Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Maciej kurek pzmot znin najgorszy pseudo mechanik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Pudzian~

~Pudzian~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:38:42

Nie polecam ceny jak u Niemca a usługa taka sobie

#22 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:48:23

Ale przynajmniej prowadzi legalną działalność a nie jak ten lewy warsztat na Brzozowej

#23 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:22:07

Ja wszystko naprawiam w golfie i renault clio u Macieja Kurka i zawsze jest ok. Ceny konkurencyjne do bydgoskich, pełen profesjonalizm mechaników. Polecam ten warsztat i zapewniam, że nie mam w tym żadnego interesu.

#24 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:22:57

Ja wszystko naprawiam w golfie i renault clio u Macieja Kurka i zawsze jest ok. Ceny konkurencyjne do bydgoskich, pełen profesjonalizm mechaników. Polecam ten warsztat i zapewniam, że nie mam w tym żadnego interesu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:31:25

Ja akura jestem bardzo zadowolona obsluga i diagnostyka awarii od reki solidnie i sumiennie.kolezanka z pracy tez tylko tam naprawa i jest mega zadowolona.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 23:06:08

Ja akura jestem bardzo zadowolona obsluga i diagnostyka awarii od reki solidnie i sumiennie.kolezanka z pracy tez tylko tam naprawa i jest mega zadowolona.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:06:38

Reklama dźwignią handlu

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:02:49

Auto zostawiasz na 5 dni i tak:
4 dni stoi i nic się z nim nie dzieje
5 djia wezmą i z kwoty 200 zrobi się 490 bo tak potrafią zdiagnozować na oko.
W tym mieście nie ma mechaników.

#29 ~Papapa~

~Papapa~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:06:48

Ale takie procedury to u każdego mechanika są ...ze stu robi się 300 a z 200 zawsze 500..bo doszło to i tamto ,to normalne zjawisko

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:10:07

w tym mieście są tylko wymieniacze : "panie to trzeba wymienić" u nich nie istnieje słowo naprawa.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:20:49

Ale takie procedury to u każdego mechanika są ...ze stu robi się 300 a z 200 zawsze 500..bo doszło to i tamto ,to normalne zjawisko

I tak i nie. Od takiego magika kiedyś usłyszałem w odpowiedzi skąd ta cena to powiedział: panie bo tam ciężko śrubę było odkręcić. Dodam tylko że to śruba od amortyzatora.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:23:22

Kiedys wszedlem do sklepu nie wiedzac ze nikogo nie ma w srodku jak wszedl to zapytal mnie czy mam juz pelne kieszenie. To taki bu.ak jest

#33 ~Papa~

~Papa~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:28:46

I tak i nie. Od takiego magika kiedyś usłyszałem w odpowiedzi skąd ta cena to powiedział: panie bo tam ciężko śrubę było odkręcić. Dodam tylko że to śruba od amortyzatora.

No wiesz moze nie mógł tam dojść albo nie miał takiego magicznego klucza

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:00:51

No wiesz moze nie mógł tam dojść albo nie miał takiego magicznego klucza

Mój syn lat 18 jest w stanie to zrobić, a oni jakoś mieli probleny mimo wieloletniego doświadczenia. Błagam Cię...

#35 ~Yhm papa~

~Yhm papa~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:23:09

Wiem wiem ,żartuje przecież.Na temat mechaników i ich działań długo można by mowić a czasami to nawet śmieszne bywa...ale wkurzyć tez potrafią

#36 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 22:56:49

Ostatnio byłem u p Macieja i o ile on sam to filozof, to jednak jego mechanicy szybko i skutecznie rozwiązali problem w moim aucie. Mogli by jedynie poprawic sie z terminowością, ale mimo to pozytyw. Jestem zadowolony i polecam

#37 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 14:23:08

Musze przyznać, że co prawda za właścicielem nie przepadam, ale mile zaskoczył mnie jeden z pracowników. Jezdziłam od mechanika do mechanika i tylko słyszałam ile to tys wyniesie naprawa, albo, że tak ma być. A u Kurka mechanik mnie wysłuchał, zainteresował sie i powiedział, ze oddzwoni jak tylko coś ustali. Nastepnego dnia był telefon z wyceną, po paru godzinach odbierałam auto. Samochod naprawiał mi taki miły pan z kitķą:) Tak więc mimo kiepskiej opinii, a może zazdrosci sfrustrowanych ludzi polecam warsztat pana Kurka.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 19:29:49

Stawiam na zazdrość sfrustrowanych ludzi bo i może pan Macien dużo mówi ale cały czas z sensem i na temat, to w dodatku ma dobry sklad swoich ludzi. I jeden z nie wielu zawsze wystawia dokumenty za to co robił.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych