Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

List do Prezydenta i Premiera RP a odpowiedzi brak

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marekkopala~

~marekkopala~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 23:27:14

Londyn 29.11.2010 rok
To od Panow zalezy zycie calego polskiego Narodu jak i rozwoj Kraju. To od Panow zalezy przyszle zycie w Naszej Ojczyznie. Tylko obaj Panowie macie taka wladze i takie mozliwosci decyzyjne, ze mozecie zmienic Kraj. Potrzebne jest od Panow na samym poczatku aby Panowie z malzonkami porozmawiali JAKI KRAJ CHCECIE ZOSTAWIC SWOIM DZIECIOM I WNUKOM
Panie Prezydencie jestem w Kraju i probuje dotrzec do Panow, bez skutku. Wiec prosze mi odpowiedziec jak Pan zareaguje na slowa swojego dziecka czy wnuka, tak jak moj wnuk powiedzial do babci; BABCIU JA CHCE MIESZKAC W POLSCE A NIE W ANGLII.
PaniePremierze prosze Pana o jednokrotna rezygnacje z wlasnego sportowego podejscia do odprezenia i relaksu z pilka nozna. A ten czas przeznaczyc na przeczytanie 67 stron mojej ksiazki na stronie www.polacypobudka.pl. Zajmie to Panu tyle czasu co relaks z pilka ale reszta Panskiego zycia Pana dzieci i wnukow, przed Panem.
Poniewaz pisze listy do Panow, a listy czyta niekompetentna osoba i nie przekazuje ich Panom czy doradcom, co widac po Panach pracy. A one trafiaja do teczki i archiwum. Wiec jak sie ma to do tego ze ludzie pisza aby podsunac Panom pomysly i pomoc w podejmowaniu waznych dla Ojczyzny rozwiazan w rozwoju Kraju a Panowie takich listow nie czytacie i na nie nie reagujecie. Wiec ten list przesylam rowniez do redakcji prasy, radia i telewizji, aby Panow zmusic do przeczytania 67 stron tej ksiazki. Gdy bede widzial efekt przeczytania tej ksiazki zaczne dokladac nowe kartki. Od strony 46 zaczynaja sie moje pytania do czterech medrcow Mojej Ojczyzny; Prezydenta, Premiera, Ministra Finansow i Prezesa NARODOWEGO Banku Polskiego. Poniewaz z Panow bior nie otrzymalem odpowiedzi wiec prosze o podanie terminu rozmowy z Panami na moj adres imeilowy m.k.narud@tlen.pl. Z powazaniem i oczekiwaniem na termin spotkania autor strony www.narud.pl Marek Kopala
PS.Panie Premierze, slysze o checi podniesienia VAT, wiec prosze o przeczytanie mojej odpowiedzi na pytanie 21- Czy lepiej obnizyc Vat o 7% czy podatek o 8% z 40% na 32%?
Poniewaz rzadowcy nie dostrzegaja jak mozna zyc w lepiej gospodarzonej Ojczyznie, wiec stad powstala ta ksiazka, a moja determinacja rosnie.Wiec jesli nie dojdzie do spotkania z Panamii, zadna Panow reakcja nie pokaze ze korzystacie z tej ksiazeczki, bedzie wiadomo kto rzadzi Panami i rzadowcami w Naszej Ojczyznie. Czyzby Partia Tepoty I Glupoty?
Mlodzi czytelnicy stron internetowych, przekazcie strone www.polacypobudka.pl do przeczytania rodzicom i znajomym. Jesli dalej nie bedzie cale spoleczenstwo reagowalo na zle pociagniecia rzadowcow to z biedy i bagna nie wyjdziemy. A Wam bedzie coraz ciezej zyc.

#2 ~uciekający stąd~

~uciekający stąd~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 00:43:08

Londyn 29.11.2010 rok
To od Panow zalezy zycie calego polskiego Narodu jak i rozwoj Kraju. To od Panow zalezy przyszle zycie w Naszej Ojczyznie. Tylko obaj Panowie macie taka wladze i takie mozliwosci decyzyjne, ze mozecie zmienic Kraj. Potrzebne jest od Panow na samym poczatku aby Panowie z malzonkami porozmawiali JAKI KRAJ CHCECIE ZOSTAWIC SWOIM DZIECIOM I WNUKOM
Panie Prezydencie jestem w Kraju i probuje dotrzec do Panow, bez skutku. Wiec prosze mi odpowiedziec jak Pan zareaguje na slowa swojego dziecka czy wnuka, tak jak moj wnuk powiedzial do babci; BABCIU JA CHCE MIESZKAC W POLSCE A NIE W ANGLII.
PaniePremierze prosze Pana o jednokrotna rezygnacje z wlasnego sportowego podejscia do odprezenia i relaksu z pilka nozna. A ten czas przeznaczyc na przeczytanie 67 stron mojej ksiazki na stronie www.polacypobudka.pl. Zajmie to Panu tyle czasu co relaks z pilka ale reszta Panskiego zycia Pana dzieci i wnukow, przed Panem.
Poniewaz pisze listy do Panow, a listy czyta niekompetentna osoba i nie przekazuje ich Panom czy doradcom, co widac po Panach pracy. A one trafiaja do teczki i archiwum. Wiec jak sie ma to do tego ze ludzie pisza aby podsunac Panom pomysly i pomoc w podejmowaniu waznych dla Ojczyzny rozwiazan w rozwoju Kraju a Panowie takich listow nie czytacie i na nie nie reagujecie. Wiec ten list przesylam rowniez do redakcji prasy, radia i telewizji, aby Panow zmusic do przeczytania 67 stron tej ksiazki. Gdy bede widzial efekt przeczytania tej ksiazki zaczne dokladac nowe kartki. Od strony 46 zaczynaja sie moje pytania do czterech medrcow Mojej Ojczyzny; Prezydenta, Premiera, Ministra Finansow i Prezesa NARODOWEGO Banku Polskiego. Poniewaz z Panow bior nie otrzymalem odpowiedzi wiec prosze o podanie terminu rozmowy z Panami na moj adres imeilowy m.k.narud@tlen.pl. Z powazaniem i oczekiwaniem na termin spotkania autor strony www.narud.pl Marek Kopala
PS.Panie Premierze, slysze o checi podniesienia VAT, wiec prosze o przeczytanie mojej odpowiedzi na pytanie 21- Czy lepiej obnizyc Vat o 7% czy podatek o 8% z 40% na 32%?
Poniewaz rzadowcy nie dostrzegaja jak mozna zyc w lepiej gospodarzonej Ojczyznie, wiec stad powstala ta ksiazka, a moja determinacja rosnie.Wiec jesli nie dojdzie do spotkania z Panamii, zadna Panow reakcja nie pokaze ze korzystacie z tej ksiazeczki, bedzie wiadomo kto rzadzi Panami i rzadowcami w Naszej Ojczyznie. Czyzby Partia Tepoty I Glupoty?
Mlodzi czytelnicy stron internetowych, przekazcie strone www.polacypobudka.pl do przeczytania rodzicom i znajomym. Jesli dalej nie bedzie cale spoleczenstwo reagowalo na zle pociagniecia rzadowcow to z biedy i bagna nie wyjdziemy. A Wam bedzie coraz ciezej zyc.

Mądre to i godne podziwu ale Słowianie tego nie zrozumieją.

#3 ~marekkopala~

~marekkopala~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 14:49:45

Ja pisze abyscie i Wy zaczeli waczyc o zycie w lepszym Kraju, ale Was to nie rusza. Wiec co ma ruszyc rzadowcow. Nawet granat nie zmieni sposobu zarzadzania Ojczyzna, bo przyjdzie nowa ekipa bezmozgowcow. Na stronie www.polacypobudka.pl napisalem jest to ELEMENTARZ dla rzadowcow, parlamentarzystow i calego polskiego spoleczenstwa. Co z tego jak spoleczenstwo juz wyroslo z czytania ELEMENTARZA, nie roznicujac elemetarza z pierwszej klasy i tego gospodarczego. Fakt ze trzeba poswiecic 3 godz. na przeczytanie tego ELEMENTARZA. Ale jesli zostanie przez spoleczenstwo zaakceptowany i realizowany zaczniemy zycie w NOWEJ OJCZYZNIE. Marek Kopala

#4 Pibitex

Pibitex

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 14:59:17

Wcale się nie zdziwię jak nie odpisze....
NOWOŚCI FILMOWE 2011 - miliony plików w jednym miejscu...codziennie 2 FILMY DO POBRANIA ZA DARMO !!!

ewentualnie zapraszam tutaj:
http://jakzarabiacna...l.blogspot.com/ - czyli jak na tym zarobić ( zarobiłem już: 5 978 zł :)...

#5 ~marekkopala~

~marekkopala~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 15:10:51

Aby ozywic Forum dolaczam wiersz

Modlitwa za Ojczyznę

"W imię Ojca, - w imię Syna,
I świętego Ducha",
Polska modli się dziecina,
A Pan Bóg ją słucha.

W oczach dziecka dwie łzy duże,
Wiara w każdym słowie:
"Ojcze - błaga - coś jest w górze,
Daj Ojczyźnie zdrowie!

Pobłogosław dłońmi Swymi,
Mą ojczystą strzechę;
A mnie dozwól dla mej ziemi,
Uróść na pociechę!"

Tak schylone nad posłaniem,
Dziecię z Bogiem gwarzy.
A Bóg słucha z pobłażaniem,
Na ojcowskiej twarzy,

Słucha... zważa każde słowo...
Zadumał się... myśli:
I nad dziecka jasną głową
Znak zbawienia kreśli

Wiersz przyslany autorowi strony www.polacypobudka.pl

#6 ~entertaining~

~entertaining~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 17:40:30

Wytyczne do nauczania historii IV RP
Z Muzeum IV RP

Wytyczne oparte są nie tylko na oczywiście oczywistych faktach, ale przede wszystkim na porażających dowodach ikonograficznychMetodyczne wytyczne do nauczania historii IV Rzeczypospolitej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych oraz ośrodków kształcenia ustawicznego1)

1.Wolne Związki Zawodowe utworzyli Andrzej Gwiazda i Krzysztof Wyszkowski oraz współpracujący z nimi Lech Kaczyński.
2.Służba Bezpieczeństwa umieściła w niej wielu agentów, w tym najgroźniejszy okazał się TW "Bolek" (na jego nazwisko spuśćmy zasłonę milczenia, jak mówi Anna Walentynowicz).
3.TW "Bolek" nie chciał prowadzić strajku w sierpniu 1980 roku w obronie Anny Walentynowicz.
4.Działalność WZZ utrudniał Bogdan Borusewicz - przedstawiciel Komitetu Obrony Robotników, który otrzymał zadanie, by nie dopuścić do powstania WZZ, i rzucał oskarżenia o agenturalność działaczy WZZ.
5.Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki i Bronisław Geremek nie chcieli powstania "Solidarności", a związek powstał dzięki Janowi Olszewskiemu, Antoniemu Macierewiczowi i oczywiście Jarosławowi Kaczyńskiemu (na spotkaniu założycielskim był Karol Modzelewski i miał gotowy statut).
6.przy Okrągłym Stole i w Magdalence narodziła się III Rzeczpospolita, która była "niemal powrotem do czasów komunistycznych, światem kłamstwa i obłudy", w której rządziła "partia prokremlowska", panowała "ofensywa zaprzaństwa" i zakłamywano prawdziwą historię.
Praca domowa:
Dlaczego polityka historyczna jest słuszna i jakie zobowiązanie podejmiesz, by zrealizować hasła rewolucji moralnej.

Uwaga!
Nauczycielom historii nakazuje się dokładne przestudiowanie materiałów z konferencji z okazji 30-lecia WZZ, która odbyła się w Sejmie RP 7 września 2008 r., oraz bliską współpracę z Instytutem Pamięci Narodowej. Pożądane jest przeprowadzenie pogadanki, na którą można zaprosić miejscowych działaczy PiS.

W następnym, poufnym okólniku przedstawimy przykładowe propozycje odpowiedzi nauczyciela IV RP na następujące pytania uczniów:

1.Czy komunizm obalił się sam rękami własnych agentów?
2.Co Lech Kaczyński robił w Magdalence, a Jarosław Kaczyński przy Okrągłym Stole?
3.Kto to jest w ogóle ten Lech Wałęsa?

http://www.spieprzaj..._historii_IV_RP

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych