Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marcin STRYCH kandyduje do Sejmu

150 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gladiator~

~Gladiator~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:24:17

tak jak w tytule niedoszly kandydat na burmistrza startuje z list Pisu z pozycji 12 do sejmu...tu nie ma zaskoczenia spodziewalem sie tego ale ze Min.Ardanowski nie naklonil do startu wybtnego dyrektora dworku Bartolomeo z Rózankowa to az dziwota..moze Ksiadz Dobrodziej nie zezwolil z racji obawy o utrate tak wybitnego Rycerza?

#2 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:43:17

Pięknie się prezentowali na Festiwalu Wisły

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:20:04

Kto?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:12:57

Czy niedoszły burmistrz jest do wzięcia?Czy zajęty?prosze o szybką odpowiedz

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:32:30

Chyba każdy już wie z kim on jest, zreszta na fb jego tez to widać. Szczęścia życzę panie Marcinie

#6 ~Wyborca PiSu~

~Wyborca PiSu~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:34:13

Błagam was!powiedzcie z kim jest teraz ?bo ciekawość mnie zje,nie mam FB.

#7 ~malinkowa97~

~malinkowa97~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:26:44

Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie  jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

A....i zapomniałam dodać,że ważę 150 kg.Weź to pod uwagę żebyś nie uległ zmiażdżeniu.Lepiej wykup ubezpieczenie przed skutkami wypadku.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:48:59

Nasz przyszły Poseł to ma gust,gratulacje.Pierwsza Para Kujawsko-Pomorskiego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:05:19

Nasz przyszły Poseł to ma gust,gratulacje.Pierwsza Para Kujawsko-Pomorskiego.

No co Ty,pierwsza para kuj-pom to sołtys z odoliona i sołtyska. Medalów ma wincy.

#10 ~130~

~130~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:34:14

Nasz przyszły poseł jeszcze nie wie jakim jest łosiem

#11 ~Krawiec~

~Krawiec~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:24:44

Szkoda że dali mu 12 miejsce dopiero.

#12 ~Stary Pisior~

~Stary Pisior~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:39:01

Podobno Leszek juz 2 noc nie śpi ze złości he he bedzie musiał hołd oddać przyszłemu Posłowi

#13 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:30:34

Matcin trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 07:25:54

Spokojnie najpierw trzeba wejść...A konkurencja na liście duuza

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 07:50:45

Wejdzie tylko pierwsza piątka reszta się nie liczy a tu niektórzy piszą Marcin poseł ... śmieszne .... jak on co dopiero został Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych ..... bez doświadczenia ani wiedzy w zakresie budowy dróg.... 

#16 ~Mieszkanka powiatu~

~Mieszkanka powiatu~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:06:25

Wejdzie tylko pierwsza piątka reszta się nie liczy a tu niektórzy piszą Marcin poseł ... śmieszne .... jak on co dopiero został Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych ..... bez doświadczenia ani wiedzy w zakresie budowy dróg....

Bardzo nieładnie. Czytałam ogłoszenie o konkursie. Jednym z warunków było wykształcenie budowlane...czy pan Strych jest inżynierem budownictwa? Chyba nie, ale proszę mnie poprawić, jeśli się mylę. Miałam na niego głosować, bo nowy, młody.w tej sytuacji jednak stanowczo nie będę głosować! Odpowiedzialny człowiek nie przyjmuje pracy, do której nie ma kwalifikacji tylko po to, żeby być dyrektorem. No i kto ten konkurs rozstrzygał? Bardzo brzydko!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:35:16

Bardzo nieładnie. Czytałam ogłoszenie o konkursie. Jednym z warunków było wykształcenie budowlane...czy pan Strych jest inżynierem budownictwa? Chyba nie, ale proszę mnie poprawić, jeśli się mylę. Miałam na niego głosować, bo nowy, młody.w tej sytuacji jednak stanowczo nie będę głosować! Odpowiedzialny człowiek nie przyjmuje pracy, do której nie ma kwalifikacji tylko po to, żeby być dyrektorem. No i kto ten konkurs rozstrzygał? Bardzo brzydko!

Dla mnie nie jest niespodzianką, że Strych został dyrektorem. Strych należy do koalicji PO-PiS w powiecie Aleksandrów Kujawski i to ta koalicja rozdaje stanowiska między swoich. Trzeba się z tym godzić skoro większość mieszkańców powiatu głosowało na PO-PiS.

#18 ~Maestro~

~Maestro~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:03:03

Nie spełniał kryteriów i został dyrektorem
Kolesiostwo
Czekamy na CBA

#19 ~Nie fotografowana~

~Nie fotografowana~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:05:03

Przyszły Poseł śmigał z naszą wodzianką po Wiśle, fit lady Ciechocinek. Jestem Ciekawa kto wystartuje z PO z naszego okręgu. 

#20 ~,~

~,~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:12:06

Dla mnie nie jest niespodzianką, że Strych został dyrektorem. Strych należy do koalicji PO-PiS w powiecie Aleksandrów Kujawski i to ta koalicja rozdaje stanowiska między swoich. Trzeba się z tym godzić skoro większość mieszkańców powiatu głosowało na PO-PiS.

Zgodzić, nie zgodzić, nie mamy wyjścia. Wiadomo, robienia kariery "od partii strony".

Mnie chodzi o to, że poważny człowiek i szanujący się polityk nie godzi się na takie rzeczy.Widać żądzę władzy i parcie na stanowisko. Dlatego nie zagłosuję.

Jak w kultowej komedii "Poszukiwany, poszukiwana". Pokora, który gra Marysię,  pracuje i u jednego DYREKTORA. Pyta się jego żony, kim z zawodu jest mąż. A żona odpowiada, mój mąż jest z zawodu DYREKTOREM!

Życie kolejny raz dogoniło film...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych