Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Limvena, ciekawy nowy produkt

odchudznie dieta

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 15:20:39

Znalazłam całkiem przypadkiem nowy produkt na rynku o nazwie limvena, ciekawe jest to że na stronie jest dużo interesujących informacji, z resztą polecam wejść na ich strone, ciekawy jest też fakt, że nie są to tabletki a koktajl. Co myślicie?

#2 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 31 sierpień 2014 - 21:06:19

ja bym tego nie polecała

#3 ~Smanta89~

~Smanta89~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:58:34

Ale dlaczego nie?co Cię skłania do takiego komentarza? Powiem Ci że ogólnie jestem przeciwko takim rzeczom ale to mnie zainteresowało,szczególnie ta dieta

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 09:28:49

Zawsze się znajdzie ktoś, kto nawet nie czytał ale nie poleca, bo jest ograniczony. Ja za nim coś kupię dogłębnie poczytam o skutkch,jak stosować i co oferuję dany produkt, i nie powiem zajarałam się ta całą limveną i ją dzisiaj zamówiłam 

#5 ~OlkaG~

~OlkaG~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 13:39:38

Ja się skusiłam na wypróbowanie diety Limvena i powiem Wam że jestem mega zadowolona z efektów już od pierwszego dnia popijając koktajle Limvena straciłam ochotę na dojadanie - nie wiem czego oni tam dodają ale świetnie hamują głód i nasycają, dzięki temu wytrzymałam pierwszy miesiąc na diecie bez większych problemów i mam 6 kg mniej, teraz jeszcze drugi miesiąc i wrócę do wagi którą miałam w wieku 18 lat :) Naprawdę polecam jak już cokolwiek mam napisać w temacie diet.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:16:57

Również stosowałąm limvene, po wypicu jej naprawdę nie byłam głodna, Trzymałam się wskazowek do jej stosowaniai udało mi się schudnąć 11 kilogramów :D

#7 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:14:27

Mi sie udało schudnąć 17 kg Ale dodłam do tego programu swoje ćwiczenia 3 razy w tygodniu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 09:05:30

są świetne efekty, chyba najlepszy preparat na rynku tego typu. 15 kilogramów mniej 

#9 ~sylweska~

~sylweska~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 09:32:09

heh, raczej nie stosowałam limvene i dalejmam długie blond włosy a dodatkowo jestem chudsza o 12kilogramów, bardzo dobra dieta

#10 ~xenia~

~xenia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:12:42

haha. łysienie. Dobre na diecie łysieć. nie stosowałam alle kupie po wypłacie.

#11 ~henija~

~henija~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 10:50:34

powiem tak

- skuteczna, daje efekty

- nie czuje się głodna, jestem nasycona po koktajlach

- smak koktajli - dobre

#12 ~xdoni~

~xdoni~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 09:39:38

skoro to dieta to wiadomo że da efekty ale jakie masz dokładnie

#13 ~wiaderko~

~wiaderko~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 12:01:41

Strasznie jestem zadowolona z działania koktajli Lmvena, odchudzam się nią od pewnego czasu, ich samki jak najbardziej mi pasują, zamówiłam każdy żeby nie pić cały czas tego samego i póki co schudłam 9 kilogramów,jeszcze do swojej upragnionej wagi brakuje mi 10 kilogramów

#14 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 10 październik 2014 - 12:26:40

Skoro tak polecasz, to może coś w tym rzeczywiście jest

#15 ~reintrospekcja~

~reintrospekcja~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 12:16:35

No chyba właśnie jest skuteczna ta cała limvena, cóż dziś zamawiam :)

#16 ~ce.ina~

~ce.ina~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:42:21

wrzuci ktoś jakieś gotowe ćwiczenia które stosujecie przy tej diecie. Cel mam bardzo ambitny, i wiele kilogramów dlatego wszystko rozplanowuje.

#17 ~aniaaaa~

~aniaaaa~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 16:29:41

smak bardzo dobry, nie mam zastrzeżeń do żadnego z dostępnych.

Bezpieczna, opiera się na koktajlach białkowych serwatkowych, nie sojowych. Ostatni etap przewiduje odstawianie koktajli tak aby nie powrócić do starej wagi. Efekty indywidualna kwestia oraz tego jak będziesz tej diety przestrzegać.

#18 ~Maregolka~

~Maregolka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 16:17:34

Te koktajle dietetyczne jak najbardziej są ok, schudłam na nich póki co 7 kilogramów a jeszcze nie zakonczyłam, zostało mi 1,5 opakowania limveny 

#19 ~OlkaParasolka~

~OlkaParasolka~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 14:49:51

osobiście jestem bardzo adowlona z działania diety limvena, może troche ciężko jest przejść przez pierwszy etap ale na pewno warto u mnie na wadze póki co 4 kilogramy mniej a nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa z tą dietą wręcz przecinie to dopiero początek 

#20 ~YZx~

~YZx~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 14:51:14

Okazało się że ta dieta limvena to naprawdę skuteczny sposób na zrzucenie kilogramów 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudznie, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych