Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Limvena, ciekawy nowy produkt

odchudznie dieta

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lidiad~

~lidiad~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 15:23:39

miałam na początku sceptyczne nastawienie ponieważ dieta limvena bardzo ograniczyła spożywane przeze mnie kalorie, jednak szybko się do tego przekonałam i przyzwyczaiłam. Efekty przychodziły prawie każdego dnia, czułam się lepiej, byłam w pełni nasycona a waga spadała. Z czasem nie miałam również chęci do powrotu do starej diety, starych nawyków, chipsy, frytki. Efekty które przychodziły motywują cały czas do tego aby nic nie zmieniać, chodź wcześniej u mnie z silną wolą było słabo. Teraz kończę kurację, mam tylko nadzieje że nie wróce do starej wagi. Limvena jako dieta dała mi wiele, pozwoliła mi osiągnąć dużo lepszą figurę oraz nauczyła mnie co jeść a co nie.

#22 ~gosci~

~gosci~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 09:58:28

na jednym forum odradzali mi tej diety. Mimo to spróbowałam i jestem zadowolona. Nie odczuwam jakoś jej stosowania a widzę rezultaty w spadku wagi. Według mnie to dobra i przemyślana dieta.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:05:18

Programa Limvena daje niezłe efekty. W pierwszym miesiącu 5kg mniej. 
Koktajle doskonałe w smaku. Pije ze smakiem i się nie nudzą.
Efekt spadku wagi bardzo motywuje a przedemną jeszcze jeden miesiąc.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:10:48

Przeanalizowałam. Ten program na podstawy aby faktycznie przynieść ciekawe rezultaty.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 09:25:10

ukończyłam kuracje. Jestem bardzo zadowolona głownie ze spadku wagi o 12kg. TAK TO JEST MOŻLIWE Z LIMVENĄ.

Ograniczenie kalorii z koktajlami faktycznie nie jest trudne i bardzo szybko przynosi to efekty.

#26 ~Alegraf~

~Alegraf~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 11:27:32

program wart swojej ceny. Teraz jest promocja jakby któraś potrzebowała 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 14:11:42

ja się uzależniłam normalnie od koktajli czekoladowych. Niby jestem na diecie a moge pić czekoladę :) masakra. Bardzo dobre. Lepsze niż kakao. a do tego waga leci w dół 

#28 ~Pamelag~

~Pamelag~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 13:33:11

każdy smak ma coś w sobie. Lubie zmieniać, wtedy się nie nudzi wgl

#29 ~magda89~

~magda89~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:59:59

Hej, też miałam spory problem z nadwagą... W sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Marty (tel. 792 631 684), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

#30 ~magda89~

~magda89~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:00:30

Hej, też miałam spory problem z nadwagą... W sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Marty (tel. 792 631 684), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

#31 ~Angie90~

~Angie90~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 14:09:32

Zaczęłam stosować 1 września. Do 18 grudnia schudłam 13 kg. Niech to będzie moja recenzja. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudznie, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych