Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Maciej Grześkowiak odpowiada kibicom :: zobacz komentowany artykuł

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 17:43:29

Ciekaw jestem czy pan prezydent przyzna, że stadion Zawiszy ma się nazywać Zawiszy?

#2 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 18:10:13

Czy ten Pan ma urojenia albo jest niewyspany,ze tak bredzi.Panie co mnie obchodzi stadion w lesie miedzy Bydgoszcza a Toruniem.Obchodzi mnie Bydgoszcz wiec niech Pan sie pochwali co tak wyjatkowego sportowo dzieje sie w Bydgoszczy.

#3 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 18:22:48

Chyba pierwszy raz w historii kibice ZAWISZY i POLONI zjednoczą się przy URNIE w czasie wyborów prezydenckich już za rok i jednogłośnie podziękują tym panom.

#4 ~~bydgoszczanin~~

~~bydgoszczanin~~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 18:29:46

Aż chyba kupię tę gazetę

#5 ~vicek~

~vicek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 19:10:33

Czy to jest Prezydent Bydgoszczy???? Czy NOwej Wsi lub Przysieku????
Proponuje temu panu od razu przenieść się do Torunia

#6 ~konstANTY~

~konstANTY~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 19:26:20

Dombrowicz i Grześkowiak - tym panom trzeba podziękować!!!

#7 ~SW~

~SW~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:04:18

Czy ten Pan ma urojenia albo jest niewyspany,ze tak bredzi.Panie co mnie obchodzi stadion w lesie miedzy Bydgoszcza a Toruniem.Obchodzi mnie Bydgoszcz wiec niech Pan sie pochwali co tak wyjatkowego sportowo dzieje sie w Bydgoszczy.

W Bydgoszczy w minionym roku odbyło się wyjątkowo dużo znaczących imprez sportowych.Nie wiem jak można było tego nie zauważyć,no chyba,że ktoś interesuje się tylko meczami pewnego zespołu piłkarskiego z tzw. drugiej ligi.

#8 ~~bydgoszczanin~~

~~bydgoszczanin~~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:10:01

Czytam i własnym oczom nie wierzę!
Zapewniam, że jestem bydgoszczaninem od urodzenia i nie jestem kibicem żużla. Ale mogę tylko POGRATULOWAĆ Prezydentowi Torunia decyzji w sprawie budowy "Motoareny".
A ten Pan, który jest jak wynika z artykułu zastępcą prezydenta Mojego Miasta?
Na spokojnie: Toruń wybudował za kilkadziesiąt milionów zł piękny stadion żużlowy. Bydgoszcz za podobną kwotę zmodernizowała piłkarsko-lekkoatletyczny stadion Zawiszy (aczkolwiek o tym, że od kilkudziesięciu lat tak się nazywa ten stadion nie wie Pan Dombrowicz, który jest prezydentem Bydgoszczy od kilku lat). I teraz ktoś proponuje budowę stadionu Gdzieś m. Bydgoszcżą a Toruniem.
Jak ma pan panie grześkowiak pieniądze, to niech pan wybuduje, albo marnuje swoją kasę. Ale jest pan opłacany z podatków Mieszkańców Bydgoszczy i oni sobie nie życzą aby pan realizował swoje jakieś chore wizje.
Do wybowrów rok i mam nadzieję, że K.D. i jedo udani pracownicy np. wyprowadzony w kajdankach z Urzędu Miasta Zastępca, czy najlepszy drogowiec świata (zapomniał o fryzjerze), czy zastępca Krzyś wysłany za karę, przepraszam w nagrodę ze stanowiska Z-cy prezydenta na dyrektora szpitala miejskiego (czyli niczyjego) juz więcej NIGDY NIE BĘDĄ DECYDOWALI O WYDANIU MOICH PIENIĘDZY.
BYDGOSZCZANIE - BŁAGAM POMYŚLCIE!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:10:47

Czy on jest zdrowy na umysle. O jakim stadionie on mówi. Torun ma tamten wyburzyć a posatwic z Bydgoszczą nowy w połowie drogi. On chyba nie wi co mówi.

#10 ~rz~

~rz~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:16:07

Czy ten człowiek całkiem ocipiał? Teraz tym tekstem całkowicie przesadził! WToruniu wybudowali Motoarene bo tak chcieli mieszkańcytego miasta. Pomysł trafiony na każdym meczu prawie komplet widzów i głosno wkażdych wiadomosciach! Panie Grzeskowiak niedługo to się dowiemy jakim błędem było wybudowanie stadiuonu lekkoatletycznego za 100 milionów! Czemy ten nieogolony palant tak się uwziął na Polonie i blokuje przebudowe stadionu? Dombrowicz i Grzeskowiak robią wszystko na przeciw temu co chcą Bydgoszczanie! Grzeskowiak za wszelką cene chce zdegradować żużel w Bydgoszczy. Centrum w lesie to sobie może wybudować lekkoatletyczne. szkoda że wybory nie są w styczniu! trzeba tego człowieka jak najszybciej odsunąć od władzy bo jest chory> najpierw podpadł kbicom Zawiszy ale z kibicami żużla i Polonii to ostatnio ostro jedzie. najpierw porównanie do terenzano teraz chcę nas przenosić do lasu! tego już za wiele Grzeskowiak precz z ratusza i Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

#11 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:20:09

Grześkowiak wybuduj w Złej Wsi wielki niezadaszony stadion na 100 tysiecy widzow,(za wlasne pieniadze oczywiscie) i sciagaj na wspaniale impreze lekkoatletyczne dzieci z przedszkoli, podstawowek, gimnazjów i zlopkow z Bydgoszczy, Torunia, Wloclawka i calego wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego mysle ze to bedzie sluszna decyzja i wspanialy pomysl a nie budowanie stadionow dla motorkow zuzlowych w koncu kto sie tym interesuje w naszym wojewodztwie(wystarczy popatrzec na ilosc na trybunach stadionow zuzlowych i pilkarskich w naszym wojewodztwie). Tylko Polonia Bydgoszcz wybory już za rok Grześkowiak & Dombrowicz nigdy wiecej.

#12 ~anty D&G~

~anty D&G~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 20:42:53

Szok! Co ten Grzeskowiak wyrabia? Przecież stadion Polonii to "mekka" dla jej kibiców. teraz jestem przekonany że głównie przez Grzeskowiaka Dombrowicz przegra sromotnie wybory. Panie Grzeskowiak my kibice Polonii poddajemy się nie chcemy modernizacji stadionu Polonii i Grand Prix na tym starym obiekcie nie róbcie z Dombrowiczem na sportowej już nic bo to będzie lepsze niż zrobicie jakies głupstwo. Poczekamy sobie na nowe władze w Bydgoszczy a wy nacieszcie się stanowiskami przez jeszcze rok i najlepiej nie udzielajcie wywiadów w gazetach na temat sportu bo ludzie dostaną zawału!

#13 ~AGENT5~

~AGENT5~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 21:25:24

Grzeskowiak to w ogole byc chcial jeden stadion w Bydgoszcz wspolny - Polonii i Zawiszy a wtedy rozroby , burdy i zadymy odbywalyby sie wkolo stadionu i na regularnie .To co wygaduje ten czlowiek to zenada,mozna tylko usiasc i zaplakac.Od lat na Polonii jest ruina,zero widocznosci a ten palant pieprzy cos o stadionie miedzy dwoma miastami.P A R A N O J A !!!

#14 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 21:41:50

http://www.pzla.pl/i.....kiej Atletyki

Sprawa jest jasna czemu tak się pompuje nieogolony na LA.

We władzach PZLA Grześkowiak, Wolsztyński, Chmara. Dlaczego v-c prezydent miasta zasiada w jakimś zarządzie PZLA. Przecież pobrał za te wszystkie imprezy lekkoatletyczne zorganizowane za moje podatki sute premie w związku. Złodziejstwo w biły dzień, na szczęście za rok tym Panom podziękujemy.

#15 ~~leon~~

~~leon~~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 21:45:32

jeny, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. chodzi o to, ze motoarena przynosi straty. nie kazdy to kibic zuzla/piłki/lekkiej/itp. powiedzial, ze stadion polonii bedzie remontowany? powiedzial. wspolny stadio z toruniem? wizja - ktos rozumie co to znaczy??? pomysl do dyskusji, przemyslenia. jak rozsadnie wydac publiczne pieniadze. przeciez sa jeszcze dziurawe drogi, sypiace sie kamienice. nie dziwie sie, ze nikt nie chce dyskutowac z kibolami. skoro widza tylko czubek własnego nosa, a zamiast rozumiem kieruja sie tylko emocjami.

#16 ~antygrzeskowiak~

~antygrzeskowiak~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 22:11:51

Te wizje Grzeskowiaka są coraz bardziej irytujące. Czy ten człowiek wie co w ogóle mówi? Teraz porównuje Bydgoszcz z Mediolanem. Porównuje się równiez z Warszawą i Sląskiem gdzie ostatnio przeznaczono prawie 500 mln-ów na modernizacje Stadionu Sląskiego na którym będzie także bierznia lekkoatletyczna więc może zapomniec o jakis wiekszych imprezach w Bydgoszczy.Na "Skrze" w Warszawie i tak powstanie nowoczesny obiekt lekkoatletyczny czy Grzeskowiak chce czy nie. Podobnie z piłką nożną - to że teraz są mecze reprezentacji w Bydgoszczy to tylko dlatego że inne obiekty supernowoczesne są w budowie lub w remoncie. Wątpie żeby ktos normalny zrezygnował z nowych obiektów w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Narodowego w Warszawie lub Legii (będzie jeszcze nowy "Sląski") żeby organizować mecze reprezentacji na lekkoatletycznym w Bydgoszczy. Te jego "wizje przyszłosci" to jakies chore wizje. On chce chyba wpędzić Bydgoszcz w katastrofe finansową. Panie Grzeskowiak na Polonii nie trzeba jakiegos wielkiego biznes planu. Na Polonii nawet bez Grand Prix stadion wypełnia sie pare razy do roku w komplecie i kibice proszą się od wielu lat o modernizacje stadionu. Jaki był biznes plan na Stadion Miejski na gdańskiej??? Czy były zakontraktowane imprezy z zyskiem na 5 lat??? na mistrzostwa juniorów stadion wypełnił się w połowie z tego 3/4 było na stadion "napędzone" mus na nauczycielach WF-u, darmowe zaproszenia w zakładach, wojsko, goscie. Na mistrzostwa Polski i mitingi mimo darmowego wstępu garstka ludzi. Teraz chcecie wywalić kase na Bolda który za 10 sek. bierze kilkaset tys dolarów (wstęp pewnie za 5 zł lub grupa 10 osób za darmo). Gdzie jest bilans tych imprez sportowych. Grand Prix na żużlu przyniosło 500 tys. zysku a jaki zysk jest z LA. Mówisz że remont Polonii w przyszłym roku być może przed sezonem lub po. Znając ciebie i Dombrowicza to obiecacie że po sezonie a wtedy własnie będą wybory i będzie to kolejna obietnica wyborcza oczywiscie będzie to kolejne kłamstwo. Grzeskowiak prosimy odejdz i zostaw bydgoski sport i stadion Polonii też nie chcemy już nic tylko odejdz i nic nie rób bo wszystko spieprzysz!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 22:37:47

jeny, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. chodzi o to, ze motoarena przynosi straty. nie kazdy to kibic zuzla/piłki/lekkiej/itp. powiedzial, ze stadion polonii bedzie remontowany? powiedzial. wspolny stadio z toruniem? wizja - ktos rozumie co to znaczy??? pomysl do dyskusji, przemyslenia. jak rozsadnie wydac publiczne pieniadze. przeciez sa jeszcze dziurawe drogi, sypiace sie kamienice. nie dziwie sie, ze nikt nie chce dyskutowac z kibolami. skoro widza tylko czubek własnego nosa, a zamiast rozumiem kieruja sie tylko emocjami.

Skoro "Motoarena" przynosi straty gdzie co mecz przychodzi 15 tys. ludzi płacąc za bilety od 50 do 30 zł to wyobrazcie sobie jakie straty przynosi "superinwestycja Grzeskowiaka" stadion miejski na gdańskiej za 100 mln-ów! gdzie wstęp na mitingi jest praktycznie za darmo. Kiedy ratusz przedstawi jakis raport o zyskach z tej "superinwestycji"? To że Grzeskowiak powiedział że stadion Polonii będzie remontowany nie znaczy że będzie. Zbliżają się wybory będzie trzeba naobiecywać a koniec następnego sezonu własnie zbiegnie się z wyborami. Dombrowicz już 3 lata temu obiecywał i pojawił się Grzeskowiak z "super pomysłem" żeby przeniesć żużel na Zawisze. Te ich obietnice już znamy i nikt w nie nie uwierzy!!!

#18 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 22:43:58

No cóż, zbliżają się wybory, więc czas zacząć się lansować. Mam tylko nadzieję, że ludzie mieszkający w Bydgoszczy nie popełnią tego oczywistego błędu. Tak fałszywego i zakłamanego człowieka jeszcze nie widziałem.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 23:03:41

Za rok musimy pokazać Dombrowiczowi czerwoną kartkę!!! Czas na zmiany w Bydgoszczy!!!

#20 ~Znający temat~

~Znający temat~
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 06:56:36

Z drugiej strony mam odwagę powiedzieć działaczom piłkarskim Polonii i Chemika, że miasto nie udźwignie już kolejnej drużyny piłki nożnej z aspiracjami na grę w ekstraklasie. Jeśli chcą do tego dążyć, to już, niestety, własnymi środkami.

Zapewne piękne było by gdyby Polonia grała w takiej klasie rozgrywek . Na tą chwilę to jednak sfera marzeń . Klub nie prosi o wielkie pieniądze . kLub prosi o umożliwienie organizowania treningów dla dzieci w ludzkich warunkach . Więcej śodków niż na szkolenie młdych piłarzy Urząd Miasta przeznacza na reklamowanie imprez sportowych na któe trzeba na siłę ściąać ludzi . Czy dotacja w wysokości 20 tys zł na rok to maksimum możliwości . Rachunek jest prosty , to na jedną drużynę śednio 740 zł miesięcznie ( dwa przejazdy na mecz + sędziowie). Chętnie porozmawiam na te tematy z każdym z reporterów z każdej gazety . To co się dzieje w Bydgoszczy to parodia sportu przez duże S .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych