Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

machen ciachen

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 10:07:31

– powiedziała pani poseł w rozmowie z portalem  – Ja zresztą od razu potem wyjaśniałam im, że to nie jest ten gest, powtarzałam wielokrotnie, że po prostu odgarniałam coś pod okiem – dodała. Posłanka zaznaczyła, że „chciała wyrazić ubolewanie, jeżeli ktoś poczuł się tym urażony czy rozczarowany”.

a jakiś czas wcześniej pewien marszałek mówił , że nie latał , że nie zabierał , że nie woził a przecież lotem bliżej , wygodniej a w tym przypadku i taniej!!!

#2 kabor

kabor

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 15 luty 2020 - 10:11:13

– powiedziała pani poseł w rozmowie z portalem  – Ja zresztą od razu potem wyjaśniałam im, że to nie jest ten gest, powtarzałam wielokrotnie, że po prostu odgarniałam coś pod okiem – dodała. Posłanka zaznaczyła, że „chciała wyrazić ubolewanie, jeżeli ktoś poczuł się tym urażony czy rozczarowany”.

a jakiś czas wcześniej pewien marszałek mówił , że nie latał , że nie zabierał , że nie woził a przecież lotem bliżej , wygodniej a w tym przypadku i taniej!!!

Jakiś pan powiedział,że M.B jest kryształowo uczciwy..

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 19:37:26

Wszyscy po jednych pieniądzach- nawykach. Tu nigdy nie chodziło o dobro zwykłego obywatela , czy za tej , czy za wszystkich innych wcześniej u władzy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 20:49:44

Nie zgadzam się, to taka stara śpiewka antyPiSu.i przeciwników A.Dudy. Dzisiaj Duda udowodnił, że PIS dotrzymuje słowa i pokazał jak dużo się za obecnej władzy zmieniło na lepsze - odczuwa to każdy z nas - jak ważna jest dbałość o politykę gospodarczą, historyczną i walka o suwerenność i niepodległość Polski. I tego nie da się ani zamulić sloganami, ani zakrzyczeć kłamstwami i manipulacjami.

Bo co np. ma do zaproponowania Kidawa-Błońska i inni kandydaci...?

Po co nam Polska...? mamy UE. Po co Warszawa...? mamy Berlin i Moskwę. .Po co nam nowy port lotniczy...? Mamy ten w Berlinie...Po co nam przekop Mierzei Wiślanej...? mamy łaskę Putina..Po co nam niezależność energetyczna...? Mamy Gazprom...Po co nam sprawiedliwe sądy...mamy TSUE...Po co nam 500+ ? ...to upokarzające rozdawnictwo, poza tym biednymi dziećmi z rodzin wielodzietnych można handlować...Po co nam państwowa służba zdrowia...? można ją sprywatyzować, sprzedasz 4 szpitale i masz 1 miliard...

Emeryci i renciści...?To balast,i wcześniej też jakoś żyli choć większość w nędzy. Po co nam bezpłatne leki dla seniorów i 13-ta emerytura...? to upokarzające rozdawnictwo...

Po co nam Naród...?To pisowska hołota...Patriotyzm...? To średniowieczny zabobon......itd...itp...można tak dawać przykłady bez końca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych