Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LZK i LMK

liceum lmk lzk szkoła ludzie opinie licea gimnazjum włocławek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~OskarO~

~OskarO~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 12:52:53

Prosze o opinie o tych liceach. Podobno w lzk jest strasznie wysoki poziom a w lmk troszke slabszy. Czy lzk jest takie straszne? Lmk jest ponoc luzackie.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 09:24:20

Wszystko zależy od profilu, który wybierasz. Wtedy można określić jaka kadra pedagogiczna CI przypadnie. Parę lat temu chodziłem do LMK i niestety, żeby dobrze przygotować się do matury trzeba było dużo nadrabiać w domu lub na korkach. Wiele osób się do tego nie przyznawało, ale potem wychodziło, że 3/4 klasy uczęszczało na korki z przedmiotów wiodących. Ale atmosfera faktycznie luźna, zero spiny, w zależności od wychowawcy -przechodziły lewe zwolnienia. Niestety nie wiem jak to wygląda w LZK...

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:45:33

Dokładnie wszystko zależy od profilu. W LMK bardzo dobry jest profil biologiczno-chemiczny (co roku na ten profil jest najwiecej chetnych). Słyszałem, ze to jest najlepszy biol-chem w całym Włocławku. A co do innych profili to nie wiem. W LZK ponoć dobry jest mat-fiz.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 22:39:54

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu.

Wejdź na strone: skraca.cz/navigator
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

#5 ~połączyć LMK i LZK~

~połączyć LMK i LZK~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 08:21:23

A ja bym połączył obydwa licea w ramach reorganizacji włocławskiej oświaty !  

#6 ~kas~

~kas~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:04:04

Zapomnij....LZK to tradycja,wysoki poziom nauczania i renoma szkoły.Nie uwłaczam LMK ale połączenie tych szkół to byłaby porażka.

#7 ~jazda~

~jazda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:23:47

Zapomnij....LZK to tradycja,wysoki poziom nauczania i renoma szkoły.Nie uwłaczam LMK ale połączenie tych szkół to byłaby porażka.

Co więcej ja bym połączył obydwa licea w jedno, a następnie za rok połączone licea włączył w struktury Zespołu Szkół Rolniczych w Brześciu Kujawskim ( możliwość jazdy na koniach... )  :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:58:34

Co więcej ja bym połączył obydwa licea w jedno, a następnie za rok połączone licea włączył w struktury Zespołu Szkół Rolniczych w Brześciu Kujawskim ( możliwość jazdy na koniach... )  :)

Ha,ha,ha.

Cały czas się zastanawiam  skąd się bierze u niektórych taka prostota myślenia.Ha,ha,ha

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 00:06:02

Ha,ha,ha.

Cały czas się zastanawiam  skąd się bierze u niektórych taka prostota myślenia.Ha,ha,ha

z prostego kija ... z twojego kija :)

#10 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:55:28

Do mnie doszły słuchy, że owszem, wymagają, ale słabo tłumaczą, albo zbyt mało i trzeba chodzić na korepetycje, żeby dawać radę.

Może kadra jakaś słabo przygotowana albo po podyplomówkach?

To chyba nie tak powinno wyglądać.

Zastanawiam się głęboko czy wysłać tam dziecko.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum, lmk, lzk, szkoła, ludzie, opinie, licea, gimnazjum, włocławek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych