Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:06:19

Ania i Ania Boże jaka Ty musisz być zajeb..... laska hehe żart bardzo wysoka samoocena o sobie Twoje lata świetności już minęły .Niepochlebjaj sobie że ktoś jest o Ciebie zazdrosny bo niema o co. Zacznij myśleć o dziecku (dzieciach)a nie o sobie.Oj nie miałaś dobrego przykładu ze rodzice so najważniejsi i to nie tylko matka ale i ojciec się liczy .I tak samo zaczynasz robic Smutne :(

#42 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:15:39

A Ty sie buraku naucz pisać dopiero sie odzywaj?? I a Pawelkowi w d*** wejdź jeszcze.. bo sie malo nie zesrasz żeby go obronić? Dorzuć mu na adwokata bo biedny tyle już wydał na niego...

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:31:41

U czuje agresję Panie Danielu proszę się nie denerwować ja burak może i tak ale uczciwy BURAK :).A co do pieniążków to proszę tej kwestii nieruszac akurat Pan nie powinien niejedna osoba może to potwierdzic:)Pozdrawiam serdecznie

#44 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:38:58

Hahaha. Pana Daniela akurat tu nie ma i Pani Ani również :-) jak to fajnie pisać anonimowo co? Może przejdziemy na fb popisac? Zapewne odwaznych będzie mało.. każdy pisze odważnie bo anonimowo a na fb nikt sie nie odezwie.. jesteście wszyscy żałośni naprawdę..

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 16:02:27

Żenada niby ja BURAK .A to wy nic nierozumiecie :)Życzę by ten problem który jest tu dyskutowany został rozwiązany pomyslnie .Mniej agresji a myślenia o dobru dziecka .Trzymam kciuki by ojciec mógł normalnie spędzać czas z Córką by mógł widzieć jak dorasta cieszyć się jej sukcesami wspierać przy najdrobniejszych porazkach Przytulić i słyszeć kocham Cię tato to przecież jest tak normalne w życiu każdego człowieka.Panie Pawle życzę powodzenia by odzyskał Pan co najbardziej kocha.Pozdrawiam PS: .niema sesu tu ta dyskusja dalsza chyba bo widzę że mam tu dużo rodziny BURAKÓW którą pala agresja . A i jak najbardziej proszę podać konto to na tego adwokata coś dorzucę dla dziecka warto;)

#46 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 16:12:11

Hahaha. Śmiech na sali!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 17:04:37

Hahaha. Pana Daniela akurat tu nie ma i Pani Ani również :-) jak to fajnie pisać anonimowo co? Może przejdziemy na fb popisac? Zapewne odwaznych będzie mało.. każdy pisze odważnie bo anonimowo a na fb nikt sie nie odezwie.. jesteście wszyscy żałośni naprawdę..

Ooooo  proszę jaka odważna osoba :) Podaj  namiary na FB jak tak, skoro proponujesz. Chętnie porozmawiamy :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 17:14:54

Panie Pawle, proszę  iść z tym artykułem i całą tą historią dalej.Rozmawiałem ze znajomą, która prowadzi ciekawy program w telewizji i  jest chętna aby ten problem właśnie w nim poruszyć. 

Widzę jaką agresją wybuchają tu  co niektórzy- żal, że tyle jest złych emocji w ludziach i dziecko również to czuje i tymi emocjami żyje.

Zgłoszę się do Pana.

Powodzenia.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 21:23:01

Matka nigdy nie porywa dziecka, ona je urodziła i to jest jej dzieecko.

#50 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:09:01

W Końcu ktoś mądrze napisał! Gdyby matka miala odebrane prawa do dziecka a mimo to zabralaby dziecko za granice, wtedy można by mówić o jakimkolwiek porwaniu.. tym bardziej że przyjezdza z dzieckiem na ustalone widzenia z ojcem..

#51 ~Bezstronna~

~Bezstronna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:19:49

Pani Niby Ania niezła ż niej była latawica i jest. Zawsze lubiła te sporty... wielką mama widać poziom wiele by o niej pisać Ale szkoda dziecka. Dlaczego ojciec najgorszy jak matka się prowadzą ż kim popadnie to dobrze a co macie do ojca?bo chce widzieć dziecko.

#52 ~Matki dla ojców~

~Matki dla ojców~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:27:49

Pamiętam czasy jak Latawica Ania zaczęła latać za Panem Pawłem. Za bardzo nie było nią zainteresowany ale niestety jak się nie ma co się lubi,To się lubi co się ma.... I wziol odpowiedzialność za swoje czyny gdy zaszła w ciążę więc człowiekiem jest dobrym. Zaopiekowal się matka w ciąży i pokochał dziecko które urodziła jego dziecko!więc czy by tamta chciała czy nie ma do niego prawo. A ona może mieć jeszcze dzieci z każdym innym multum znając jej zdolności

#53 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:41:22

A partner Tej całej Ani narobił dzieci i poszedł w długą chowa się po za granicą Polski bo ma trochę do spłacenia,

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:52:40

Pamiętam czasy jak Latawica Ania zaczęła latać za Panem Pawłem. Za bardzo nie było nią zainteresowany ale niestety jak się nie ma co się lubi,To się lubi co się ma.... I wziol odpowiedzialność za swoje czyny gdy zaszła w ciążę więc człowiekiem jest dobrym. Zaopiekowal się matka w ciąży i pokochał dziecko które urodziła jego dziecko!więc czy by tamta chciała czy nie ma do niego prawo. A ona może mieć jeszcze dzieci z każdym innym multum znając jej zdolności

On też może jeszcze narobić dzieci ile chce i to z różnymi partnerkami, oczywiście jak go zechcą !

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:00:35

Hej chciała bym sprostować pewną kwestię. Jeżeli chodzi o zakaz zbizania Pana Pawła. Jedynym zakazem jaki może jest to jego mamy by się niezblizal do Pani Ani bo niewarto;)Ktoś ma błędne informacje proszę lepiej sprawdzać a nie siac ploty :) Jak mi wiadomo to Pani Ania jest obarczona wyrokiem prawomocnym za porwanie dziecka notabene przyznała się do tego więc jest świadoma swojej winy.I to jest jedyny wyrok prawomocny wydany w sprawie Pani Ani i Pana Pawła w ich całym sporze. I proszę bez zbędnych komentarzy bo każdy kto zna tą sprawę wie że pisze prawdę .Pozdrawiam

#56 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:05:05

tak Matki własność ,a Ojcu wara nie spełnił Matki oczekiwań ,więc niech teraz o dziecko błaga ,będzie chciała to zrobi  nawet tak jak  tu opisane 

Taty Oskarka nie było dlaczego ?

Ojczym Oskara katował go za wszystko. Za to, że się odezwał, krzywo spojrzał, że prosił o jedzenie, za to, że jak każde dziecko domagał się czułości. Rzucał nim o ściany i meble. Przypalał żelazkiem i piecykiem.

Przerażony malec biegał po pomoc do matki. Ona jeszcze mu dokładała razów. Biła go pięściami po plecach, nogach i rękach. Potrafiła kopać go z kolana w klatkę piersiową. Ślady na ciele dziecka wskazują, że oprawcy systematycznie je torturowali. Zwyrodniały ojczym kopnął go kiedyś w twarz tak silnie, że chłopiec stracił kilka zębów.

Gdy Artur N. kopnął go w brzuch, Joanna M. beznamiętnie patrzyła, jak cierpi. „Oczy przewróciły mu się do góry” Gdy przyszedł w nocy do łóżka mamy, szukając ukojenia i matczynego ciepła, ojczym zaczął go bić. „Dałem mu dwa kopy i musiał wracać do swojego łóżka” 

A tu Tata jest żyje,  kocha ,tęskni , chce ją chronić ,opiekować się jak słyszę od roku walczy o dobre kontakty a tylko musi żebrać

Bo to Matki własność  o co tu chodzi płać alimenty i poszła vont 

Panie Pawle dzieci szybko rosną Córcia pana kocha to widać na zdjęciach fejsa i ze Pan teraz o nią walczy doceni 

#57 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:06:05

tak Matki własność ,a Ojcu wara nie spełnił Matki oczekiwań ,więc niech teraz o dziecko błaga ,będzie chciała to zrobi  nawet tak jak  tu opisane 

Ojczym Oskara katował go za wszystko. Za to, że się odezwał, krzywo spojrzał, że prosił o jedzenie, za to, że jak każde dziecko domagał się czułości. Rzucał nim o ściany i meble. Przypalał żelazkiem i piecykiem.

Przerażony malec biegał po pomoc do matki. Ona jeszcze mu dokładała razów. Biła go pięściami po plecach, nogach i rękach. Potrafiła kopać go z kolana w klatkę piersiową. Ślady na ciele dziecka wskazują, że oprawcy systematycznie je torturowali. Zwyrodniały ojczym kopnął go kiedyś w twarz tak silnie, że chłopiec stracił kilka zębów.

Gdy Artur N. kopnął go w brzuch, Joanna M. beznamiętnie patrzyła, jak cierpi. „Oczy przewróciły mu się do góry” Gdy przyszedł w nocy do łóżka mamy, szukając ukojenia i matczynego ciepła, ojczym zaczął go bić. „Dałem mu dwa kopy i musiał wracać do swojego łóżka” 

A tu Tata jest żyje,  kocha ,tęskni , chce ją chronić ,opiekować się jak słyszę od roku walczy o dobre kontakty a tylko musi żebrać

Bo to Matki własność  o co tu chodzi płać alimenty i poszła vont 

Panie Pawle dzieci szybko rosną Córcia pana kocha to widać na zdjęciach fejsa i ze Pan teraz o nią walczy doceni 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:30:00

On też może jeszcze narobić dzieci ile chce i to z różnymi partnerkami, oczywiście jak go zechcą !

"Narobić" dzieci to nie jest żadna sztuka.....

Chcieć je dobrze wychować  i  być z nimi , kochać je, rozumieć, pomagać - to jest najważniejsze, to jest dopiero sztuka. A gdy dziecko wyciąga radośnie ręce biegnąc do ojca, uśmiech małego człowieka, ufność i szczęście w oczach - to jest moc

Widać ,że nie wszyscy to rozumieją. 

#59 ~Mój ci on~

~Mój ci on~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:32:52

Jak Anna był w wychowana to widać, zresztą tak to jest jak dziecko rodzi dziecko myśli że jest już dorosła ale mylne są jej myśli plodzic się to nie sztuka sztuka to pokazać dziecku czym jest prawdziwa rodzina ojciec i matka. A co pokazuje Anka rozbiła rodzinę dla własnego widzi mi się, zabrała ojca 5 dzieci a biedna jej córka będzie miała tego świadomość że matka przez własne zachcianki rozdzielila inne dzieci z ojcem mało tego strzeliła sobie z nim kolejne i kto najbardziej na tym ucierpi dzieci czy to jego które to wszystko obserwują czy też Pawła córka która dorosnie i zobaczy jaka ma matkę bezwzględną dla której rodzina nie znaczy nic. Nie dość że pozbawiła dzieci ojca to jeszcze własne dziecko chce odizolowac od ojca. Ja mam nadzieję że ty Paweł będziesz włączył do samego końca że pokażesz że ojciec też ma prawo do dziecka że chodź jej się wydaje że wygra w końcu jej legalnie przez sąd odbierzesz córkę. W Niemczech mam nadzieję że odpowiednie służby wezmą się za matkę Julki przeswietla święta przeszłość Anny i wyciągną odpowiednie wnioski i Julia wrócić do Polski a partner Anny zacznie spłacać swoje zaległości.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:38:04

Matka nigdy nie porywa dziecka, ona je urodziła i to jest jej dzieecko.

Dziecko to nie jest rzecz! To nie jest niczyja własność! To nie lalka czy piesek - to Człowiek, który ma swoje prawa i swoje uczucia.

Ma matkę i ojca, których kocha.

Z tego co widzę jednak po wypowiedziach to dziecko żyje w otoczeniu ludzi, którzy za nic mają ją jako człowieka. Nie patrzą na to co ona czuje i przeżywa.....współczuję małej z całego serca......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych