Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mechanicy samochodowi w Grudziadz

warsztat samochód mechanik

252 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Dominika Grzegorzewicz~

~Dominika Grzegorzewicz~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 05:58:20

Tym razem nawet ja nie jestem w temacie, Twoje urojenia wyszły poza skalę anonimowy pacjencie psychiatrii. Musisz mieć spory problem ze sobą skoro najpierw miesiącami jedziesz mi na warsztat a chodzi po prostu o to, że nie masz mi gdzie dowalić :-) I to po latach... Czy nie cierpisz na jakąś obsesję? Czy po prostu nie masz innych zajęć? Przynajmniej wiadomo, że w warsztacie jest jak najbardziej ok a ty tu wylewasz prywatne żale i o to mi chodziło, dzięki :-)

#242 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 21:12:36

Nie Polecaw mechanika Arkadiusza Przybyłka zostałem naciagniety i oszukany czesci wstawia ze szrotu !!

#243 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:28:11

A ja polecam mts trucks serwis marcin makuch.

#244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 01:39:24

Polecam serwis Opla. Szybko sprawnie. Gwarancja na naprawę i faktura. Ceny umiarkowane. Części nowe nie z demobilu.

#245 ~Apacz~

~Apacz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:04:04

NAJGORSZY MECHANIK TO ROBERT ANGOWSKI!!! Przy ul. Focha. Wymienił sprzęgło, ale biegi nie wchodzą bo jakieś druty powyginał, przy okazji zepsuł klime i spuścił freon. Facet wiecznie pijany, nie pamięta co ma naprawić. Obie pokrywy od silnika nie zostały zamontowane tylko pieprznięte do bagażnika.

ostatnio byłem u niego klocki wymienić ale mial bombę opsikany wracając zajechalem do niego dowieść klocki a on kata wyciął mówi ze sie dlawil

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:20:35

Brakuje mechaników. A w serwisie jak zapytasz o prace i nie masz doświadczenia, to pokażą Tobie środkowy palec, pomimo, że masz szkołę. Dlatego dałem sobie spokój w tym zawodzie. Teraz mam czystą prace w ciepłym pomieszczeniu i nie żałuje. Sami sobie naprawiajcie jak jesteście tacy mądrzy.

#247 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:13:30

Brakuje mechaników. A w serwisie jak zapytasz o prace i nie masz doświadczenia, to pokażą Tobie środkowy palec, pomimo, że masz szkołę. Dlatego dałem sobie spokój w tym zawodzie. Teraz mam czystą prace w ciepłym pomieszczeniu i nie żałuje. Sami sobie naprawiajcie jak jesteście tacy mądrzy.

Ta twoja czysta praca, pewnie w markecie przy kasie.

#248 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:35:13

Czytając ten temat ma człowiek łeb jak sklep. Chyba dobrzy mechanicy w Grudziądzu to gatunek na wymarciu .Sam naprawiam swoje auta ale człowiek nie ma warunków i sprzętu aby przeprowadzić wszystkie naprawy.
Zastanawiam sie do kogo odstawic auto na wymianę rozrządu w naszym mieście mając niezbyt dobre wspomnienia z Eurowarsztatem na Paderewskiego czy warsztatem pana Podlinskiego. Tospol też robi fuszerki i nawet przy wymianie oleju nie potrafi dokrecic korka spustowego oleju.
Jest warsztat na Nowej Wsi korzystał ktoś z ich usług? Ten znajdujacy sie na wysokosci cmentarza widać go z parkingu Tesco.

#249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 20:41:59

Dla tego ja jadę poza Grudziądz, już prawie 20 lat nie naprawiam w CG

#250 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 05:17:25

W tarpnie jest elwan koloniego sie przejedza i pierwsza w prawo i jakes 20metrow i po PRAWEJ stronie jest extra szybki i Tani mechanik
Polecam

#251 ~Serviss vw~

~Serviss vw~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 06:14:06

Ja naprawiam swojego passata ino w vw Bydgoszczy tam jest tanio i solidnie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warsztat, samochód, mechanik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych