Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:41:25

Śmiać mi się chce z tej Anki biedna haha

#62 ~Mój ci on~

~Mój ci on~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:24:08

Za chwilę jak Paweł się nie weźmiesz za to to urząd od spraw dzieci w Niemczech wkroczy i zabiorą jej Julke nie pozwól aby ona tam żyła w obcym kraju wyrwana na siłę ż ojczystego. Nigdy nie zaznasz sppokoju jak pozwolisz aby żyła w niemieckim systemie. Tam jest chore prawo odnośnie dzieci z byle powodu zabierają dzieci polskim rodzina a tu mają czysta używke matka mało inteligenta ty walczący o nią z całych sił dla niemieckiego urzędu dziecięcego może to być powód odebrania dziecka, szokuje mnie to że matka nie zdaje sobie z tego sprawy że robiąc takie cyrki za chwilę może zaszkodzić dziecku i wtedy zacznie się prawdziwa tragedia odzyskać dziecko z urzędu dziecięcego jugemdant ,bo dla nich niby liczy się dobro dziecka......

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:34:52

Właściwie to o co on walczy, o dziecko,które przysługuje matce,

a może o 500+?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:25:58

a może o 500+?

Dzięki za przesłanie mi linka do tego artykułu :)  Poczytałem ,pośmiałem się. 

Tu widać myślenie Daniela- on myśli że jak on wyłudził kasę na dzieci w Niemcach to i inni tak by zrobili. Pracowałem z nim i  słyszałem jak się chwalił i śmiał, że zrobił w bambuko Niemiaszków. Brał kasę na dzieci, a  dzieci z tego nie widziały nic, na chleb nie miały! Wszystko przebimbał. nie dość tego to nam jeszcze kasy nie wypłacił.

Może trzebaby podpowiedzieć gdzieś, żeby odpowiedni urząd tam w Niemczech się zainteresował? widzę, że nie ma innego wyjścia bo my swojej kasy też już za długo nie widzimy!!

Aaaa  jakby kto miał jego adres to poproszę, bo chyba musimy wszyscy razem ( a zebrało nas się sporo) do niego pojechać i poprosić o zwrot długów.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 15:34:40

a może o 500+?

A co to ? Jakiś deputat? Bo dziecko nie przysługuje nikomu. To jest jak ktoś wcześniej napisał  człowiek, a nie rzecz, która może komuś przysługiwać.

Żadne 500+ nie będzie ważniejsze niż szczęście dziecka, żadne pieniądze. 

Już naprawdę nie wiecie co wymyśleć! Co jeszcze głupszego znajdziecie?

#66 ~Mój ci on~

~Mój ci on~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:53:36

Prawda to ze dziecko ma wracać do Polski ze jest prawomocny wyrok ?

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:06:15

Wszystko zależy od tego które z rodziców ma przydzieloną opiekę nad córką sądownie?

#68 ~Mój ci on~

~Mój ci on~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 17:12:33

za parenascie lat ta dziewczynka zobaczy ten reportaz, i dopiero wtedy znienawidzi wlasna matke ! dopiero wtedy ta matka zrozumie co to znaczy stracic wlasne dziecko !

•  

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 21:24:07

Matka nigdy nie straci własnego dzicka.

#70 ~Mój ci on~

~Mój ci on~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 19:28:49

Dziecko samo odejdzie, nie powiesz mu  urodziłam cię, spłodziłem cię, więc jesteś moją własnością. Kiedy tak się myśli, trudno przyjąć, że dziecku też należy się szacunek, że ono też ma jakieś prawa.

A wygląda na to ze  Matka nigdy nie była zainteresowana tym, żeby kochać, tylko wyłącznie mieć własność  i tym, żeby ją kochano.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 21:35:06

Ale dziecko pozostaje przy matce i jest pod jej opieką, a nie tatuśka, który nie wiadomo czy by potrafił opiekować się dzieckiem i je wychowywać? Dziecko to nie zabawka, potrzeba dużej odpowiedzialności żeby je wychowywać

#72 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 10:56:14

NIE RÓB NA ZŁOŚĆ OJCU DZIECKA  TYLKO DLATEGO, bo to twoja własność perfidnie grasz dzieckiem , bo tak naprawdę robisz na złość swojemu dziecku.Dziecko -własność matki nie liczy się ona z dobrem dziecka w dalszej perspektywie – traktuje dziecko jak przedmiot, swoją własność, działa emocjonalnie Toksyczna matka to największa zmora dziecka  tylko ja i ja .Dla kogo te dziecko jest zabawką  czy ojciec zabrania spotykania się z matką a wiadomo ze ojciec opiekował się dzieckiem  kiedy tylko miał pozwolone i to dobrze 

#73 ~JULIA :-)~

~JULIA :-)~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 00:41:12

NO I JESTEM!. POZNAŁAM PRAWDĘ !. NIENAWIDZĘ CIĘ MATKA!. I WEŹ ZNIKNIJ RAZ NA ZAWSZE Z MOJEGO I TATY ŻYCIA!. TAK BĘDZIE LEPIEJ !. ZDAJ SOBIE SPRAWĘ CO TO OZNACZA " BYĆ MAMĄ " A POTEM MIEJ DZIECI... BO W TEJ CHWILI STAŁAŚ SIĘ KOBIETĄ LEKKICH OBYCZAJÓW!. ŻEGNAM !.

#74 ~JULIA :-)~

• Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 01:06:03

: To Tata mnie wszystkiego nauczył.. Jak żyć, a ty sama zastanów się" CZEGO " byś Mnie nauczyła...??? / jak odgadniesz tą zagadkę to zapunktujesz u mnie pierwszy raz ale my nie tolerujemy tego typu prostackich zachowań/ NIE WRACAJ Z TYCH NIEMIEC !. DAJ SPOKÓJ MI I TACIE BO DOŚĆ NAPRZYKSZYŁAŚ NAM ŻYCIE ORAZ RODZINIE!. TO NA TYLE!.

#75 ~JULIA :-)~

• Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 01:08:23

ZAKOŃCZONY REPORTAŻ Z WIELKIM POWODZENIEM :-).

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 05:43:04

Matka zawsze pozostanie matką. Jak można dziecko nastawiać przeciw matce, hańba !!!

#77 ~grzes~

~grzes~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:24:32

Zabierz jej dziecko i ukryj się na rok po roku nieoddawaj nowe środowisko ,jak chcesz podaj e-mail przetrace jej kręgosłup, a ty dostaniesz dziecko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych