Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Malinowski już nie popiera Glamowskiego

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Viola~

~Viola~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:08:29

Trochę późno Panie prezydencie!!! Większość tu miała rację przed wyborami, że to będzie internetowy prezydent który tylko będzie swoich w Ratuszu obsadzal. Teraz obiecuje podwyżki urzędnikom- ludziom którzy nic nie robią, tworzy niepotrzebne etaty zamiast redukowac, podwyżki w Teatrze zamiast zredukować tam połowę etatów, zamiast zrobić porządek w szpitalu to tworzy stanowiska dla specjalistów od zarządzania, jakiś jarmark który poziomem sięgał dozynkom przykoscielnym... Ludzie!!!!!! Ja dziękuję takiego prezydenta!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:18:50

Może teraz Glamowski zgłosi do organów ścigania ludzi, którzy doprowadzili miasto do ruiny finansowej.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:19:51

Coraz więcej osób widzi co się dzieje i odwraca od p. Glamowskiego. Wszechobecny chaos.

#4 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:46:52

Może teraz Glamowski zgłosi do organów ścigania ludzi, którzy doprowadzili miasto do ruiny finansowej.

O ile wiem to w grudziadzkim szpitalu były lub nadal są kontrole CBA. I jak dotąd nic z tego nie wynikło. Gadanie o postawieniu zarzutów karnych byłej ekipie za szpital to bajki forumowiczów. Gdyby byłe władze zlamaly prawo to myślę że CBA czy poilityczna prokuratura już postawiliby zarzuty. Zaciąganie pożyczek na szpital odbywało się zgodnie z prawem. Oburza tylko tuszowanie w ówczesnym czasie prawdy na temat długów szpitala przez dyrektora Nowaka i nieświadomość lub pełna świadomość (nie wiem co gorsze) prezydenta Malinowskiego.
Za dziecinne błędy kilku osób przez lata będzie płacić całe miasto. Taki urok demokracji - mieszkańcy sami wybierają swoje władze. Szkoda tylko że frekwencja w wyborach jest taka niska. Tylko około połowie uprawnionych do glosowania zależy na mieście. Cała reszta która nie glosuje ma gdzieś co się dzieje w mieście-tacy ludzie nie powinni mieć praw do krytyki czegokolwiek skoro sami uznają się stado baranów które pozwala na to aby inni za nich decydowali jak żyć.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:52:38

Dziś tańcują indory na kwiatowej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 19:10:07

Już dawno powinni być pociągnięci do odpowiedzialności ! Czyżby nie było winnych ?,mieszkańcy mają zostać obarczeni wszystkim ?

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 19:11:01

Ja mam go i jego ekipę głęboko w d....e

#8 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 19:38:42

Peło krytykuje peło..kuźwa dramat .nasza kochana Partia,gdzie jest Donuś

#9 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:25:29

Maliniak wstydu nie ma, zostawił takie długi że szok i on śmie wraz z Nowakiem publicznie wypowiadac. Mam tylko nadzieję że odpowiedzą za ten stan w jakim zostawili miasto

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:27:00

Maliniak z Nowakiem nie mają żadnych hamolcow

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:42:30

I dobrze ze nie popiera! Lepiej późno niż później!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:00:43

Najpierw niech odpowie za doprowadzenie miasta do ruiny i poniesie tego konsekwencje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:21:35

Jedno jest pewne. Coraz więcej osób mówi o rozczarowaniu i chaosie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 06:10:20

Maliniak wstydu nie ma, zostawił takie długi że szok i on śmie wraz z Nowakiem publicznie wypowiadac. Mam tylko nadzieję że odpowiedzą za ten stan w jakim zostawili miasto

Glamowski i Gurbin też odpowiadają za długi. Przez dwie kadencje startowali z listy Platformy Obywatelskiej. Byli w ekipie Malinowskiego

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 06:19:30

Glamowski z Szymańskim wpędzają miasto w tarapaty szybciej niż Malinowski. 7 miesięcy rządów to kolejne miliony długów i to większe niż u Maliny w 7 lat.
Jak tak dalej pójdzie to po 12 miesiącach Glamowski zrobi drugie tyle długów co Malinowski w 12 lat.

#16 ~dobrywujek~

~dobrywujek~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 06:24:50

Peło krytykuje peło..kuźwa dramat .nasza kochana Partia,gdzie jest Donuś

bo chcę coś ugrać, nie widzisz tego?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 06:58:48

Glamowski i Gurbin też odpowiadają za długi. Przez dwie kadencje startowali z listy Platformy Obywatelskiej. Byli w ekipie Malinowskiego

Właśnie tak. A teraz udają że naprawiaja nieswoje błędy. Tworząc kolejne stanowiska zamiast likwidować i obiecując podwyżki na które miasta nie stać!

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:25:32

szkoda,ze nie chca wypowiadac sie o p Nowaku oielegniarki   poprostu sie boja ze straca prace

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:29:47

szkoda,ze nie chca wypowiadac sie o p Nowaku oielegniarki   poprostu sie boja ze straca prace

Co za bzdury ktoś pisze. Jestem pielęgniarką i o dyr. Nowaku mam jak najlepsze zdanie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:46:19

A co na to ten nasz poseł Szymański. Dlaczego nie zabiera głosu w sprawie szpitala. gdzie był jak jak szpital generował straty wszyscy wiedzieli on zapewne nie. rozpoczyna sie kampania co powie poseł w tej sprawie.A może by tak w TVSM sie na ten temat wypowiedział.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych