Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marek Nowak wielka porażka w wyborach

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 05:14:30

Coś uczcichły specjalisty od PR Nowaka, tyle rad, suszone jabłka, żona w ramionach, zdjęcia w zbożu, na traktorze i nic, przegrana!

#2 ~Uczciwy~

~Uczciwy~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 05:34:17

Każdy tu mądry . Ale liczy się real i uśmiech kobiety .Mowa o uśmiechu kobiety oryginał nie tam podróby która ją udaje . Bo oryginał zawsze najcenniejszy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 05:51:52

"Nie dla psa kiełbasa". Teraz może zająć się swoim zdrowiem. Bo na finiszu było widać, że jest bardzo źle. Najgorzej, że pokazał kim tak właściwie jest.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 05:55:57

Nic nie dało stawianie alkoholu na dożynkach w Węgrowie, jak taka wielka przegrana, nikt mu nie wieży.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 06:47:48

Wielka przegrana? Ja uważam że ogromny sukces ponad 15tys głosów uważasz że to mało? Nikt w Grudziądzu w żadnych wyborach tyle nie miał

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:01:37

Jakie 15 ? Czytać nie umiesz? 7 tys. Szpitalne przydupasy z rodzinami.Koniec marzeń o immunitecie.Czas rozliczeń nadchodzi Panie N.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:06:09

I gdzie uśmiech kobiety oryginał nie podróby ją udawającą

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:07:34

Dla niedowiarkow i co zarzucają że czytać nie umiem
Okręg wyborczy 12 Toruń
Ryszard Bober 52.619 głosów (39,26%), Andrzej Mioduszewski 50.168 głosów (37,43%), Marek Nowak 15.013 głosów (11,20%).

#9 ~strateg~

~strateg~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:35:34

Przegrać można, to ludzka rzecz, ale styl kampanii prowadzonej przez Nowaka dyskwalifikuje go całkowicie. Opluwanie do niedawna współpracowników, podważanie ich kwalifikacji, wciąganie do brudnej kampanii zagrożenia zdrowia dzieci, zastraszanie pracowników szpitala i pacjentów, opluwanie władz miasta.... Nowak jesteś "trupem politycznym", jesteś "zerem" !!! Mam nadzieję, że dosięgnie cię ręka sprawiedliwości za zadłużenie szpitala, za pozbawienie mieszkańców Grudziądza na długie lata możliwości rozwoju.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:36:32

Jakie 15 ? Czytać nie umiesz? 7 tys. Szpitalne przydupasy z rodzinami.Koniec marzeń o immunitecie.Czas rozliczeń nadchodzi Panie N.

Ty bałwanie się naucz czytać, 15.013 głosów. Ty jesteś tym analfabetą z # 4, co nie wieży ale z wieży to możesz skoczyć na łep. nawet z Klimka. Pan Nowak odniósł wielki sukces.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:42:47

Dzięki poparciu PO-KO

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:43:18

Jaki kandydat takie zaplecze i taki wynik!Zaplecze Nowaka to gwardia oderwana od koryta! Chłopaki powrotu nie będzie!

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:45:20

sukces odniósł jak zadłużył szpital ,co to jest 11 % ,brawo ty panie N.nawet pis panu nie pomógł . 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:47:09

Ty bałwanie się naucz czytać, 15.013 głosów. Ty jesteś tym analfabetą z # 4, co nie wieży ale z wieży to możesz skoczyć na łep. nawet z Klimka. Pan Nowak odniósł wielki sukces.

no normalnie retoryka tvppis. Już widzę jak spaślak będzie pisał na swoim FB jaki jego pan odniósł sukces!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:53:41

Przegrać można, to ludzka rzecz, ale styl kampanii prowadzonej przez Nowaka dyskwalifikuje go całkowicie. Opluwanie do niedawna współpracowników, podważanie ich kwalifikacji, wciąganie do brudnej kampanii zagrożenia zdrowia dzieci, zastraszanie pracowników szpitala i pacjentów, opluwanie władz miasta.... Nowak jesteś "trupem politycznym", jesteś "zerem" !!! Mam nadzieję, że dosięgnie cię ręka sprawiedliwości za zadłużenie szpitala, za pozbawienie mieszkańców Grudziądza na długie lata możliwości rozwoju.

I to wszystko działo się przy poparciu Gazety Pomorskiej i TVSM

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 09:00:51

Wielka przegrana? Ja uważam że ogromny sukces ponad 15tys głosów uważasz że to mało? Nikt w Grudziądzu w żadnych wyborach tyle nie miał

Np. taki Zbigniew Adamczyk nie wydał na kampanie ani złotówki a uzyskał 8431 głosów poparcia.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 09:12:23

Np. taki Zbigniew Adamczyk nie wydał na kampanie ani złotówki a uzyskał 8431 głosów poparcia.

Adamczyk wiedział, że nie wygra inie wydając ani złotówki zrobił bardzo dobry wynik.To się nazywa przenikliwość i rozeznanie polityczne. Pamiętam Adamczyka jak walczył w obronie OPEC. Gdyby nie jego 4600 podpisów to OPEC byłby w niemieckich łapach,  tak jak to się stało w Gdańsku

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 10:13:42

I to wszystko działo się przy poparciu Gazety Pomorskiej i TVSM

Oraz przy poparciu wielu mieszkańców.
Szpital funkcjonował pełną parą. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ilu ludzi tam uratowano i przywrócono do zdrowia. Zdrowie jest najwyższą wartością. Zadne dlugi w tej materii nie mają znaczenia.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 10:22:29

Adamczyk nie pisz sam o sobie !!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 13:53:14

Panie Nowak, wybory się odbyły, teraz można walczyć o rozwiązanie problemów szpitala. Chętnych nigdy za dużo. Dziwne, dlaczego przejął się pan tylko oddziałem żony, przecież z innych ważnych oddziałów (ginekologia, kardiochirurgia) też odwołano ordynatorów i też są one reorganizowane.

Słyszałem, że chce pan powołać stowarzyszenie poszkodowanych pracowników szpitala, którzy za pana zarabiali w ciągu roku ponad 500 tysięcy złotych i teraz, albo ich zwolniono, albo mają mniej. Przecież to jest nieludzkie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych