Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 07:48:21

.

#2 ~Gniewkowianin~

~Gniewkowianin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 10:54:36

Oczyszczalnia, tak, drogi tak, amfiteatr - nie. A tak może na kanwie Rewala, jakieś małe RIO w gminie, celem sprawdzenia budżetu? No chyb, że gminny budżet jest tak mocny jak panujący burmistrz?

#3 ~Przerażony~

~Przerażony~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 12:04:45

Mamy nowego Nerona. Pieniądze trwoni na zabawy i uciechy, nie troszczy się o dobro ojczyzny. Chce wybudować amfiteatr, by jak tamten, móc na nim podziwiać jak dzikie bestie rozszarpują przeciwników politycznych i chrześcijan... Krzysztof Rolirad spełnia obydwa te wymogi. Może być pierwszy.

#4 ~mmilosz~

~mmilosz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 13:15:23

Pan Rogalski ma inna wizje niz burmistrz? Ja myslalem ze nikt nie moze miec innego zdania niz szef w samorzadzie! Albo pan Rogalski ma cos na burmistrza i dlatego ma swoje zdanie, albo chce isc na kuruniowke:) bo wystarczy jeden sprzeciw by wyleciec z hukiem:)

#5 ~komentator~

~komentator~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 14:03:48

Pan Rogalski ma inna wizje niz burmistrz? Ja myslalem ze nikt nie moze miec innego zdania niz szef w samorzadzie! Albo pan Rogalski ma cos na burmistrza i dlatego ma swoje zdanie, albo chce isc na kuruniowke:) bo wystarczy jeden sprzeciw by wyleciec z hukiem:)

A może Pan Dawid wie, z której strony wiatr wieje i chce się tak ustawić by mu w plecy a nie w oczy wiało. :)

#6 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 14:06:22

Wiatr pod narty najlepszy bylby dzisiaj:) niech sie kazdy ustawia jak chce byle wsciekly rosomak trafil tam gdzie jego miejsce czyli do rezerwatu albo zoo:)

#7 ~Gniewko syn grzybiarza.~

~Gniewko syn grzybiarza.~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 18:24:31

Ale FB widzę, że księciunio reklamuje swoje sukcesy - czytaj porażki i obnaża wszystkie partie, (włącznie ze swoją- niby PIS-ior). Zajefajny jest nasz wszech panujący księciunio, wszędzie go na zdjątkach pełno. Szanowny Ksieciunio, nawet twój prywatny "trefniś' nie podoła. A może, da rade. Hymm ............?

#8 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 19:04:51

Kasa polazła na świątynię w wawce!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~Gniewko syn grzybiarza.~

~Gniewko syn grzybiarza.~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 19:51:20

Hymm, a nie w Gniewkowie?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 22:40:54

Ale FB widzę, że księciunio reklamuje swoje sukcesy - czytaj porażki i obnaża wszystkie partie, (włącznie ze swoją- niby PIS-ior). Zajefajny jest nasz wszech panujący księciunio, wszędzie go na zdjątkach pełno. Szanowny Ksieciunio, nawet twój prywatny "trefniś' nie podoła. A może, da rade. Hymm ............?

Złote myśli o Rosomaczku:)

To, ze wrzuca na fejsa fotki z prymasem, biskupem tylko potwierdza przysłowie: "Kto pierwszy przy figurze ten ma diabła w skórze".

Ludzie pamiętają, że zawsze olewał spotkania opłatkowe, zebrania wiejskie, wszelkie wydarzenia... wszędzie posyłał swojego zastępcę.... Został rok do wyborów to wszędzie się pojawia- udaje przyjaciela, robi fotę i wrzuca na fejsa...

Rosomaczek to kliniczny przypadek człowieka zakompleksionego, który ma swoje 5 minut.

Długi czas nikt nie liczył się z jego zdaniem, laski go olewały, nie miał kasy... a teraz wyprzystojniał, wszystkie sikają za nim, no i w portfelu kasy nie brakuje:) a do tego wszyscy muszą mieć zdanie takie jak on:)
Panie Rosomak, poprzedniego burmistrza zgubił nałóg... widać nie uczy się Pan na błędach- nałogi są różne, a wszystkie zgubne:)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 03:17:26

A może Pan Dawid wie, z której strony wiatr wieje i chce się tak ustawić by mu w plecy a nie w oczy wiało. :)

Dlatego właśnie robi sobie sweet focie z politykami z różnych partii....Nie wiadomo, kto do władzy  dojdzie....

Trzeba trzymać z wygranymi :)

#12 ~gnies~

~gnies~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 13:25:23

Gdzie te focie, chetnie bym obejrzal:)

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 13:58:56

A co z Wierzchosławicami?Gdzie obiecany od dawna Orlik i nowa droga do bloków?pan burmistrz dba tylko o Gniewkowo?wstyd!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 15:28:33

Gdzie te focie, chetnie bym obejrzal:)

Dawid ma stronę...nie chce mi sie szukać...Na MM inowrocław....

Dawno tam nie zaglądałem.....Wolę innych poetów. :)

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 10:53:24

Oczyszczalnia, tak, drogi tak, amfiteatr - nie. A tak może na kanwie Rewala, jakieś małe RIO w gminie, celem sprawdzenia budżetu? No chyb, że gminny budżet jest tak mocny jak panujący burmistrz?

Przecież radna Joanna B. załatwiła RIO  i NIK w zeszłym roku i się sama zdziwiła że bardzo dobrze wyszło i na łamach swojego biuletynu SIN dokonała małego kłamstewka i opisała tylko niestety na podstawie wcześniejszego - taka mała manipulacja ale chyba ludzie nie uwierzyli.

#16 ~Gniewkowianin~

~Gniewkowianin~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 18:08:22

Czyli zajęte konta gminy, też kłamstewko?

#17 ~Joanna Borowska~

~Joanna Borowska~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 08:10:17

Przecież radna Joanna B. załatwiła RIO  i NIK w zeszłym roku i się sama zdziwiła że bardzo dobrze wyszło i na łamach swojego biuletynu SIN dokonała małego kłamstewka i opisała tylko niestety na podstawie wcześniejszego - taka mała manipulacja ale chyba ludzie nie uwierzyli.

Obawiam się, że jednak tak dobrze nie wyszło... Kłamstewka z pewnością nie było. Czasami mam jednak rację - polecam odsłuchanie audycji - archiwum tok.fm, audycja Zrób sobie kraj - Jak sprawić, by Twój samorząd był super? - z 2 lutego 2014 godz.10.40. Pozdrawiam. Joanna Borowska

#18 ~Rider of the storm.~

~Rider of the storm.~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 19:48:57

Chyba słuchałem tej audycji....I teraz przyznam, że mam mętlik w głowie....

otóż....NIK wydał niekorzystną dla burmistrza opinię za okres 2010-2011...Za rok 2012 była pozytywna, natomiast za rok 2013...chyba jeszcze nie ma....

W audycji, na którą sie powołuje Pani Borowska, reporterka chyba pytała burmistrza o opinie NIK-U za rok 2011 ( gdzie komisja negatywnie oceniła działania burmistrza), ten natomiast zapytał dlaczego pyta o ten rok skoro za rok następny, burmistrz otrzymał opinie pozytywną.

Fakt, że jeżeli chodzi o tę audycję, to niestety Pani redaktor nie przygotowała się do tematu.

Nie jestem zbyt głęboko w tym temacie i byc może opinia RIO jest odmienna od raportu NIK -u. Proszę mi więc wybaczyć lenistwo i pokazać ''palcem'' raporty NIK -u i RIO za rok 2012.

#19 ~Rider of the storm.~

~Rider of the storm.~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 19:51:17

Ponadto, proszę wybaczyc mi ewentualny nieład w wypowiedzi, ale jestem na urodzinach....

:)

#20 ~jessi~

~jessi~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 20:43:29

Witam

Prawda, że nawet Vice szykuje się do ewakuacji??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gniewkowo, Roszak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych