Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Manekin fenomen naleśnikarnia

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Racuchy~

~Racuchy~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:13:12

Kiedy w Grudziądzu ruszy pyszna naleśnikarnia typu siciowka Manekin

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 23:09:50

Przydałaby się. W manekinie są świetne naleśniki

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 23:54:11

Przydałaby się. W manekinie są świetne naleśniki

Też czekam z utęsknieniem na moment pojawienia się w Grudziądzu :)

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 02:14:22

Ja nawet w g-dz nawet zakupów nie robie jade autostradom do Torunia 40min i jestem np. W Copernicus ma duzo sklepów duzoooo promocjii i lepsze sieciówki niz w g-dz tutaj brakuje galeriii ale kto tutaj wybuduje miasto na długach ze ho ho Peło nigdy nic dobrego nie przyniosło po co komu inwestowac tutaj wiekszosc ludzi zarabia biedę wiec inwestorom sie nie opłaca pchać kase w umierające miasto i społeczeństwo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 05:35:25

Ja nawet w g-dz nawet zakupów nie robie jade autostradom do Torunia 40min i jestem np. W Copernicus ma duzo sklepów duzoooo promocjii i lepsze sieciówki niz w g-dz tutaj brakuje galeriii ale kto tutaj wybuduje miasto na długach ze ho ho Peło nigdy nic dobrego nie przyniosło po co komu inwestowac tutaj wiekszosc ludzi zarabia biedę wiec inwestorom sie nie opłaca pchać kase w umierające miasto i społeczeństwo

Ja tam do twoich 40 minut dorzucam kolejne 40 minut i jestem w fashion hous nie dość że ponad 100 sklepów ( sieciowe ) to jeszcze kupuję za grosze nigdy bym nie pojechał do Torunia i płacił więcej za ten sam towar .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych