Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mc donalds

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 14:46:39

"Doktór" powiadasz :lol: Nie słyszałem żeby "doktóry" jak to mówisz leczyły :lol: Ale Ty widocznie do innych lekarzy chodzisz...

A właśnie,że doktór leczy,a doktor to tytuł naukowy !

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 17:55:16

A właśnie,że doktór leczy,a doktor to tytuł naukowy !

nie tytuł pala..ie tylko STOPIEŃ

#23 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 18:57:14

no to może zamiast mc doalds restauracja Manekin taka jaka jest w Toruniu na starówce ? już za 11zł można zjeść pyszne naleśniki ?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 19:29:53

Po Twoim słownictwie widać,że nie masz nawet żadnego tytułu zawodowego,a co tu mówić o stopniu ,czy tytule naukowym.

#25 ~BABCIA~

~BABCIA~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:29:14

[quote name='Gość' timestamp='1308761716' post='783458']
[/quote
Stopnie są w wojsku natomiast w cywilu są tytuły naukowe np doktor nauk , ot i cała filozofia hehehe

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:34:41

Stopnie są w wojsku natomiast w cywilu są tytuły naukowe np doktor nauk , ot i cała filozofia hehehe
[/quote]

tytuł naukowy to profesor np., a doktor nauk jest stopniem naukowym, ot i cała filozofia hehehe[/size]

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:38:06

http://pl.wikipedia....aukowy_w_Polsce, poczytaj sobie "babcia" hehehe, hehehe, hehehe

#28 ~Joł~

~Joł~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:40:24

no to może zamiast mc doalds restauracja Manekin taka jaka jest w Toruniu na starówce ? już za 11zł można zjeść pyszne naleśniki ?

A może Gesler restauracje otworzyć powinna o i hotel Hilton by się przydał i wyspa w kształcie palmy albo wystarczy sama palma na rondzie z plastikową papugą lub małpą:)

#29 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 05:02:44

Naleśniki serwują u nas w "TARZE" (stara gospoda) już od 8-zł,czyli nowy lokal nie jest potrzebny,,
niech mają tylko klientów te lokale,które już są.:)

#30 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 05:14:50

ja jestem za tym aby restauracja była kto nie chce nie musi jeść. Ja też np zawsze co weekend zabieram zonę do restauracji na obiad ( nie musi w weekendy gotować) zawsze jakoś szukamy rozrywki Tyle ze musimy zawsze jechać albo do Torunia lub Bydgoszczy, tu nic w mieście się nie dzieje... Brakuje dobrych dyskotek bilardu restauracji. jestem za tym alby mc donald;s powstał nie każdy masz czas gotować a wyskoczyć na lody czy frytki to sama przyjemność.

Pochodź po naszych restauracjach,lokalach POSMAKUJ :) i jedzenie jest i lody są i frytki,ale w mieście
"ludzie bez pracy",po co większe lokale i nowe...Dzwonisz i masz do domu przywiezione,jak nie ugotujesz...
DYSKOTEKA TAK DLA MŁODZIEŻY POTRZEBNA!!**PRAWDZIWY OŚRODEK KULTURY,DAWNY,DAWNY ADK.! :rolleyes: :D

#31 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 23:58:02

Tak jak pisałem wcześniej odnośnie marketu "Twój market" w aleksandrowie Kuj(a nie jakiś market budowlany) chciałbym poinformować, że MC Donald będzie docelowo budowany (całkiem niedługo) przy "krzyżówkach" przed nowym hotelem jaki buduje Pan Kozłowski ze Stawek. Pozdrawiam Tom

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 08:18:57

zrozumcie ludzie, że aleksandrów czy ciechocinek to takie dziury zabite dechami, że tam żaden mc donalds nie powstanie!
przestańcie życ złudzeniem, że mieszkacie w mieście. wyżej sramy niż (...) mamy.

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 17:47:06

http://bonfree.pl/?r...372036854775807

#34 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 20:36:16

zrozumcie ludzie, że aleksandrów czy ciechocinek to takie dziury zabite dechami, że tam żaden mc donalds nie powstanie!przestańcie życ złudzeniem, że mieszkacie w mieście. wyżej sramy niż (...) mamy.

Bardzo mocno się zdziwisz!

#35 ~Miły gość~

~Miły gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 21:07:00

Chcę odnowić ten temat ponieważ słyszałem o planowanej budowie  McDonald'a w naszej okolicy. Podobno miał by być otarty w Odolionie niedaleko zjazdu z A1. Choć jak dla mnie to mało prawdopodobne i bardziej przekonuje mnie wersja że powstanie(ą) w obrębie MOP-ów w Otłoczynie. Czy ktoś jeszcze coś o tym słyszał. Pozdrawiam.

#36 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 21:25:41

coś w tym jest bo tak się składa ze pracuje w ochronie obiektów autostrady na odolionie i od jakiegoś czasu kierownictwo głośno o tym mów i dodatkowo ma powstać stacja paliw.

#37 ~Pizza~

~Pizza~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 04:27:55

A może Gesler restauracje otworzyć powinna o i hotel Hilton by się przydał i wyspa w kształcie palmy albo wystarczy sama palma na rondzie z plastikową papugą lub małpąsmile.gif

Kuchnia włoska, lecz brakuje jej autentyczności

Czy to znaczy, że Polacy nie mogą dobrze gotować po włosku? - Nawet jeżeli ktoś spędził kilka lat gotując we Włoszech, to po powrocie do rodzinnego kraju zaczyna gotować jak mu „serce i tradycja każe”, stąd być może propozycja pizzy z ogórkiem kiszonym w niektórych menu - opowiada Roberto. - Działa to w każdą stronę. Kiedyś nauczyłem moją znajomą z Mediolanu gotować polski bigos. Pierwszy przygotowała według oryginalnego przepisu i był wyśmienity. Kiedy odwiedziłem ją jednak kilka lat później, specjalnie na mój przyjazd znów go ugotowała. Tym razem nie smakował już jak ten polski, lecz bardziej przypominał popularną we Włoszech potrawę z kapusty. Podobnie jest z pizzą, która w zamyśle ma być włoska, lecz tak naprawdę odpowiada gustom smakowym Polaków.

Według Roberto kluczem do przygotowania dobrej, włoskiej pizzy jest miłość do kultury i kuchni Italii. - Jeśli tego brakuje, to pizza będzie byle jaka - mówi. - Nie podoba mi się kiedy lokal powołuje się w menu na „włoskie smaki”, a ma błąd w we włoskiej nazwie lokalu lub w nazwach poszczególnych produktów.

Do błędów Roberto zalicza m.in. „pepperoni” pisane przez podwójne „p”. - To kategoryczny błąd, który pokazuje, że właściciel lokalu nie ma zielonego pojęcia na temat języka i kuchni włoskiej - komentuje Roberto. - Takie małe szczegóły pokazują, że nie warto odwiedzać tego lokalu. Jeśli ktoś nie potrafi poprawnie napisać peperoni to znaczy, że ma podobne "byle jakie" podejście do sposobu przygotowywania pizzy, lokalowi zaś brakuje autentyczności.

Nazwy nawiązujące do mafii? Nie, dziękuję

Czym jeszcze kieruje się Roberto wybierając pizzerię w Trójmieście? Odwiedza lokale, w których szefem kuchni jest rodowity Włoch, w ogóle nie bierze pod uwagę popularnych sieciówek serwujących pizzę w stylu amerykańskim. - Przeszkadzają mi też niekiedy nazwy, np. nawiązujące do sycylijskiej mafii - mówi. - Uważam, że nie powinno się epatować tego typu nazwami, we Włoszech mają negatywne konotacje. Przeglądam też menu, najlepsza pizza będzie tam, gdzie jest jej mały wybór. Kiedy widzę w karcie ponad 30 rodzajów, to wiem, że nie mogę spodziewać się niczego dobrego.

Najbardziej popularnymi w Trójmieście typami pizzy jest ta wywodząca się z Neapolu oraz z Rzymu. Pierwsza posiada szeroki rant, jej ciasto jest delikatnie miękkie. Druga zaś będzie całkowicie płaska i delikatnie krucha.

Pizza w Polsce jest coraz lepsza

Roberto obserwuje, jak w ciągu ostatnich lat zmieniło się podejście Polaków do kuchni włoskiej. - Ludzie coraz częściej wyjeżdżają i wiedzą, jakich smaków powinni się spodziewać - opowiada. - Jeszcze kilka lat temu prawdziwe włoskie pizzerie w Trójmieście nie mogłyby się utrzymać, a teraz to się zmienia, powstają lokale z naprawdę niezłą pizzą, bo jest na nią coraz większe zapotrzebowanie.

Do Polski przyjeżdża też coraz więcej Włochów w poszukiwaniu pracy, widać już pierwsze zmiany. - Jeden z nielicznych w Trójmieście Włochów, który do tej pory prowadził pizzerię we Wrzeszczu, postanowił ją sprzedać i otworzył pizzerię Gamberorosso na Morenie - mówi Roberto. - To pokazuje, że dobre, włoskie jedzenie będzie można niedługo zjeść nie tylko w drogich lokalach, ale że dociera ono też do zwykłych mieszkańców Gdańska, kuchnia włoska staje się tutaj coraz bardziej autentyczna.

:blink: B) A U NAS W KAŻDEJ PIZZERII SERWUJĄ  W KARCIE DAŃ

PO 35-40 RODZAJÓW PIZZY! :( :D

Może któraś Pizzernia zaprosi panią Gesller ??

#38 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 18:02:49

mc donalds jestem za nie bedzie trzeba jechac do torunia,

problem jest z ludzmi w miescie i okolicach zamiast isc cos sobie zjesc np w weekend  rodzinie itp a co za tym idzie dac zarobic barom pizzeriom itp to wola stac w domu przy garach....

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 18:08:24

Na dzisiejszy wieczór : http://alle.pl/film-bez-buforowania

#40 ~NIE PUTIN~

~NIE PUTIN~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 18:09:51

Trojan też siebie nazywa hrabią, a słoma z butów wystaje, burmistrz nazywa się doktór a nikogo nie leczy smile.gif

Niniejszy temat na forum bardzo mi się spodobał. Zwłaszcza powyższy wpis.

Wobec tego pytanie:

Czy doktór naprawdę nie leczy ? Co na to NFZ ? Zerwali kontrakt ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych