Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkanka Radomic~

~Mieszkanka Radomic~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:11:40

Alkoholik, ćpun i agresor. Taki jest "Pan Paweł", który walczy o to by zniszczyć życie biednej dziewczynce. Nigdy się nią nie interesował... zasłużył na taki los. A "jego slowa" w artykule? Na pewno nie wyszły z jego ust. Wieśniak i troglodyta nawet nie umie się wyslowic.
Zróbcie mu badania krwi, zanim pozwolicie mu zobaczyć dziecko! Założę się, że jest tam całą tablicą Mendelejewa!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:53:07

no i

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 22:17:16

tylko szkoda dzieci

#4 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 14:08:43

Znam i Pana Pawła i Panio Anię.Zdziwiona jestem takim wulgarny językiem jak tu ktoś opisał Pana Pawła. Szacun za pokazanie najniższego poziomu ludzkości w wypisywanie takich rzeczy .ludzka nienawisc niezna granic.

#5 ~BOŻENA~

~BOŻENA~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 14:12:24

Ja jestem babcią która dostaje w zamian za próbę dodzwonienia się do wnuczki obrzydliwe [sms może zacytować] od Mamy dziecka ,też jestem pewnie Alkoholik, ćpun i agresor bo Mama dziecka chce mnie wysłać na badania, w lutym pojechałam do Niemiec by zobaczyć się z Wnuczką to odegnano mnie jak psa ,powód bo Paweł się nie zgodził na warunki  przedstawione przez biedną dziewczynę ta biedna dziewczyna dlaczego dziecko nastawia wrogo do dziadków  NAWET .

I oczywiście jeśli mieszkanka Radomic wie tak dużo na ten temat to może się przedstawi i powie mi to w oczy, łatwo tak oczerniać i mieszać z błotem Człowieka ukrywając się pod mieszkanką Radomic W  gazecie jest opisana tylko prawda i to ta mniej drastyczna .

Popraw mnie mieszkanko Radomic 

bo jestem  Wieśniak i troglodyta nie umiem  się wysłowić ale swoją Wnuczkę kocham nad życie i szkoda mi bardzo jej bo ona mimo rozłąki widać ze coraz bardziej  chce być z nami  a co do Pawła każda Mama chciała by takiego Syna mieć , jest wartościowym

Człowiekiem  i wspaniałym Ojcem ,którego wadą jest ze po prostu zamiast tylko płacić 1200 zł alimentów których chce biedna dziewczyna ,to jest tak bezczelny ze  jeszcze chce kontaktów .

Biedna dziewczyna zniszczyła i nadal niszczy życie wielu osobom w tym pięciorgu dzieci  i to jest fajnie ,super niech mają takie jest myślenie tylko o sobie

A przecież  biedna dziewczyna składała do Sądu  wnioski aby pozbawić Pawła Praw Rodzicielskich się nie udało, może pokazać jak wygląda utrudnianie kontaktu z dzieckiem chciała byś zobaczyć mieszkanko Radomic

ZROZPACZONA BABCIA

#6 ~objektywna~

~objektywna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 14:17:23

Zbadać przydało by się i matkę oraz partnera Pana D .Mieszkam blisko i nieraz widzę imprezy jak umio się bawić w obecności 2dzieci .i to nie przy kubusiu

#7 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 14:25:54

Mieszkanko Radomic wstydź się. Życzę Ci jak masz dzieci żebyś była postawiona w takiej sytuacja jak Pan Paweł .Wtedy moze ktoś tez Cie opisze i zmiesza Cię z błotem. Słowa więcej robio złego niż czyny.A Karma wraca

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 20:12:59

Nie wiem kim jest mieszkanka radomic ale podpada to pod Ankę,właśnie tak się potrafi zachować.

#9 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 20:14:37

Znam Pawła,ale za nim nie przepadam,mimo to współczuję mu bo znam też Ankę i wiem że robi wszystko żeby Pawłowi zniszczyc życie...nie chodzi tu już o dobro dziecka,ale o sprawy prywatne pomiędzy dwojgiem dorosłych. A nad tym tylko dziecko cierpi. Mimo wszystko Paweł trzymam kciuki!!!

#10 ~Mieszkanka Baran~

~Mieszkanka Baran~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:13:22

Szanowna mieszkanko Radomic Pan Paweł zasłużył na taki los?Ale czy dziecko zasłużyło sobie na taki los,że jest pozbawione kontaktów z ojcem,którego tak bardzo kocha?W przyszłości będzie mieć żal do matki o utrudnianie kontaktów.To nie ma znaczenia co było między dorosłymi,tu chodzi o dobro dziecka.A dziecko potrzebuje obojga rodziców.I dorośli powinni tak robić,aby dziecko było szczęśliwe a nie smutne,że musi wybierać między rodzicami.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:21:03

Czasami taki wybór jest konieczny, a matka to zawsze matka !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:35:16

Czasami taki wybór jest konieczny, a matka to zawsze matka !

Co to za matka, która robi tak wielką krzywdę swojemu dziecku? Czy tak wygląda miłość do dziecka???Moim zdaniem to jest miłość i uwielbienie samej siebie...........ponad wszystko i wszystkich

#13 ~Mieszkanka Baran~

~Mieszkanka Baran~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:35:19

Konieczny z jakiego powody?Bo napewno nie ze względu na dobro dziecka.Prawdziwa matka chce szczęścia swojego dziecka,a nie patrzy na łzy tęsknoty.Może warto zapytać dziecko czego tak naprawdę chce.Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie jakbym miała swoim dziecią wmawiać,że tatuś ich nie chce.Kogo wtedy unieszczęśliwie najbardziej?Własne dzieci.Radziłabym matce zapytać psychologa jak postępować bo widać,że jeszcze nie dorosła do roli matki.Pozdrawiam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:39:32

Jak byś miała męża despotę i damskiego boksera czy pijusa to byś sobie wyobraziła !!!

#15 ~Mieszkanka Baran~

~Mieszkanka Baran~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:45:58

Właśnie miałam i na szczęście już go nie ma.Życzę powodzenia...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:51:33

No widzisz, sama przyznajesz, że przeżyłaś gehennę.  

#17 ~Mieszkanka Baran~

~Mieszkanka Baran~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 22:03:51

Mimo mojej gehenny,nie utudniam dzieciom kontaktu.U mnie jest odwrotna sytuacja ojciec nie zabiega i doceniłabym to gdyby było naodwrót...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 22:10:39

Mimo mojej gehenny,nie utudniam dzieciom kontaktu.U mnie jest odwrotna sytuacja ojciec nie zabiega i doceniłabym to gdyby było naodwrót...

Brawo ! Tak jest - swoją dumę i rany trzeba schować- liczy się szczęście i dobro dzieci, które mają prawo mieć oboje rodziców. Kochają i matkę i  ojca. Nie można im tego zabraniać, bo to byłoby nieludzkie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 22:24:06

Widzę że ktos następny lubi wulgarne słowa.Podejzewam ze mieszkanka Radomic zmieniła Nick. Naprawdę przestało to być śmieszne tu chodzi o dziecko i takie wulgaryzmy sa nienamiejscu.zadne dziecko nie chciało by o swoim ojcu czytać takich rzeczy.A tak na marginesie opisałaś męża hm tylko zastanawiam się ktorego

#20 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 23:07:32

Wszyscy znają ,,Pana Pawła" i wiedzą że jak mial szanse to dzieckiem sie nie zajmował a teraz udaje dobrego tatusia bo żal mu że Ania ułożyła sobie zycie z kimś innym i jest jej lepiej niż z nim.. taka jest prawda.. tu nie chodzi o dobro dziecka tylko o to żeby Ani zniszczyć życie.. a teraz kazdy czyta ten artykul i myśli ,,jaki to Pawełek biedny i pokrzywdzony" żal mi Was i ,,Pana Pawła" ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych