Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

macie chwilkę i chcecie mieć rozrywkę, obejrzyjcie ...


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 13:50:18

... jak zachowuje się małpiarnia:

Sejmowe „show” Nitrasa na jednym filmie! Co wyprawiał w parlamencie poseł PO-KO? WIDEO - GOOGLE

Nie milkną echa burzliwej debaty w Sejmie. Spore emocje cały czas budzi zachowanie posła PO-KO Sławomira Nitrasa. Dotarliśmy do nagrania, na którym widać co dokładnie wyprawiał Nitras podczas wczorajszego posiedzenia.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 15:03:38

Nitras zachował się dobrze.

Pokazał kto jest w dużym stopniu odpowiedzialny za ukrywanie pedofilii w kościele i kto będzie nadal to krył bo wiadomo gdzie idą rządowe pieniądze bo Brejza to ujawnił wczoraj.#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 15:36:06

Umysłowy jesteś. Nie widzisz jak haniebnie zachowują się "wybrańcy narodu" z POKO? To jesteś ich wyborcą. WSTYD mi za ciebie.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 15:50:49

Deb.ilem jesteś jeśli nie przyjmujesz do wiadomości ciężkiej kasy wyprowadzanej dotacjami dla Rydzyka.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 16:17:58

To o. Rydzyk jest pedofil :o#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 16:54:46

Nitras zachował się dobrze.

Pokazał kto jest w dużym stopniu odpowiedzialny za ukrywanie pedofilii w kościele i kto będzie nadal to krył bo wiadomo gdzie idą rządowe pieniądze bo Brejza to ujawnił wczoraj.

Jak Nitras jest dla ciebie wzorem, to współczuję. I Nitrasowi i pozostałym totasom, którzy zachowują się w Sejmie jak bydło w oborze. Co do reszty twoich bredni:

"PO (...) za każdym razem, kiedy proponowaliśmy realne zmiany, które miały uderzyć w pedofilów, Platforma Obywatelska była przeciw, stawała po stronie pedofilów jeżeli chodzi o głosowania, a usta miała pełne frazesów, wyrażając rzekomą wrażliwość na cierpienie dzieci"

- powiedział minister sprawiedliwości Ziobro.

"Raz rozdzierają szaty, że nie ściga się pedofilów, a kiedy proponujemy zaostrzenie kar, zwłaszcza dla tych najbardziej okrutnie działających pedofilów, to oni nie popierają tych rozwiązań" - dodał.

"Oni są konsekwentni w obronie de facto pedofilów, bo w konsekwencji prowadzi to do tego - gdyby im się udało, oczywiście, zablokować te zmiany poprzez wyjście z głosowania - że pedofile dalej byliby znacznie łagodniej traktowani"

- podkreślił Ziobro.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych