popieram! Teraz łatwo wystawiac innym opinie anonimowo. Teraz trudno o idealnego fachowca. A jak coś nie odpowiada to mamy przecież prawo wyboru - nie tylko w kwestii naprawy auta.

#56 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 10:44:45

Podliński- omijać szerokim łukiem. Jak warsztat miał ojciec to był fachowiec. Syn to papudrak niestety.

potwierdzam. Podliński dużo mówi tylko nie na temat. Samochód bardziej popsuje niż naprawi i kłamie aż sie kurzy

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 10:51:50

Tabor na bocianiej, jakieś tam pojęcie o samochodach ma ale też się bardzo ceni. Za nienaprawienie usterki też bierze kasę i to nie małą. Raz tam i nigdy więcej bo trzeba mieć pensje europosła

#58 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 11:48:16

Tak z ciekawości czytam ten temat i zastanawiam się, jak ocenia się zakłada mechaniczny pod kątem cen.

Co znaczy, że mechanik nie zdziera, czy też jest tani lub drogi?

Jak ocenić mechanika, czy jest drogi czy też tani?

Ma ktoś na to receptę?

każdy mechanik powinien mieć wywieszony cennik Ile za co jak w np w sklepie, lub ile wynosi w danym zakładzie roboczo-godzina i już. I każdy się zgodzi że jak by brali 100zł na godzine to by drogo nie było a i im tez by krzywda się nie działa. Ale jak za 2 godziny pracy biorą 500zł to dla każdego będzie drogo. 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 14:18:32

każdy mechanik powinien mieć wywieszony cennik Ile za co jak w np w sklepie, lub ile wynosi w danym zakładzie roboczo-godzina i już. I każdy się zgodzi że jak by brali 100zł na godzine to by drogo nie było a i im tez by krzywda się nie działa. Ale jak za 2 godziny pracy biorą 500zł to dla każdego będzie drogo.

Skoro 500 to dla ciebie drogo, zwijasz sie i jedziesz do innego. Co za problem???

#60 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 17:37:07

Tylko i wyłącznie uczeń Kazubowskiego- mechanik Waldemar Tabor(czysty,sumienny,nie drogi,i sympatyczny) ulica Bociania

Nie drogi??? mnie za wymianę szczęk hamulcowych w POLO (góra godzina roboty) skasował 260zł

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warsztat, samochód, mechanik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych