Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 15:54:18

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, cierpiące na łuszczycę plackowatą do udziału w badaniu klinicznym . Badania skierowane są do osób 
z łuszczycą o nasileniu od umiarkowanego do ciężkiego. 

W ramach udziału w badaniu oferujemy:
-bezpłatną opiekę medyczną, dermatologiczną oraz pełną diagnostykę medyczną
-zwrot kosztów dojazdu na naszej kliniki

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po numerem telefonu: 602-134-856

#2 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 13:39:31

Łuszczyca jest straszna - moja znajoma wpadła przez nią w depresję. Na głowie stawaliśmy, żeby jej pomóc i udało się - wystarczyło kupić preparaty dobrej firmy. My zainwestowaliśmy w te, wyprodukowane przez "Dr. Michaels" - poprawa diametralna!

#3 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 20:42:04

Łuszczyca jest straszna - moja znajoma wpadła przez nią w depresję. Na głowie stawaliśmy, żeby jej pomóc i udało się - wystarczyło kupić preparaty dobrej firmy. My zainwestowaliśmy w te, wyprodukowane przez "Dr. Michaels" - poprawa diametralna!

Miałam do czynienia z dermokosmetykami Febumed'u i z czystym sumieniem mogę je polecić. Ich produkty należą do jednych z najbardziej skutecznych. Zapewniają stabilną poprawę i długi czas remisji. Moja mama stosuje je regularnie.

#4 ~Konwalijka~

~Konwalijka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 13:49:32

Olej z wiesiołka, np. polski Gal, znakomicie wpływa na stan skóry i powoduje, że zmiany łuszczycowe się zmniejszają. Choroba nierzadko przechodzi w stan remisji nawet na wiele miesięcy czy lat.

Olejem z wiesiołka można także smarować zmienioną chorobowo skórę, co przyniesie jeszcze lepszy efekt. 

#5 ~Piotrek2~

~Piotrek2~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 16:11:14

Czy ktoś z Was stosował maść psoris? Jeżeli nie to polecam, mi w końcu pomogła... moja skóra wydaje się zdrowsza.. oczywiście maść, nie wyleczy do końca choroby, ale przynajmniej łagodzi objawy i sprawia, że łuszczyca aż tak mi nie przeszkadza w życiu codziennym.. 

#6 ~Gosccc~

~Gosccc~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 16:29:19

Tak produkty konopne pomagają skórze ale carun ekstrakt 6% nie jest wart swojej ceny ja stosuje olej CBD essenz 5% jest o wiele tańszy i na prawdę skuteczny biorę go od środka i dodaje do swoich detmokosmetykow skóra szybko doszła do siebie w tym sklepie co carun jest ten essenz można porównać konopiafarmacja pl

#7 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:44:22

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce było takie serum ,uwaga - to nie jest reklama ,,Serum do chorej skóry essenz" znajdziecie bez problemu w necie ten sklep konopny no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym Serum essenz drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął. Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia

#8 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:46:18

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce było takie serum ,uwaga - to nie jest reklama ,,Serum do chorej skóry essenz" znajdziecie bez problemu w necie ten sklep konopny no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym Serum essenz drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął. Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia

#9 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:21:04

Jakiej tam duszy? Czy wy aby nie przesadzacie?

#10 ~wera~

~wera~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 19:55:14

Nie przesadzamy, to nie jest fajne, kiedy nie można założyć odkrytej sukienki. nieraz przed imprezą płakałam w poduszkę. teraz odkryłam świetne kosmetyki dexeryl, które bardzo dobrze natłuszczają skórę. dzięki temu choroba nie jest aż tak widoczna, bo jeśli skóra jest nawilżona, to nie ma powodów do drapania i te rany mają możliwość się zagoić 

#11 ~Lonia~

~Lonia~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 00:07:20

Dziewczyny, a używałyście maści takiej robionej w aptece przez farmaceutę? Dostałam receptę na taki lek, a w mojej aptece nie realizują tego typu recept, z tego co kojarzę.. Orientujecie się, gdzie mogłabym to załatwić?

#12 ~Tula~

~Tula~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 08:20:54

Nie wiem, jak w innych, ale na pewno takie recepturowe leki realizują w DOZ. Raz robiłam krem i raz kropelki i jakoś było gotowe w dwa dni.

#13 ~sarna~

~sarna~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:23:11

Dokładnie, takie leki można zamawiać w aptekach DOZ, sam kilka razy realizowałem coś takiego. Robią to bardzo szybko.

#14 ~Wita~

~Wita~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:35:43

No chyba, że z antybiotykiem to do tygodnia może zejść.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych