Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LIMITO

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 18:47:57

Witam. Jestem jedną z osób która miała dostać pracę w limito. Czekałam pół roku na pracę, która okazała sie kompletną farsą. Ciekawi mnie ilu jeszcze ludzi zostało wpuszczonych w "maliny" tak jak ja. A może są jeszcze ludzie którzy nadal czekają na głuchy telefon?

#2 ~zaczarowany~

~zaczarowany~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 19:06:53

Witam. Jestem jedną z osób która miała dostać pracę w limito. Czekałam pół roku na pracę, która okazała sie kompletną farsą. Ciekawi mnie ilu jeszcze ludzi zostało wpuszczonych w "maliny" tak jak ja. A może są jeszcze ludzie którzy nadal czekają na głuchy telefon?

A kto Ci powiedział że z gromady chętnych akurat do Ciebie zadzwonią? Zwykle dzwoni się tylko do osób wybranych, pozostałych olewając. Padło zapewne akurat na Ciebie.

#3 ~oula~

~oula~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 19:42:47

ja tam pracuje wybrali mnie przez pup jakis plus dla nich

#4 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:10:00

ja tam pracuje wybrali mnie przez pup jakis plus dla nich

Może jakieś szczegóły?
Jaka pensja?, jaka praca?, ile osób tam pracuje (zapowiadano że będzie tam pracować 300 osóB). Słyszałam że mają duże wymagania odnośnie higieny itp.Z tego co słyszałam to zapowiada się na niezły "obóz pracy" made i Grudziądz.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:14:04

Słyszałam że mają duże wymagania odnośnie higieny itp.Z tego co słyszałam to zapowiada się na niezły "obóz pracy" made i Grudziądz.

Co za ludzie... :blink: A chciałabyś jeść ryby, które wcześniej macał ktoś, kto nie myje rąk po wyjściu z kibla?

#6 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 21:57:21

Byłam jedną z osób które miały zacząć pracę na samym początku. pobrali ode mnie miary na stroje. Dostali wszystkie moje dane i mówili że już nie długo zaczynają produkcję. A po tym wszystkim nie zadzwonili. I to ja sama musiałam dzwonić. Dowiedziałam się tylko że zrobili jeszcze jedną selekcję do której się nie dostałam. I wszystko było by ok. Gdyby raczyli do mnie zadzwonić i powiadomić mnie o tym. A przez to że czekałam straciłam swój czas i odrzuciłam ofertę pracy.

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:20:57

Byłam jedną z osób które miały zacząć pracę na samym początku. pobrali ode mnie miary na stroje. Dostali wszystkie moje dane i mówili że już nie długo zaczynają produkcję. A po tym wszystkim nie zadzwonili. I to ja sama musiałam dzwonić. Dowiedziałam się tylko że zrobili jeszcze jedną selekcję do której się nie dostałam. I wszystko było by ok. Gdyby raczyli do mnie zadzwonić i powiadomić mnie o tym. A przez to że czekałam straciłam swój czas i odrzuciłam ofertę pracy.

Nie ty jedyna jesteś w takiej sytuacji. Znajoma też czekała na lepsze jutro, oni tylko zwodzą kolejnymi datami rozpoczęcia, też była w tej grupie od której pobrano miarę na odzież i powiedziano jej że kiedyś tam zacznie pracę ale kiedy nie wiadomo. Ponoć obecnie pracuje tam już kilkadziesiąt osób tzn. administracja, grupa ok.20 osób na produkcji i grupa osób od sprzątania zakładu. Jutro ma zacząć pracę kolejna grupa na produkcji. Totalna partyzantka w tej firmie panuje i tyle.Jeszcze jedna ciekawostka - ponoć najlepiej mają zarabiać osoby od sprzątania zakładu - totalna porażka!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:32:08

Co za ludzie... :blink: A chciałabyś jeść ryby, które wcześniej macał ktoś, kto nie myje rąk po wyjściu z kibla?

Czemu nie? Przy rybie i tak nie wyczuć :lol:

#9 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 08:22:09

limito to \"Obóz pracy\", kobiety tyrają po 12h, dźwigają ponad normatywne ciężary, są poniżane, wykorzystywane, nie maja należycie płacone za nadgodziny, nigdy nie wiedza o której godzinie skończą pracę, przerwę muszą odpracować, jednym słowem masakra - nie pchajcie się Tam bo długo nikt nie pociągnie w takich warunkach. Ponadto skończyli już przyjmować pracowników a "niewolników" biorą przez agencję pracy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 08:27:48

limito to \"Obóz pracy\", kobiety tyrają po 12h, dźwigają ponad normatywne ciężary, są poniżane, wykorzystywane, nie maja należycie płacone za nadgodziny, nigdy nie wiedza o której godzinie skończą pracę, przerwę muszą odpracować, jednym słowem masakra - nie pchajcie się Tam bo długo nikt nie pociągnie w takich warunkach. Ponadto skończyli już przyjmować pracowników a "niewolników" biorą przez agencję pracy.

Dajcie znać o tym do TVN24 :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 13:45:03

Dołączona grafika

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 14:02:31

Pracownicy LIMITO. Pamiętajcie w następnych wyborach o tym kto funduje Wam takie warunki. Dzięki niepisanej umowie PO i obecnych władz z biznesem Wasz pracodawca może z Was robić bydło robocze. Wzajemnie się POpierają. Wszytsko obecnie na to wskazuje. Nie siedźcie w domu na wyborach. Pójdźcie do urn !!! POdziękujcie Panu prezydentowi i jego ludziom. Za Wasze pieniądze, z Waszych podatków oni żyją !!! To równierz i Wy płacicie im pensje !!! Was powinni reprezentować, o Wasze interesy dbać tak jak mozliwości pozwalają im na to. Nie siedźcie w domach.

#13 ~bez zmian~

~bez zmian~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 17:08:40

ludzie i tak mają wszystko w d****

#14 Jorgi

Jorgi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 18:13:34

Praca jest praca, trzeba szanować. Będzie dużo pracy będą dużo płacić. Proste. A władzom podziękować przy wyborach bo pracy mało. Też proste. Jeszcze bym od siebie dodał aby nie głosować na tzw. "doświadczonych" samorządowców i posłów bo oni naprawdę się nie sprawdzili przez te wszystkie lata. I na te partie co rządziły oczywiście też.

Problem w tym, ze właśnie najczęściej za dużo pracy nie płacą dużo. I tu pies pogrzebany. Nie chodzi tu raczej o szacunek człowieka do parcy (wiadomo, ze to zło konieczne dla wielu ludzi) choć powinno się ją szanować. Chodzi tu bardziej o stosunek pracodawców do własnych pracowników. Mi to czasami pzrypomina taki XIX wieczny kapitalizm. Pracownik nie jest własnością "Pana na fabryce". To pewna współzależność. Szacunek powinien iść w obydwie strony. Podejście do pracowników opisywane na tym forum przez zatrudnionych w takich "obozach pracy" pozostawia częstokroć wiele do życzenia. Żerowanie na ilości bezrobotnych to podłość. Działania władz miasta potęgujące zakulisowo ten stan, aby czerpać korzyści z "układu" z biznesem to jest kpina nie z wyborców, ale z człowieka poprostu. Nie wszyscy "samorządowcy czy posłowie" - jak Pan pisze - się nie sprawdzili moim zdaniem. Ale w ostatecznym rozrachunku, to nie ma większego znaczenia. Każdy sam decyduje o swoim wyborze (raz tylko słyszałem, że właściciel pewnego zakładu pracy na swoistej masówce "kazał" swoim pracownikom głosować na kandydata X, bo jak nie to zakład padnie)i po części odpowiada za panujący stan rzeczy.
Art. 213 § 2 kk
Nie popełnia przestępstwa (...), kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

#15 ~Nonkonformista~

~Nonkonformista~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 18:19:21

Praca jest praca, trzeba szanować. Będzie dużo pracy będą dużo płacić. Proste. A władzom podziękować przy wyborach bo pracy mało. Też proste. Jeszcze bym od siebie dodał aby nie głosować na tzw. "doświadczonych" samorządowców i posłów bo oni naprawdę się nie sprawdzili przez te wszystkie lata. I na te partie co rządziły oczywiście też.

Skad sie wzial taki idiota ???

Gosciu jak chcesz to chetnie cie zatrudnie z takim podejsciem - praca jest praca trzeba szanowac - za Hitlera i za Stalina tez byla praca i jeszcze taka szacunkowa ze w leb sie strezlalo.

Podaj namiar - z utesknieniem czekam.

U mnie nie licz ze to dzielo Maliniaka.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 18:19:52

Problem w tym, ze właśnie najczęściej za dużo pracy nie płacą dużo. I tu pies pogrzebany. Nie chodzi tu raczej o szacunek człowieka do parcy (wiadomo, ze to zło konieczne dla wielu ludzi) choć powinno się ją szanować. Chodzi tu bardziej o stosunek pracodawców do własnych pracowników. Mi to czasami pzrypomina taki XIX wieczny kapitalizm. Pracownik nie jest własnością "Pana na fabryce". To pewna współzależność. Szacunek powinien iść w obydwie strony. Podejście do pracowników opisywane na tym forum przez zatrudnionych w takich "obozach pracy" pozostawia częstokroć wiele do życzenia. Żerowanie na ilości bezrobotnych to podłość. Działania władz miasta potęgujące zakulisowo ten stan, aby czerpać korzyści z "układu" z biznesem to jest kpina nie z wyborców, ale z człowieka poprostu. Nie wszyscy "samorządowcy czy posłowie" - jak Pan pisze - się nie sprawdzili moim zdaniem. Ale w ostatecznym rozrachunku, to nie ma większego znaczenia. Każdy sam decyduje o swoim wyborze (raz tylko słyszałem, że właściciel pewnego zakładu pracy na swoistej masówce "kazał" swoim pracownikom głosować na kandydata X, bo jak nie to zakład padnie)i po części odpowiada za panujący stan rzeczy.

Terminem "dużo pracy" chciałem nazwać małe bezrobocie a nie ilość godzin w danym zakładzie. Reszta się zgadza masz oczywiście rację. A "doświadczonym" proponuję podziękować uogólniając oczywiście.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 18:21:48

Skad sie wzial taki idiota ???

Gosciu jak chcesz to chetnie cie zatrudnie z takim podejsciem - praca jest praca trzeba szanowac - za Hitlera i za Stalina tez byla praca i jeszcze taka szacunkowa ze w leb sie strezlalo.

Podaj namiar - z utesknieniem czekam.

U mnie nie licz ze to dzielo Maliniaka.

Mam prawo tak pisać bo pracuję w podobnych warunkach jak w LIMITO...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 10:02:41

pier***ić takie obozy no ale takich pracodawców załatwili nam nasi włodarze. ALFA to samo, wybór żaden, pewnie, że lepsze toto niż nic no ale i tak tylko na miarę G-dza. Mam nadzieję, że padnie dziadostwo w psiu mać. Świetlana przyszłość wg. Maliniaka i Sikory pracodawcy wyzyskiwacze. WIELKIE SUKCESY k..ich mac. Nawet iluminacji spichrzy nie potrafią zrobić porządnie tylko jakąś pstrokaciznę odpier....li
LUDZISKA UCIEKAJCIE Z GRAUDENZ

Bezczelność wielkiego biznesu w Polsce

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 10:06:54

Ta bezczelność wynika z bezrobocia w mieście. Gdyby było więcej zakładów pracy to inaczej by było...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 10:24:45

Ciekawy artykuł. Ich bezczelność sięga już zenitu. Wydaje im się, że rządza ciemnymi masami :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych