Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LZK i LMK

liceum lmk lzk szkoła ludzie opinie licea gimnazjum włocławek

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~OskarO~

~OskarO~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 12:52:53

Prosze o opinie o tych liceach. Podobno w lzk jest strasznie wysoki poziom a w lmk troszke slabszy. Czy lzk jest takie straszne? Lmk jest ponoc luzackie.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 09:24:20

Wszystko zależy od profilu, który wybierasz. Wtedy można określić jaka kadra pedagogiczna CI przypadnie. Parę lat temu chodziłem do LMK i niestety, żeby dobrze przygotować się do matury trzeba było dużo nadrabiać w domu lub na korkach. Wiele osób się do tego nie przyznawało, ale potem wychodziło, że 3/4 klasy uczęszczało na korki z przedmiotów wiodących. Ale atmosfera faktycznie luźna, zero spiny, w zależności od wychowawcy -przechodziły lewe zwolnienia. Niestety nie wiem jak to wygląda w LZK...

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:45:33

Dokładnie wszystko zależy od profilu. W LMK bardzo dobry jest profil biologiczno-chemiczny (co roku na ten profil jest najwiecej chetnych). Słyszałem, ze to jest najlepszy biol-chem w całym Włocławku. A co do innych profili to nie wiem. W LZK ponoć dobry jest mat-fiz.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 22:39:54

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu.

Wejdź na strone: skraca.cz/navigator
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

#5 ~połączyć LMK i LZK~

~połączyć LMK i LZK~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 08:21:23

A ja bym połączył obydwa licea w ramach reorganizacji włocławskiej oświaty !  

#6 ~kas~

~kas~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:04:04

Zapomnij....LZK to tradycja,wysoki poziom nauczania i renoma szkoły.Nie uwłaczam LMK ale połączenie tych szkół to byłaby porażka.

#7 ~jazda~

~jazda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:23:47

Zapomnij....LZK to tradycja,wysoki poziom nauczania i renoma szkoły.Nie uwłaczam LMK ale połączenie tych szkół to byłaby porażka.

Co więcej ja bym połączył obydwa licea w jedno, a następnie za rok połączone licea włączył w struktury Zespołu Szkół Rolniczych w Brześciu Kujawskim ( możliwość jazdy na koniach... )  :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:58:34

Co więcej ja bym połączył obydwa licea w jedno, a następnie za rok połączone licea włączył w struktury Zespołu Szkół Rolniczych w Brześciu Kujawskim ( możliwość jazdy na koniach... )  :)

Ha,ha,ha.

Cały czas się zastanawiam  skąd się bierze u niektórych taka prostota myślenia.Ha,ha,ha

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 00:06:02

Ha,ha,ha.

Cały czas się zastanawiam  skąd się bierze u niektórych taka prostota myślenia.Ha,ha,ha

z prostego kija ... z twojego kija :)

#10 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:55:28

Do mnie doszły słuchy, że owszem, wymagają, ale słabo tłumaczą, albo zbyt mało i trzeba chodzić na korepetycje, żeby dawać radę.

Może kadra jakaś słabo przygotowana albo po podyplomówkach?

To chyba nie tak powinno wyglądać.

Zastanawiam się głęboko czy wysłać tam dziecko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum, lmk, lzk, szkoła, ludzie, opinie, licea, gimnazjum, włocławek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych