Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lekcja nowofunladzka na czasmorowego powietrza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 05 maj 2020 - 13:21:25

Siooo chwaście, nikt cie nie wyzywał  sam(a) sie pchasz  do konfliktu pustostanie :)

Sio ?? mieszkasz na wsi i hodujesz kurczaki a pieczesz też ?? ;)

Słuchaj ćpunie nie będę milczeć jak atakujesz porządnych ludzi zrozumiano pijaczyno !!!

#42 RaszpIa

RaszpIa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 05 maj 2020 - 13:40:30

Sio ?? mieszkasz na wsi i hodujesz kurczaki a pieczesz też ?? ;)

Słuchaj ćpunie nie będę milczeć jak atakujesz porządnych ludzi zrozumiano pijaczyno !!!

CHCWM  :)

#43 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 05 maj 2020 - 13:43:49

CHCWM  :)

no i brawo teraz widać że  już miałeś odsiadkę w kryminale :P :lol:

#44 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 06 maj 2020 - 09:30:08

To ten sam fatygant co niszczyl watki idiotycznymi bagrolami tak by sie nie chcialo szukac, gdzie koniec a poczatek. Sekretny agent Dojczety-utrzymuje na forum porzadek.

#45 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 12 maj 2020 - 08:46:14

https://wintoncentre...cam.ac.uk/news/
Zyd David Spiegelhalter(dobre niemieckie nazwisko) robi za szefa Centrum Wintona w Cambridge University. Winton-to brzmi znajomo. Mam piekny zestaw czeskich sreber jakie mial otrzymac za ocalenie zycia niejaki Winton, Zyd angielski co tuz przed wojna dziecmi handlowal. Lotte B., mala czeska zydoweczka Wintona oszukala i srebro wyladowalo u mnie. Sam Winton, ow handlarz dziecmi, zostal w Londynie okrzyczany swietym-drugim Schindlerem.Zydzi londynscy wystawili mu pomnik a Krolowa nadala mu tytul szlachecki. Ja zas,idac na fali uwielbienia,napisalem do Jewish Chronicle, chcialem srebra Zydom odsprzedac i dobrze zarobic. Z zalem tu musze wyznac,ze zostalem olany sikiem prostym.
Sam Winton na cos sie dzisiaj przydaje. Trust mozgow stworzony w Cambridge pod jego imieniem niezle wczoraj namieszal.Profesor Spiegelhalter odbil i zatrzymal promienie statystycznej glupoty rzadowej,plynace w naszym kierunku.
Jak zreszta wynika ze znaczenia jego wlasnego nazwiska.Nie bede sie wdawal w ocene wypowiedzi tego uczonego statystyka-nie lubie matematyki.Ale gdy ten Zyd pyta bezczelnie, dlaczego prasa skowyta o zagrozeniu dzieci wirusem? Skoro statystyka mowi,ze zmarlo do tej pory zaledwie dwoje dzieci na 10 mln w tym kraju-czyli statystycznie biorac zagrozenie jest ZERO. Facet ow wylicza WZROST ZAGROZENIA WRAZ Z WIEKIEM no i udowadnia niestety,ze moja wlasna glowa juz lezy na pienku,czeka na topor chinskiego kata. Pieknie.

#46 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 12 maj 2020 - 09:01:28

fc3ef51816118f40422a52cfce959d0255d3b837

Winton-gdanskie dzieci na handel 1939

#47 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 12 maj 2020 - 17:20:56

5fafdcfeebe1cfe33e298c4420be7d3d55d3b837

Kindertransport 1939-historyczne srebra Wintona. Wyrwalem je za jedne 6 tys pln. Odsprzedam chetnie Zydom za 30 kawalkow. Ale nie mam brania!

#48 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 20 maj 2020 - 12:58:08

On Wednesday, 20 May 2020 12:36:14 UTC+1, Russet Bulba  wrote:
> Gdzies z 7%.

U nas w Wlk Brytanii padlo wczoraj 525 sztuk ludzkiego bydla ogolem. Ale to glownie Murzyni, Pakis i Zydzi-wiec nie boli tak bardzo. Bardziej boli utrata wybitnego profesora Fergusona jako czolowego doradcy. Ten facet w.ku***l konkurentow dajac hiobowa przepowiednie 3 mies. temu-wariant optymistyczny-20 tys trupow. Wymusil przestawienie wajchy na torze rzadowej reakcji na epidemie. No i niewazne ze Ferguson mial racje-wyrobil juz norme z 50% naddatkiem. Wazne ze jego algorytmy sa metne i nieczytelne. Wazne ze sam rznal we wlasnym domu Niemke, zone naukowca-kolegi. Sam w kwarantannie ale wuj mu staje wiec sprowadzal do domu kochanke. Obludnik-musial zrezygnowac. Zdychajcie sami-powiedzial. Ja sobie odpoczne i podziubie w domu. Glupim na radosc a madrym na zal.

#49 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 20 maj 2020 - 13:20:38

Co tam Ferguson wolę najmądrzejszego  Anglika XXI wieku  wiesz kogo ?? masz cytat.

Jesteśmy oto maszynami przetrwania, zaprogramowanymi zawczasu robotami, których zadaniem jest ochranianie samolubnych cząsteczek zwanych genami.

' Samolubny gen' - Richard Dawkins

#50 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 20 maj 2020 - 19:24:02

Ciekawy cytat ale jego autor znany. Moj byly synalek co nie chce mnie juz wiecej znac, chodzil do

tej samej szkoly. 

#51 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:12:02

https://www.telegrap...ng-coronavirus/

Powyzej cos dla Pana Zalka.Wszak pamietamy jak wysmiewal owego krolika doswiadczalnego par excellence-Trumpusia.Teraz gdy jego lek-chinine beda testowac na sobie tysiace lekarzy i innego personelu medycznego i gdy sie okaze,ze Zlota Grzywka ocalil Ludzkosc to ja licze na to,ze Pan Zalek rzuci dolara na pomnik ZbawicielaSwiata.  Mimo ze on Zyd a ja co jedynie Zyd Honorowy.

#52 RaszpIa

RaszpIa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:37:08

https://www.telegrap...ng-coronavirus/

Powyzej cos dla Pana Zalka.Wszak pamietamy jak wysmiewal owego krolika doswiadczalnego par excellence-Trumpusia.Teraz gdy jego lek-chinine beda testowac na sobie tysiace lekarzy i innego personelu medycznego i gdy sie okaze,ze Zlota Grzywka ocalil Ludzkosc to ja licze na to,ze Pan Zalek rzuci dolara na pomnik ZbawicielaSwiata.  Mimo ze on Zyd a ja co jedynie Zyd Honorowy.

Zadam Ci jedno konkretne pytanie. Co  stoi na przeszkodzie  abyś  nabył klawiaturę  z polską czcionką ??

Najpewniej nie  koszt, tylko zwykłe lenistwo jest tego powodem.

Twoje posty wiele na tym tracą. :P

#53 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1053 postów

Napisano 21 maj 2020 - 09:56:40

Pisuje na sciepe swiatowcow. A tu co jedynie podaje odrzuty.Ponadto,juz uzywam klawiatury rosyjskiej.Polska,rosyjska-jaka tu roznica?Liczy sie co jedynie  QERTY angielska.

#54 RaszpIa

RaszpIa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 21 maj 2020 - 14:12:44

Pisuje na sciepe swiatowcow. A tu co jedynie podaje odrzuty.Ponadto,juz uzywam klawiatury rosyjskiej.Polska,rosyjska-jaka tu roznica?Liczy sie co jedynie  QERTY angielska.

Faktycznie nie ma żadnej różnicy, to tak jak Putin czy Kaczyński... obaj za te same piniędze bolszewickie  typy  ;)

#55 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 22 maj 2020 - 11:06:30

Ciekawy cytat ale jego autor znany. Moj byly synalek co nie chce mnie juz wiecej znac, chodzil do

tej samej szkoly. 

W sensie zauważ co prof. Dawkins chce nam przekazać w tej sentencji i w ogóle w całej książce.. nie zdajemy sobie sprawy kim czym w ogóle jesteśmy bo religie od zarania robią nam wodę sodową z mózgu... Trzeba kilka razy przeanalizować temat znać ewolucję on kontynuuje dzieło Darwin ale w bardziej przystępnej wersji bo już ma masę dowodów ma za sobą naukę genetykę itd.. A my nadal jesteśmy wykorzystywani przez szamanów różnej maści..To jest tragiczne Ziemia taka malutka zagubiona planetka a takie wielkie pierdoły... :blink: 

#56 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 22 maj 2020 - 11:26:16

Oczywiście najważniejsze  dowody kopalne... teraz już są za czasów Darwina nie było jak ktoś wykopał szkielet neandertalczyka to nikt o tym nie wiedział bo nie było tak rozwiniętej nauki ani środków przekazu. I pewnie zaraz zakopał na cmentarzu :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych