Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"lichwiarze" pod Urzędem - Biuro Doradztwa Kredytowego ul. Kościelna 15/17 w Grudziądzu

lichwiarze kredyt bank pożyczka złodzije prowizja kościelna Grudziądz doractwo finanse

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 07:56:31

Witajcie!

Na wstępie powiem – wiem, że to nie jest rozsądne korzystanie z takich pośrednictw, ale ludzie w potrzebie nie myślą zawsze racjonalnie!

Chciałbym Was ostrzec przed Biurem Doradztwa Kredytowego mieszczącym się w Grudziądzu przy ul. Kościelnej 15/17 – koło Urzędu Miejskiego.

Pośrednictwo to nie waha się manipulować klientem, żeby uzyskać swój cel – ogromną prowizję za przedstawienie oferty kredytowej! W celu przedstawienia oferty kredytowej zawyżają wykształcenie, dochody, nie wskazują obciążeń kredytowych, podczas rozmowy z przedstawicielem banku karzą mówić, iż nic się nie płaci za pośrednictwo(co jest kłamstwem!), wskazują mniejsze raty kredytowe, jakie będzie się ”ponoć” płaciło – zrobią wszystko, żeby Was pogrążyć w długach!

Mówiąc krótko, nie zapłacicie tylko prowizji dla banku, która wliczona jest w kredyt, lecz także większą prowizję za pośrednictwo z tych pieniędzy, które dostaniecie z kredytu!

Nie dajcie się naciągnąć! Oszukać!

Jeśli już Was oszukano i zapłaciliście ogromną kwotę za pośrednictwo to nie bójcie się o tym powiedzieć! Napiszcie! Nie pozwólmy okradać naszych znajomych – kolegów – koleżanek – rodzin!

Dotknęła Was ta „lichwiarska” tragedia?

Komentujcie! Udostępniajcie!

ZDENERWOWANY

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 14:58:45

To po cholerę bierzesz w takich instytucjach kredyt!
Poszedłbyś do normalnego banku i nie miałbyś problemu.
A teraz co?Wszyscy źli a ja dobry?
Płaczek!

#3 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:54:10

To po cholerę bierzesz w takich instytucjach kredyt!
Poszedłbyś do normalnego banku i nie miałbyś problemu.
A teraz co?Wszyscy źli a ja dobry?
Płaczek!

Dziękuję za te "ciepłe słowa" - P.S. to nie ja dałem się nabrać lecz ktoś mi bliski oraz znajomy. Nie życzę Ci, żebyś wrócił do domu i dowiedział się, że ktoś kto nie jest Ci obojętny wpakował się w takie COŚ. - Z.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 20:26:17

Ja rozumiem żeby to był początek tych parabanków no to można się nabrać.Ale tyle się o tym mówi że to lichwa a ludzie jeszcze dają się oszukiwać.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 21:09:06

Ja rozumiem żeby to był początek tych parabanków no to można się nabrać.Ale tyle się o tym mówi że to lichwa a ludzie jeszcze dają się oszukiwać.

Dużo osób jest zadłużonych w typowych bankach i nie ma z czego spłacać rat więc aby móc to uczynić to korzysta właśnie z tzw.parabanków.Oczywiście to nie jest żadne wyjście tylko pogrążenie ale są osoby bez wyjścia w danej sytuacji a parabanki to wykorzystują.

#6 ~xmarryx~

~xmarryx~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 07:44:17

Jak to jest możliwe,że  w biały dzień dochodzi do jawnych kradzieży?! Bo jak inaczej można to nazwać ? Oszukując ludzi, dorabiać się na ich nieszczęściu.

#7 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 20:59:38

Jak to jest możliwe,że  w biały dzień dochodzi do jawnych kradzieży?! Bo jak inaczej można to nazwać ? Oszukując ludzi, dorabiać się na ich nieszczęściu.

No niestety jest możliwe...trzeba się pilnować.. i jak się wpadnie szybko rozwiązywać takie problemy.. donos do prokuratury pozostaje o wyłudzenie i lichwę..!

#8 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 08:27:40

ten temat był na forum już we wrześniu zeszłego roku, ktoś już wtedy sprawdzał, szukał czegoś o tej firmie.

#9 xmarryx

xmarryx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 październik 2016 - 08:49:37

Do : ZDENERWOWANY

Czy osoba , którą znasz , zgłosiła sprawę do prokuratury? Proszę o kontakt i informacje, jak rozwinęła się ta sprawa. Takich osób jest niestety dużo więcej .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 10:20:58

Ludzie przecież oni nie udzielają kredytów tylko znajdują bank który takiego kredytu udzieli(bank przeprowadza normalną procedurę kredytową) i za swoja usługę pobierają prowizję.Wystarczy iść do banku a nie do nich.

Niestety za swoją głupotę trzeba płacić.

#11 ~500+~

~500+~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 10:49:11

ludki mata 500+ opanujta sie z tymi pozyczkami

#12 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 12:24:08

Na każdej skrzynce ,lampie,drzwi do piwnicy gdzie możliwe   nalepka z tej firmy i tego dziadostwa nie idzie zerwać 

#13 xmarryx

xmarryx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 październik 2016 - 15:09:43

Jeśli nie doszło do podpisania umowy kredytowej, nic Wam nie zrobią. Chyba,że podpisaliście dokumenty wewnętrzne wraz z wekslami. Piszcie na priv

#14 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 21:40:56

marry, misia pismo poszło od prawnika o odstąpieniu od umowy ze wskazaniem, że kwoty za pośrednictwo są za wysokie.. na razie cisza... no i nic nie zapłaciliśmy tej firmie.. a co z tego się urodzi to się okaże za jakiś czas pewnie.. tak czy owak nie płacić bo jak się zapłaci to już nic się nie da z tym zrobić..

#15 ~Spokojny~

~Spokojny~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 22:10:46

Ostatnio zapłaciłem wszystkie kredyty a miałem prawie 30 000 ludzie jaki mam spokój nie myślę i nie chce żadnych kredytów odradzam stanowczo innym

#16 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 04:10:01

Jaka jest kwota za pośrednictwo tych zlodzieji ile biorą ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 16:36:18

Wysokość prowizji to sprawa indywidualna każdego klienta. Zależy ona od wysokości kredytu i zdolności kredytowej. Z tego co się dowiedziałam od znajomej mogą żądać od 2 do 30% wartości kredytu. W moim przypadku  jest to ponad 9 000 za kredyt na niecałe 30 000. Oczywiście zapomnieli tylko dodać ,że to jest opłata dla nich i kredyt zamiast niecałych 30 000 wyniósł ponad 48 000 z czego te 18 000 to opłaty i prowizje.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 16:52:55

Ja również nie zapłaciłam. Wydzwaniają do mnie podszywając się pod jakieś firmy. Mówią, że sprawdzają Council i pytają jakie są moje roszczenia wobec nich, dlaczego jestem niezadowolona itp. To były już 3 telefony. Raz nie mogłam odebrać, a teraz niby jakaś kontrola jakości. Co za krętacze i złodzieje!!! Ciekawe co ich rodziny i znajomi sądzą o tym w jaki sposób wykorzystują ludzi. Chociaż nie wiem czy te hieny mają znajomych Uważajcie na te młode bezduszne panie!  

#19 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 16:56:05

Ja mam mieć podobno przeniesienie wrabalam się w totalne go....naprawdę po trzech msc mam mieć przeniesienie kredytu na osobę z rodziny bo ja miałam.być tylko jako osoba do poświadczenia a zostałam jako nabywca kredytu ..
Żal ! Za szybko podpisałam papiery bez namysłu a teraz się zastanawiam co to dalej bd czy faktycznie zrobią to przeniesienie i bd czysta ?

#20 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 17:09:22

Witam,i co wyszło z przepisaniem tej umowy?mam podobną sytuację więc mi bardzo zależy co i jak?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lichwiarze, kredyt, bank, pożyczka, złodzije, prowizja, kościelna, Grudziądz, doractwo, finanse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych