Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"lichwiarze" pod Urzędem - Biuro Doradztwa Kredytowego ul. Kościelna 15/17 w Grudziądzu

lichwiarze kredyt bank pożyczka złodzije prowizja kościelna Grudziądz doractwo finanse

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 16:41:25

Ktoś z Państwa wie jak załatwić tą sprawę z prowizją?proszę o pomoc

#42 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 16:41:52

Ktoś z Państwa wie jak załatwić tą sprawę z prowizją?proszę o pomoc

#43 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 13:17:56

Witam

W mojej rodzinie też zdarzyła się tak sytuacja z oszustami z Kościelnej. Wynajęliśmy adwokata i okazało się że pieniądze z tych absurdalnych prowizji można odzyskać, a ponadto umowy  są naszpikowane błędami i można je unieważnić. Oddział na  Kościelnej to tylko jeden z elementów całej sieci oszustów którym już prokuratura we Wrocławiu weszła na kark (tam mają centralę). Poszukuje osób również oszukanych przez tych lichwiarzy w celu wzmocnienia pozwu jaki będę składać do sądu. Bardzo proszę o kontakt lub odpowiedż

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 13:22:49

do ZDENERWOWANY: proszę o pilny kontakt. Jestem w podobnej sytuacji i ciekawa jestem, co udało się Wam załatwić.

Jeśli jest taka możliwość to również proszę o kontakt, mam wynajętego adwokata i rozpoczynamy proces przeciwko oszustom mający na celu odzyskanie pieniędzy, każda osoba w podobnej sytuacji stająca przed sądem i potwierdzająca oszustwa jest na wagę złota

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 13:27:51

Dobry zwyczaj  - NIE POŻYCZAJ - ZA ROBOTE SIE WEŹ !

#46 ~Tecia~

~Tecia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:33:53

Ha też zostałam oszukana i wpakowalam się przez nich w spiralę długów

#47 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 00:17:09

Witam
W mojej rodzinie też zdarzyła się tak sytuacja z oszustami z Kościelnej. Wynajęliśmy adwokata i okazało się że pieniądze z tych absurdalnych prowizji można odzyskać, a ponadto umowy są naszpikowane błędami i można je unieważnić. Oddział na Kościelnej to tylko jeden z elementów całej sieci oszustów którym już prokuratura we Wrocławiu weszła na kark (tam mają centralę). Poszukuje osób również oszukanych przez tych lichwiarzy w celu wzmocnienia pozwu jaki będę składać do sądu. Bardzo proszę o kontakt lub odpowiedż

#48 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 00:32:46

W inowroclawiu przy ul szerokiej 1 pokuj 219 tez ci sami oszukiwali pani joanna. Biuro zostalo zamkniete

#49 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 14:30:25

Ha też zostałam oszukana i wpakowalam się przez nich w spiralę długów

Byłem w podobnej sytuacji, aż na mojej drodze poprzez przyjaciół stanął Pan Maciej z KREDO. Polecam kontakt z nim, na pewno pomoże rozwiązać finansowe problemy

#50 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 22:28:15

Na Szewskiej działa teraz ta sama firma?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:11:26

Uwaga!!

Biuro na Szewskiej 11 to to samo co było na kościelnej - CI SAMI WŁAŚCICIELE!!!! Oczywiście Panie tam siedzące mówią, że nie - kłamią. Bankowy Fundusz Gwarancji Kredytowej - czegoś takiego nie ma, to jest po prostu prowizja dla firmy. (to jest dobrowolna wpłata klienta). Czytajcie umowę pośrednictwa!!!! Jeżeli ją podpiszecie a wyjdzie na was oferta a zrezygnujecie z niej to już po was. W umowie zawarta jest treść, że gdy wyjdzie oferta a klient zrezygnuje to firma ma prawo zażądać ileś tam procent za pozyskaną ofertę a wtedy UWAGA - zapuka do was komornik albo wlepią windykację. Ci ludzie uważają się bez karmi - są poza prawem

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:15:34

To fotki dodać na facebooka . Do tv niech polska się nabija z deb***izmu grudziądza . Szczęścia.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:20:16

Czytajcie umowę. W umowie jest  zawarta prowizja i to spora. Zawyżają dochód!! Oni na pewno są czyści podsuwają tylko dokumenty do podpisania.  Ludzie opamiętajcie się i nie chodźcie do takich biur. Biura mają w całej Polsce Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań...

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:26:34

Kawusia to Ty wstaw swoje fotki na fb to posmiejemy się z Ciebie,ale bez fotek i tak wszyscy mają z Ciebie ubaw.W wszyscy uważają że jesteś niezrownowazona:-) :-)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:39:56

Wytańcowane szczęścia.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 18:50:05

Dobry zwyczaj  - NIE POŻYCZAJ - ZA ROBOTE SIE WEŹ !

Jeszcze lepszy NIE ODDAWAJ !

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 18:52:59

Uwaga!!
Biuro na Szewskiej 11 to to samo co było na kościelnej - CI SAMI WŁAŚCICIELE!!!! Oczywiście Panie tam siedzące mówią, że nie - kłamią. Bankowy Fundusz Gwarancji Kredytowej - czegoś takiego nie ma, to jest po prostu prowizja dla firmy. (to jest dobrowolna wpłata klienta). Czytajcie umowę pośrednictwa!!!! Jeżeli ją podpiszecie a wyjdzie na was oferta a zrezygnujecie z niej to już po was. W umowie zawarta jest treść, że gdy wyjdzie oferta a klient zrezygnuje to firma ma prawo zażądać ileś tam procent za pozyskaną ofertę a wtedy UWAGA - zapuka do was komornik albo wlepią windykację. Ci ludzie uważają się bez karmi - są poza prawem

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 18:54:02

Uwaga!!

PRACOWNIKOM TAK MOWIA!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:15:32

Tak. To kredytobiorca podpisuje oświadczenie o dochodach :/

#60 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 20:27:33

udało się komuś z osób oszukanych wywalczyć coś?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lichwiarze, kredyt, bank, pożyczka, złodzije, prowizja, kościelna, Grudziądz, doractwo, finanse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych