Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Liceum Włocławek

liceum szkoła nauka

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 18:59:53

Hej ;) Idę w tym roku do liceum, mam bardzo dobre wyniki, interesuje mnie profil biol-chem i zastanawiam się pomiędzy dwoma szkołami. LMK I LZK

Mam znajomych w LMK, robią bardzo dużo już w 1 klasie, przerobili dużą część rozszerzenia, mają dodatkowe godziny,  4 biologie w tygodniu, z chemii też są dużo dalej niż Ci którzy są w LZK.

Nauczyciele od nich wymagają dużo, a moi znajomi z LZK mają luzy, gotowce na wszystkim co tylko będzie rok, a nierzadko nie tylko na tym.. Tylko po LZK więcej osób dostaje sie na medycynę, nie wiem czy to wynika z korepetycji, z tego, że mają tyle klas czy może naprawdę szkoła przygotuje?

#2 ~uczennica~

~uczennica~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 22:24:45

Jestem uczennicą LZK, od września druga klasa. Co prawda, to prawda, są gotowce, ale niektórych nie można znaleźć, a niektóre są modyfikowane przez nauczycieli. Uważam, że to dość duże ułatwienie dla uczniów, bo nie muszą się wykuwać tego, co im się nie przyda, tylko zająć przedmiotami kierunkowymi. 

W każdej szkole uczniowie chodzą na korepetycje, czy w LZK,czy w LMK, czy w Długoszu, Koperniku. Ale nie można uogólniać,że dobre wyniki to zasługa korepetytorów.

Może i w LZK nie dzieje się zbyt dużo, poza nauką, ale warto tu przyjść, ani razu nie pożałowałam swojego wyboru.

#3 ~NOVA Centrum Edukacyjne~

~NOVA Centrum Edukacyjne~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:45:31

Myślisz, że to już za późno na edukację ?

Zamknęli Ci kierunek lub go nie utworzyli ?

Jesteś na wyższym semestrze ?

Nic straconego ! U nas nabór wiosenny trwa !

Zapisujemy na wyższe semestry!

Posiadamy bogatą ofertę edukacyjną - ponad 140 kierunków!

Zapraszamy do Sekretariatu, możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze kierunku!

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma egzaminów wstępnych!

Wpisowe za 0 zł oraz bezpłatne kształcenie na wybranych kierunkach.

Wystawiamy legitymacje oraz zaświadczenia!

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ !!!

Czekamy na Ciebie przy 

ul. Krasińskiego 2 (na rogu z Gdańską)

Bydgoszcz

Tel. 790 400 178

Nova Centrum Edukacyjne 

#4 ~Chies TELMEX~

~Chies TELMEX~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 17:23:42

Tez polecam NOVA :) i co najwazniejsze szkola jest teraz tez we wloclawku wiec nie musze dojezdzac :) polecam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 17:14:53

Również polecam ta szkole :) super atmosfera no po prostu NOVA CE najlepsza!!

#6 ~sed~

~sed~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 06:31:51

Po co chodzić do LZK, jak trzeba jeszcze po lekcjach na korki? Kadra słaba, czy leniwa?

#7 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:58:29

Jestem uczennicą LZK, od września druga klasa. Co prawda, to prawda, są gotowce, ale niektórych nie można znaleźć, a niektóre są modyfikowane przez nauczycieli. Uważam, że to dość duże ułatwienie dla uczniów, bo nie muszą się wykuwać tego, co im się nie przyda, tylko zająć przedmiotami kierunkowymi. 

W każdej szkole uczniowie chodzą na korepetycje, czy w LZK,czy w LMK, czy w Długoszu, Koperniku. Ale nie można uogólniać,że dobre wyniki to zasługa korepetytorów.

Może i w LZK nie dzieje się zbyt dużo, poza nauką, ale warto tu przyjść, ani razu nie pożałowałam swojego wyboru.

Z pewnością nie jest to zasługa uczących nauczycieli.

#8 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 16:21:08

Bardzo nie polecam lzk, brak kompetencji nauczycieli, korepetycje, stres, lenistwo nauczycieli, ktore nie zna granic. Po za tym niewykwalifikowana kadra i brak organizacji, szkolą żądzą nauczyciele a nie dyrektor, uczeń nie ma znaczenia, liczy się dobro nauczyciela, uczeń jest nieznaczącą jednostką, ktora ma nabijać punkty na maturze, które i tak zazwyczaj sa wynikiem korepetycji

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum, szkoła, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych