Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 11:39:27

Wszystko za tą Panią ma zrobić Państwo???? czemu podatnicy mają się zrzucać na pomoc finansową, mieszkanko itp ja ciężko pracuje razem z mężem, nie kwalifikuje się do rodzinnego do pomocy z mops,a mieszkanie muszę wynająć nikt się mnie nie pyta czy mi łatwo...kobieta ma czworo dzieci każde z innym ojcem trzeba było myśleć o tym prędzej czy dam radę wychować dziecko jedno, drugie,trzecie czwarte..a teraz najlepiej niech podatnicy zrzucą się na ekstra pomoc socjalną.

wsadz sobie ten twoj podatek....wiesz gdzie

i modl sie, zebys w zyciu ci niczego nie zabraklo, katoliczko od siedmiu bolesci

#22 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 11:45:15

Wszystko za tą Panią ma zrobić Państwo???? czemu podatnicy mają się zrzucać na pomoc finansową, mieszkanko itp ja ciężko pracuje razem z mężem, nie kwalifikuje się do rodzinnego do pomocy z mops,a mieszkanie muszę wynająć nikt się mnie nie pyta czy mi łatwo...kobieta ma czworo dzieci każde z innym ojcem trzeba było myśleć o tym prędzej czy dam radę wychować dziecko jedno, drugie,trzecie czwarte..a teraz najlepiej niech podatnicy zrzucą się na ekstra pomoc socjalną.

Pomagać innym, to coś więcej niż walczyć o swoje. Jakbyś przeczytała artykuł ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że ta Pani sama chciała zadbać o swoje dzieci, kupiła dom ale została oszukana do tego doszły kłopoty ze zdrowiem i najazdy urzędników. Może chciał mieć dużą rodzinę, nie Tobie to oceniać. Takim ludziom jak ta Pani właśnie Państwo powinno pomóc. Masz w życiu dobrze masz męża, dzieci, dom, dlaczego narzekasz. Piszesz, że chcesz zasiłek z urzędu, to nie wiem co Ci poradzić, może weź rozwód, a wtedy dostaniesz zasiłek. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Pamiętaj, że każdy z nas może kiedyś być w trudnej sytuacji i potrzebować pomocy. Po co te licytacje " ja mam to ona tamto, a tamta ma więcej ode mnie" żałosne.

#23 ~alf~

~alf~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:01:07

Wszystkie GOPSy i MOPRy są wszystkowiedzące i najlepiej wiedzą co robić. Dlaczego nie zaproponowali matce mieszkania socjalnego????? Najlepiej odebrać dzieci bo wtedy nie trzeba wypłacać comiesięcznej zapomogi. Więcej zostanie na zasiłki dla alkoholików. Wielkie brawa dla opieki społecznej))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:02:25

Co nie znaczy, zeby olewać takie rodziny,takie kobiety. A potem wieszanie psów bo zabiła siebie i dzieci,bo pomocy nie było,wieczne wytykanie błędów i pokazywanie palcem na ulicy. Babo,skoro się nie kfalifikujesz do pomocy z Mopsu to znaczy,że Tobie tego trzeba,ja się kfalifikuję a pomocy nie otrzymuję i jakoś z Twoich podatków to do jasnej cholery nie leci. Trochę oglady w rozumowaniu pewnych rzeczy. Nie dziwię się,że same deb***e  w rządzie skoro nawet czytać ze zrozumieniem kikt nie potrafi. I jak już powiedziałam,nie liczy się to czy każde dziecko z innej beczki,ale to jest dziecko i nie ważne jest to od jakiego ojca pochodzi,najwidoczniej kobieta trafiała na złych partnerów. Co nie znaczy ze od razu puszczalska. Życie niesie ze sobą wiele różnych niespodzianek i sytuacji. Każdy psoczy na aborcję ale wytykać palcem kobietę co ma dzieci od innych facetów to zaraz się bab tysiąc znajdzie. Bezmózgi CIEMNOGRÓD!!!

#25 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:06:10

Co nie znaczy, zeby olewać takie rodziny,takie kobiety. A potem wieszanie psów bo zabiła siebie i dzieci,bo pomocy nie było,wieczne wytykanie błędów i pokazywanie palcem na ulicy. Babo,skoro się nie kfalifikujesz do pomocy z Mopsu to znaczy,że Tobie tego trzeba,ja się kfalifikuję a pomocy nie otrzymuję i jakoś z Twoich podatków to do jasnej cholery nie leci. Trochę oglady w rozumowaniu pewnych rzeczy. Nie dziwię się,że same deb***e  w rządzie skoro nawet czytać ze zrozumieniem kikt nie potrafi. I jak już powiedziałam,nie liczy się to czy każde dziecko z innej beczki,ale to jest dziecko i nie ważne jest to od jakiego ojca pochodzi,najwidoczniej kobieta trafiała na złych partnerów. Co nie znaczy ze od razu puszczalska. Życie niesie ze sobą wiele różnych niespodzianek i sytuacji. Każdy psoczy na aborcję ale wytykać palcem kobietę co ma dzieci od innych facetów to zaraz się bab tysiąc znajdzie. Bezmózgi CIEMNOGRÓD!!!

Poprawiam błędy,bo z nerwów na ciemogrodowe rozumowanie aż popełniłam ich kilka :P

Co nie znaczy, zeby olewać takie rodziny,takie kobiety. A potem wieszanie psów bo zabiła siebie i dzieci,bo pomocy nie było,wieczne wytykanie błędów i pokazywanie palcem na ulicy. Babo,skoro się nie kfalifikujesz do pomocy z Mopsu to znaczy,że Tobie tego nie trzeba,ja się kfalifikuję a pomocy nie otrzymuję i jakoś z Twoich podatków to do jasnej cholery nie leci. Trochę oglady w rozumowaniu pewnych rzeczy. Nie dziwię się,że same deb***e  w rządzie skoro nawet czytać ze zrozumieniem nikt nie potrafi. I jak już powiedziałam,nie liczy się to czy każde dziecko z innej beczki,ale to jest dziecko i nie ważne jest to od jakiego ojca pochodzi,najwidoczniej kobieta trafiała na złych partnerów. Co nie znaczy ze od razu puszczalska. Życie niesie ze sobą wiele różnych niespodzianek i sytuacji. Każdy psioczy na aborcję ale wytykać palcem kobietę co ma dzieci od innych facetów to zaraz się bab tysiąc znajdzie. Bezmózgi CIEMNOGRÓD!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:31:37

Od czego jest panstwo ,ciągle się narzeka ze mało dzieci sie rodzi,a gdzie jest pomoc własnie dla takich matek,ktore chcą miec normalne warunki do ŻYCIA,i bardzo pragną byc razem z dziecmi.

#27 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:51:00

Zamiast zabierac dzieci do rodzin zastepczych lepiej pomuc kobiecie i nie było  by teraz problemu?

Uciekła bo  nie chciala ododac własnych dzieci- to proste!

Nie wierze ze  nie skozrystala by z normalnego mieszkania i pomocy finansowej?

Kazdy sie broni  zeby nie odpowiadac za to  co sie zrobiło  w tej sprawie!

Jaka jest prawda- nikr nie wie?

#28 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:23:26

Nie rozumiem, jak można kupić domek na działce rekreacyjnej (w ogródkach działkowych) i dziwić się, że tam nie można na stałe mieszkać... Przecież akt robi notariusz, musi być wypis z wyrysem z rejestru gruntów, w jaki sposób niby ktoś ją oszukał? Przecież takich umów nie spisuje się "na kolanie" tylko urzędowo... Poza tym kobieta sama jest sobie winna, czwórka dzieci,. każde z innym ojcem i żaden "tatuś" się nie interesuje... Ja rozumiem, można popełnić błąd, "wpadka" itd. ale kilka razy z rzędu, jeszcze ostatnie dziecko urodziło się już w czasie zamieszkiwania na owej działce, gratuluję rozumu. Jak widać powiedzenie mądry Polak po szkodzie nie zawsze się sprawdza.

#29 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:54:37

przede wszystkim należy spytać dzieci czy chcą iść do rodzin zastępczych, a może im jest tak dobrze i przede wszystkim z mamą , to nie sztuka zabrać i tym samym rozbić rodzinę  ( dosłownie ) bo może być i tak że dzieci stracą kontakt ze sobą , wiem coś o tym , bo sam tego doświadczyłem , bo tak postąpili świnie komusze

#30 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:56:54

Nie rozumiem, jak można kupić domek na działce rekreacyjnej (w ogródkach działkowych) i dziwić się, że tam nie można na stałe mieszkać... Przecież akt robi notariusz, musi być wypis z wyrysem z rejestru gruntów, w jaki sposób niby ktoś ją oszukał? Przecież takich umów nie spisuje się "na kolanie" tylko urzędowo... Poza tym kobieta sama jest sobie winna, czwórka dzieci,. każde z innym ojcem i żaden "tatuś" się nie interesuje... Ja rozumiem, można popełnić błąd, "wpadka" itd. ale kilka razy z rzędu, jeszcze ostatnie dziecko urodziło się już w czasie zamieszkiwania na owej działce, gratuluję rozumu. Jak widać powiedzenie mądry Polak po szkodzie nie zawsze się sprawdza.

Skoro nie rozumiesz, to widać, że mało rozumiesz

#31 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:49:54

W pełni popieram Pańską wypowiedź. Ale te zaangażowanie pracowników socjalnych to niestety jest małe. Widzę co u mnie w mieście się dzieje. Jak rodzina biedna,alkoholu nikt tam nie spożywa a niestety rodzina nie pracuje bo straszne bezrobocie jest,ledwo im starczałoby na podstawowe rzeczy gdyby nie pomoc sąsiadów i bliskich znajomych to by im dzieci zabrano,bo Opieka nawet im pieniędzy nie daje choć wnioski składają,na opał,na zasiłki okresowe i nic,na 5 osobową rodzinę dają raz na pół roku 5 dyszek. A w moim bloku mieszka babsko,ma dwójkę nastolatków i jedno dziecko dwumiesięczne,chlała przez cały okres ciąży,teraz robi to samo, rozbój niesamowity a jakoś ja Mopsu u niej nie widuję i informacji że jej dzieci zabiorą...Paranoja.

Nie masz zielonego pojęcia o pomocy z OPS. Przede wszystkim pracownik socjalny jest tzw. pionkiem, z rękawa kasy nie wysypie. Ile da miasto, tyle rozdziela dany OPS, dla wszystkich musi wystarczyć. Poza tym państwo nie jest od utrzymywania. Najpierw narobią dzieci, a potem dopiero zastanawiają się za co je utrzymać. Trzeba logicznie myśleć.

#32 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:52:18

przede wszystkim należy spytać dzieci czy chcą iść do rodzin zastępczych, a może im jest tak dobrze i przede wszystkim z mamą , to nie sztuka zabrać i tym samym rozbić rodzinę  ( dosłownie ) bo może być i tak że dzieci stracą kontakt ze sobą , wiem coś o tym , bo sam tego doświadczyłem , bo tak postąpili świnie komusze

Wy wszyscy wymądrzający się na tym forum...gdaczecie na MOPS że zabrało dziei, a niech mi ktoś odpowie na pytanie - co by było, gdyby w tej rodzinie doszło do tragedii? matka naćpała by się antydepresantami, dzieci podpaiłyby chatę? co by było? też gdazcenie, tak jak teraz i pytania "gdzie był pracownik socjalny". Banda degeneratów!

#33 ~--olanta--~

~--olanta--~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:55:07

Zamiast zabierac dzieci do rodzin zastepczych lepiej pomuc kobiecie i nie było  by teraz problemu?

Uciekła bo  nie chciala ododac własnych dzieci- to proste!

Nie wierze ze  nie skozrystala by z normalnego mieszkania i pomocy finansowej?

Kazdy sie broni  zeby nie odpowiadac za to  co sie zrobiło  w tej sprawie!

Jaka jest prawda- nikr nie wie?

Gdyby kochała dzieci nie robiłaby ich tyle z byle kim, a potem zastanawiała się co im do gara włożyć. Ja mam jedno dziecko i chciałabym drugie, ale mam trochę oleju w głowie i czekam na lepsze czasy, gdy będziemy lepiej stać finansowo. Nie sztuką jest narobić dzieci, zamieszkać z nimi na nieogrzewanej działce (!!!) a potem liczyć tylko na państwo...a gdzie tatusiowie?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:56:47

Dokładnie, co to za pomoc skoro ona je kocha a one ja, nie wolno rozdzielać. Lepiej pomoc jej finansowo. Dlaczego tak u Nas jest, czy naprwde sami deb***e pracują i tworza ten syf ?

http://urwij.pl/cene

konkurs, wytypuj cene.

To daj jej z własnej kieszeni żeby pomóc finansowo

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:00:42

Tez uwazam  ze  powinno pomoc  sie   calej  rodzinie -  matce, Tymbardziej ze   jednak    chciala  zadbac  o dzieci  kupujac  dzialke,   poprostu   stala  sie ofiara  cwaniaka  ktory jej   to  wcisnal ....a pozniej  o problemy   finansowe i  depresje  latwo.....  to ze miala  dzieci   z roznymi  facetami   nie  swiadczy o tym ze  byla   zla matka....  jak widac   dzieciom  nie brakowalo   tam   niczego     po za  normalnym  domem     ktory  opieka   mogla   im   stworzyc  naprawde  niewielkim kosztem ... Zabierajac   dzieci  tej  matce    zabijecie  ja  i   dopiero   wowczas dzieci   beda  nieszczesliwe, beda  calkowitymi   sierotami .....To  OPEKI WINA ze zdesperowana    kobieta   uciekla... nie od  dzis  tam mieszkala i opieka  o  tym wiedziala ... kobieta      nie  dostala     mieszkania   socjalnegobo po  co, lepiej  zabrac  jej  dzieci ...ech 

"OPIEKA" (POJĘCIE TAKIE NIE IETNIEJE W POMOCY SPOŁECZNEJ) NIE DAJE MIESZKAŃ NIEUKU. NAJPIERW SIĘ ZORIENTUJ, POTEM PISZ BZDURY

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:03:06

Hm, mówisz o sobie? Chyba w szkole podstawowej uczą jak uzywać shiftu i alt-u pisząc na klawiaturze komputera...Co do tego czy coś by się stało, to skoro jest syn prawie dorosły, opiekuje się zarówno mamą jak i rodzeństwem to raczej sam by poprosił o pomoc innych ludzi czy też zgłosił się do MOPS-u z prośbą o oddzielenie ich od matki.

samo to że 16 latek pełni rolę tatusia już jest patologią...

#37 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:15:09

A co w tym złego, że brat zajmował się młodszym rodzeństwem? W każdym domu normalnym tak było jest i będzie, ze w razie potrzeby starsze rodzeństwo pobawi się czy pójdzie na spacer z młodszymi, nie widzę tu nic złego. Wszystko zależy od tego jak kto wychowuje dzieci i jak pewne sprawy zinterpretuje.

#38 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 21:04:43

Matka dostawała na jedno dziecko pewnie z 200zł. Ale jak dzieci trafią do domu dziecka to państwo "polskie" będzie płaciło już pewnie ze 2000zł. na jedno dziecko. Czy to mądre jest? Poje_bany kraj.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 21:16:43

wsadz sobie ten twoj podatek....wiesz gdzie

i modl sie, zebys w zyciu ci niczego nie zabraklo, katoliczko od siedmiu bolesci

a ja się zgadzam z pracująca mamą z komentazra powyzej. Nam też nikt mieszkania nie da, wynajmujemy, chociaż oboje uczciwie pracujemy. I też mogłabyym sobie zrobić 10 dzieci ale jaki tego sens?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 21:18:06

Wszystkie GOPSy i MOPRy są wszystkowiedzące i najlepiej wiedzą co robić. Dlaczego nie zaproponowali matce mieszkania socjalnego????? Najlepiej odebrać dzieci bo wtedy nie trzeba wypłacać comiesięcznej zapomogi. Więcej zostanie na zasiłki dla alkoholików. Wielkie brawa dla opieki społecznej))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zanim cos napiszesz to sie doucz!  mops nie daje mieszkan! od tego sa adm!!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych