Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Maliniak i Sikora poszli po rozum do głowy? Już chcą tramwaju wodnego?

Tramwaj wodny Grudziądz

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 20:41:58

Zawistnicy , zróbcie cos podobnego, zróbcie coś sami,tak jak ona, wymyślcie coś dla miasta a potem jeździj jeden z drugim po kimś, co coś  dla ciebie chce robić, narażając się na te wszystkie świństwa z waszej strony.. Nie potrzebowała etatu, pracowników i pokazała  , że chcieć to móc i że ludzie chcą pracować dla dobrego pomysłu . 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:02:01

Zawistnicy , zróbcie cos podobnego, zróbcie coś sami,tak jak ona, wymyślcie coś dla miasta a potem jeździj jeden z drugim po kimś, co coś  dla ciebie chce robić, narażając się na te wszystkie świństwa z waszej strony.. Nie potrzebowała etatu, pracowników i pokazała  , że chcieć to móc i że ludzie chcą pracować dla dobrego pomysłu . 

Ja nie chcę żeby robiła dla mnie, jak będę chcial zrobię sam. Ona tylko się pcha do rady czytaj kasy

#43 Leszek Siwik

Leszek Siwik

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1270 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:07:49

Widocznie słabe te Twoje obserwacje. Poczytaj popatrz może znajdziesz. Chyba że już poprawione ponieważ nie raz ktoś "zwracał uwagę" na błędy Pana "nieomylnego".

He, he "Pan ""nieomylny"" ? Sam pan to wymyślił, czy ktoś podpowiedział ? Z moich postów nie sposób wyciągnąć wniosek, iż na takiego się kreuję. Oczywiście, że czynię błędy w pisowni 

#44 Leszek Siwik

Leszek Siwik

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1270 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:14:41

Ja nie chcę żeby robiła dla mnie, jak będę chcial zrobię sam. Ona tylko się pcha do rady czytaj kasy

Ona, tzn. p. Chlebowska ? A cóż w tym złego, że "pcha" się do "rady" ? Czy ma jakiś prawny zakaz ? Nic nie wiem o tym, ma więc prawo zabiegać o wystawienie swojej kandydatury na radną Rady Miejskiej  w Grudziądzu

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:21:32

Ona, tzn. p. Chlebowska ? A cóż w tym złego, że "pcha" się do "rady" ? Czy ma jakiś prawny zakaz ? Nic nie wiem o tym, ma więc prawo zabiegać o wystawienie swojej kandydatury na radną Rady Miejskiej  w Grudziądzu

Tak dokładnie Pani Z.Ch.. Dużo, bo robi to na "szumie medialnym" najpierw park, potem tramwaj (moim zdaniem ściagnięte z innych miast). Niech sie "wystawia" za swoje, nie miejskie pieniądze, które chciała na "swój" pomysł.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:56:54

Ty zakompleksiony człowieczku. Wystawiła się za swoje pieniądze., swój czas włożyła , , żebyś mógł się tutaj teraz pluć. A za czyje wystawiają się obecni radni?nie za twoje podatki pierdzą w stołki całe lata i nic nie robią dla ciebie? Rusz tym mózgiem chociaż raz. zawistniku nieudolny.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:01:16

Ty zakompleksiony człowieczku. Wystawiła się za swoje pieniądze., swój czas włożyła , , żebyś mógł się tutaj teraz pluć. A za czyje wystawiają się obecni radni?nie za twoje podatki pierdzą w stołki całe lata i nic nie robią dla ciebie? Rusz tym mózgiem chociaż raz. zawistniku nieudolny.

Koleś wyluzuj, bo ci żyłka pęknie.

Za jakie swoje? tramwaj miał kupić samorząd, jak zabrała się za swoje (bez samorządu) to wyszło jak wyszło, bez znaczenia jest tu jej czas skoro nie potrafiła sprawy załatwić (tramwaju nie było) - to jest nieudolna.

Nie opluwaj innych bo sam będziesz opluty

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:02:29

Jakiej kasy ? Co za kasę daje rada miasta? o czym ty piszesz oszołomie?  Sobą wszystko mierzysz? Kandydat/ka na bieg po kasę radnego/nej? No z nią nie masz szansy , gdyby tylko chciała wystartować a nic mi o tym nie wiadomo.

#49 Leszek Siwik

Leszek Siwik

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1270 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:05:12

Tak dokładnie Pani Z.Ch.. Dużo, bo robi to na "szumie medialnym" najpierw park, potem tramwaj (moim zdaniem ściagnięte z innych miast). Niech sie "wystawia" za swoje, nie miejskie pieniądze, które chciała na "swój" pomysł.

Nie rozumię. Cóż w tym jest złego, że wykorzystuje szum medialny ? Nie wolno jej tego robić ? A co do pieniędzy, to żadnych z kasy miejskiej nie otrzymała. Więc w czym sprawa ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:06:15

Jakiej kasy ? Co za kasę daje rada miasta? o czym ty piszesz oszołomie?  Sobą wszystko mierzysz? Kandydat/ka na bieg po kasę radnego/nej? No z nią nie masz szansy , gdyby tylko chciała wystartować a nic mi o tym nie wiadomo.

Daje dietę i o nią paniusia walczy. Nie wyzywaj mnie bo odpłacę ci pięknym za nadobne. Nie mam zamiaru startować, a karierowiczów wolno mi piętnować i będę to robił.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:07:33

Nie rozumię. Cóż w tym jest złego, że wykorzystuje szum medialny ? Nie wolno jej tego robić ? A co do pieniędzy, to żadnych z kasy miejskiej nie otrzymała. Więc w czym sprawa ?

Nie otrzymała ale o nie sie ubiega!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:08:03

Bo była powódź , sprzedałeś jeden bilet, odbyłeś jedną rozmowę? załatwiłeś cokolwiek. Nieudolna? Spadaj palancie nieudolny nawet w wypowiedziach.Kolejny oszołom z ratusza chyba ? Co was w niej tak w...rwia , jej praca? ale wam dowaliła nieudacznicy.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:11:13

Bo była powódź , sprzedałeś jeden bilet, odbyłeś jedną rozmowę? załatwiłeś cokolwiek. Nieudolna? Spadaj palancie nieudolny nawet w wypowiedziach.Kolejny oszołom z ratusza chyba ? Co was w niej tak w...rwia , jej praca? ale wam dowaliła nieudacznicy.

Powódź jest co roku, więc tłumaczenia godne .........

Jak sie planuje przedsięwzięcie to trzeba je zaplanować z głową.

Jełopie, pisałem żebyś nie wyzywał innych bo sam będziesz wyzwany. Nie jestem z ratusza durniu, w swoim szalństwie wszędzie widzisz "ratuszowych". Lecz się albo nie pij już więcej!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:13:49

Paniusia o dietę walczy? To dieta posła? Wyłożyła parę diet byś mógł głupku chyba, dzisiaj się wyżywać na niej. Zawalcz o te dietę , tylko czym byś mógł/ła?frustracie?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:14:57

Paniusia o dietę walczy? To dieta posła? Wyłożyła parę diet byś mógł głupku chyba, dzisiaj się wyżywać na niej. Zawalcz o te dietę , tylko czym byś mógł/ła?frustracie?

Nie, to dieta radnego imbecylu!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:18:36

Jasnowidz się znalazł, wie że powódź co roku, susza też i kretyni na każdym kroku. Spadaj  i zejdź z tej kobiety , rusz dupę w jakąkolwiek inna stronę jak temat z nią związany. Bezrobotny jesteś? fortuna dla ciebie to dieta radnego, której nie możesz dostać? Nie dziwię sie.Dobranoc, chociaż niekoniecznie szczerze. 

#57 Leszek Siwik

Leszek Siwik

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1270 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:20:25

Nie, to dieta radnego imbecylu!

Hm, fajny jest ten dialog Polaka z Polakiem, pardon, gościa z gościem. Proszę się teraz postraszyć wzajemnie sądem, he, he i będzie jak zawsze

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 22:23:10

Jasnowidz się znalazł, wie że powódź co roku, susza też i kretyni na każdym kroku. Spadaj  i zejdź z tej kobiety , rusz dupę w jakąkolwiek inna stronę jak temat z nią związany. Bezrobotny jesteś? fortuna dla ciebie to dieta radnego, której nie możesz dostać? Nie dziwię sie.Dobranoc, chociaż niekoniecznie szczerze. 

Właśnie jeden z kretynów napisał cytowany post.

Nam potrzebni są radni co chcą coś dla miasta zrobić a nie podupadli biznesmeni z pomysłami z innych miast, które u nas raczej się nie sprawdzą. Śpij dobrze i miej koszmary

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 07:05:33

No właśnie, najpierw biega po ugrupowaniach opozycyjnych, wciaga RdG, SD, by wsparły, a teraz 13 czerwca kiedy jest okazja zaprasza na pokład prezydentów, których chce przekonać?Do czego? Na 3 miesiace przed wyborami? Budżet w realizacji, kasą więc natychmiast nie sypną, co najwyżej w kampanii mogą wykorzystać temat pro społeczny. Chodzi o co tak naprawdę?

Pani klakierko, myli się pani z tym" zaimponowałaś antagonistom", to oni okazali się lepszymi rozgrywającymi, :udobruchać na  oczach mieszkańców, zaprosić na listy wyborcze, to nic innego jak strategia wyborcza, łyknięta przez kobietę bez zastanowienia.

Sory, ale nie podobają mi się takie akcje. Czymże dla  osoby jest lojalność, czy też najzwyklejsza przyzwoitość zachowania? Nie pozwoliła by przecież na "olanie" tych u których szukało się poparcia na samym początku i którzy go nie odmówili. 

Nie chcę nikogo oceniać, ani urazić, ale tak to widzę.

P.S.

Sam pomysł nie jest nowy.W latach 70-tych pływał stateczek po Wiśle, tak naprawdę jest to pomysł zaczerpnięty z przeszłości.

#60 ~podstawówka~

~podstawówka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 07:17:03

Panie Siwik, pisze się nie "rozumiem", kłania się szkoła podstawowa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tramwaj wodny, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych