Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JesusChrust~

~JesusChrust~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 09:45:05

":- To, że pani wojewoda mieszka na terenie gminy Dobrcz nie ma żadnego związku z lokalizacją karetki w Dobrczu i likwidacją ratownictwa medycznego w Mąkowarsku"


Taaaaaaaaaaaaa i tu wielkie oko do czytających .

No chyba nikt w to nie wierzy - takie zbiegi okoliczności , że drogi gminne czy chodniki powstaja nagle tam gdzie mieszkają jacyś wazni rajcy miejscy to tylko przypadek jest .

#2 ~Antek138~

~Antek138~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 20:11:39

To skandal, by minister decydował o tym, gdzie ma być ma stacjonować karetka pogotowia. Minister nawet nie wie gdzie jest Mąkowarsko, nie zna problemów lokalnych. Trzeba przeznać, że wojewoda ma bardzo słabe uznanie w Warszawie i trzymając się kurczowo stołka, ze strach nawet nie może machnąć ręką, by napisać konkretne pismo. Widać to w innych sprawach, jaki to szacunek ma w Warszawie wojewoda, która nie potrafi niczego załatwić. Gdzie jest S5, narzucanie metropolii też jest skandalem, by mieścina zwana Toruniem narzucała Bydgoszczy swoje warunki.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 21:55:48

Może nasi radni "peowczycy" z tym od 10 minut na czele wstawili by się u swoich rządzących za karetką co????

#4 ~agent tomek~

~agent tomek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 22:08:19

Co Ty "gość".... oni nawet do "Peło" nie należą... tylko sobię przypisują jak im to pasuje a inaczej to sobie tym PO wycierają .... Traktor ze spotu wyborczego,gajerek i lakierki i do Wojewody..... no ale w 10 minut nie da rady no i za to nie zapłacą ??? Prawda Stefan ???

#5 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 08:18:00

Wojewoda ii dyrektor bygoskiegoo pogotowiaa saa ww jednejj komitywiee. Dyrektoww WSPRuu juzz od ponad rokuu chwali się ii odgrazaa, aa uu niegoo ww biurzee wisii oficjalnee podziekowaniee odd wojewodyy zaa dobraa wspolpracee.Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Koronowo, Mąkowarsko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych