Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Małe nadpłaty za ogrzewanie pomimo docieplenia blokow

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 09:35:07

Przed z ociepleniem stawka 3.50 nadpłata 560 zl po dociepleniu 290 zl przy tej samej stawce

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 11:30:03

Haha

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 12:06:26

Haha

Hihi

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 14:21:01

Hihi

Hejże hola..

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 14:43:42

Przed z ociepleniem stawka 3.50 nadpłata 560 zl po dociepleniu 290 zl przy tej samej stawce

Może została zmniejszona zaliczka?

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:31:53

A czy w tym bloku są założone mierniki ciepła?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:51:20

Tak są podzielniki

#8 ~lokator~

~lokator~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:53:46

A czy w tym bloku są założone mierniki ciepła?

Są to "urządzenia nie posiadające jakichkolwiek atestów i zezwoleń i nigdy nie powinny być instalowane jako podzielniki ciepła. Mieszkańcy Rypina i wszystkich miast w Polsce dali się nabrać na rzekome oszczędności w ogrzewaniu. Oczywiście, są tacy ciemni ludzie, którzy zakręcają grzejniki i marzną kiedy inni lokatorzy ogrzewaja im ściany i płacą za nich. Wszystkie te "złodziejniki " powinny być wyrzucone, niestety, ciemni ludzie nie chcą na to pozwolić.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:23:53

Tak są podzielniki

U mnie nie ma, a też pierwszy sezon grzewczy po dociepleniu, ale jeszcze nie mam rozliczenia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:38:34

A na jakiej ul.juz roznosili za C.O

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:40:35

Są to "urządzenia nie posiadające jakichkolwiek atestów i zezwoleń i nigdy nie powinny być instalowane jako podzielniki ciepła. Mieszkańcy Rypina i wszystkich miast w Polsce dali się nabrać na rzekome oszczędności w ogrzewaniu. Oczywiście, są tacy ciemni ludzie, którzy zakręcają grzejniki i marzną kiedy inni lokatorzy ogrzewaja im ściany i płacą za nich. Wszystkie te "złodziejniki " powinny być wyrzucone, niestety, ciemni ludzie nie chcą na to pozwolić.

co Ty wieśniaro gadasz bloki ocieplone to i ciepło ...chyba że facet Cię nie dogrzewa to już Twoj kiepski żywot

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:49:21

Ja jestem bardzo zadowolona z podzielnikow mam bardzo ciepło w mieszkaniu (ustawione na 3) i jeszcze co roku wysokie nadpłaty a zaliczkę płacē 300 zł.ms.Przynajmniej za nikogo nie płacē bo så tacy oszusci że odczepiajà pomierniki grzeją na ful i jeszcze w suszarni rozkrēcajä na maxa .I to właśnie płacą Ci ktörzy najmniej ciepła zurzyją bo jest z kogo osła ofiarnego zrobic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych