Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lekcja nowofunladzka na czasmorowego powietrza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 10:17:14

wirusa to twoje scierwo zjedza psy huskie. O ile nie wypluja bos raczej gorzki i cierpki w smaku.
>

Widze fatso, ze pan Piotr traktuje Ciebie bardzo wyniosle - oglednie stwierdzajac - ze swojego wysokiego newfundlanckiego konia moralnosci. Wypomina Tobie te nowofundlandzkie bankructwa i ich brytyjskie przyczyny ale bycie bankrutem lub zycie na krawedzi to nie nowina dla tej wspanialej skadinad prowincji i jej ludzi, ktorzy dali przytulek walesajacemu sie biologowi morza z Polski, ktory tam swego czasu przybyl uciekajac od porazenia blaskiem jutrzenki swobody w kraju ojczystym.

Prowincja mialaby sie bardzo znosnie, gdyby nie byla okrutnie ssana przez swojego frankofonskiego sasiada za przyzwoleniem zreszta rzadu federalnego. Otoz Nowa Fundlandia jest obdarzona szczerze czysta forma elektrycznej energii z hydro, w ilosci okolo 30 milionow MWH, ktora od lat 60-tych ubieglego wieku eksportuje do Quebecu za stala cene 2 dolarow za MWH. Obecne ceny tej energii sa srednio 100 dolarow za MWh a w Nowym Jorku, eksportowym rynku Quebecu dochodza do 300 dolarow za MWh. Tak wiec cena placona przez Quebec Nowej Fundlandii jest mniej niz symboliczna i bedzie jeszcze utrzymana przez nastepne 25 lat. A wartosc roznicy to kilka bilionow (amerykanskich) rocznie, czyli jakies 5-6 tys dolarow na mieszkanca tej nieszczesnej w dealach polaci kanadyjskiej ziemi i miec ta kwote by znakomicie pomoglo rozwiazac problemy budzetowe prowincji. Mozna by nawet znow poszerzyc Departament Gender Study na miejscowym uniwersytecie, na przyklad. A wiec nie byloby okresowych widm bankructwa gdyby deal dalo sie zmienic ale sie nie daje, bo jest to forma incentywy dla Quebecu pozostawania w konfederacji. No ale politycznie poprawny pan Piotr przezornie chyba tej glebokiej niesprawiedliwosci nie widzi, bo nigdy chyba nie puscil na ten temat pary - jak ten wikary. Lecz nie zwijmy tego hipokryzja. Mozna inaczej :-)))

Diekuje Panu Russet Bulba za merytoryczne podparcie moich argumentow.
Sam oczywiscie tez jestem ekspertem od Newfoundlandii-wszak przelatywalem nad owa kraina wielokrotnie lecac z Londynu do NYC.Tak sie leci-do Szkocji, potem skok przez Atlantyk i gdy juz jestesmy nad Kraina Szczesliwosci to skrecamy wzdluz wsch Wybrzeza do Nowej Anglii i ladujemy na JFK.
Jestem niedoinformowany jednak bo myslalem,ze po wymordowaniu populacji dorsza-czemu walnie dopomogl naukowo niejaki T.-to Nowa Funlandia wziela sie do rabunkowej eksploatacji mazutu zawartego w brzegowych lupkach. Tak wiec ow geniusz Trudeau mial mnostwo szmalu by szeroko otworzyc drzwi do Pachnacej Zywica owym kozojebcom z Bliskiego Wschodu.A Kanadyczycy-ludek raczej przyglupi,z chowu wsobnego, uposledzony na umysle,temu ochoczo przyklaskiwali.
No wiec jesli bylo owo Eldorado z weglowodorami to wlasnie sie ono skonczylo.
Cena ropy dzis siega dna,produkcja z mazutu dzis nieoplacalna.

I tu powroce do madrosci tekstu Anglika z Daily Mail, tekstu idacego na wspak powszechnie wmuszanej nam ortodoksji. Mamy terror moralny populizmu,niszczymy swiadomie baze ekonomiczna kraju.Za tym terrorem przyjda inni Jezdcy Apokalipsy: Glod,Inflacja,Odmowa spoleczna zycia w tak zamknietym conclave. A pozniej-logicznie-juz tylko faszyzm.

#2 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 23:03:26

Pisał do mnie nawet niedawno ten Piotr coś ale nie mam siły mu tłumaczyć,  że szczury nie przejmą tej planety,. Ssaki miały już swoje 5 minut o ile nie będzie gorzej... :huh:

#3 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 00:31:33

Pisał do mnie nawet niedawno ten Piotr coś ale nie mam siły mu tłumaczyć,  że szczury nie przejmą tej planety,. Ssaki miały już swoje 5 minut o ile nie będzie gorzej... :huh:

Wlasnie in extenso obejrzalem konferencje prasowa Trumpa. Byl w dobrej formie, nie usilowal zgnoic przeciwnych mu dziennikarzy. Przedluzyl sankcje wobec ludu Ameryki na miesiac. W nagrode obiecuje smierc co jedynie 100-200 tys obywateli od wirusa. Jesli go nie posluchaja to nawet do 5 milionow. Czyli Miasto Grzechu-NYC zapewne zginie. Wiem jednak kto tam na pewno przetrwa bo sam tam mieszkalem. To wielkie nowojorskie karaluchy-tzw water bug. Straszne!

#4 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 11:43:15

Za sciepa swiatowcow:

Trzymaj sie Pan, Panie Zalku.Nie daj sie zjesc temu okropnemu zydo-lubnemu wirusowi. Niechaj Swieta Panienka Ivanka Trumpowna chroni Pana jak i plod jego ledzwi. Znaczy sie owe cenne plemniki, ktorych zes Pan nie miotal na ziemie brzydkim sposobem biblijnego Onana-ale umiescil we wlasciwym miejscu.
Aha,widzialem ow filmik z  dworu nowojorskiego cadyka ortodoxow.Ten gdzie klebi sie tlum w lisiurach a male zydzieta niemal co do jednego w okularach, pejsate.
Obawiam sie gdy to zobacza wasi czarni wspolmieszkancy NYC,gdy i ich nawiedzi Aniol Smierci-wtedy zawyja i poszukaja wsrod Zydow KozlaOfiarnego-albo i ich tysiace. No i wtedy przyjdzie wam czas s.pier***ac w podskokach.Przypominam,ze miejce dla Pana Zalka u mnie w szafie juz jest i dobrze puchowymi pierzynami wymoszczone.

#5 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 22:06:42

Jednak w szafie... dopiero teraz doczytałam... :o :lol: :lol: :lol:

#6 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 11:06:07

Zalek to Zyd Sprawiedliwy a wiec ma miejsce w szafie zagwarantowane. Marcowy Zyd,oczywiscie czyli z zaprzeszlej juz epoki. Zamiast sie boczyc na Swinskich Ryjow, ze go z Polski w 1968r wygnali-on przeciwnie,chwali Gomulke jako Mesjasza co go z polskiego Domu Niewoli wywiodl.

Prywatnie sam zyje w stanie New Jersey, w NYC bywa codziennie i wiele widzi.Jezyk polski dla Zalka to nie charkot i kwiki dochodzace z krajowej swiniarni ale -tak jak i dla mnie osobiscie-po prostu srodkowo europejska Latynka do ktorej i on ma prawo.

#7 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 12:02:32

Zalek to Zyd Sprawiedliwy a wiec ma miejsce w szafie zagwarantowane. Marcowy Zyd,oczywiscie czyli z zaprzeszlej juz epoki. Zamiast sie boczyc na Swinskich Ryjow, ze go z Polski w 1968r wygnali-on przeciwnie,chwali Gomulke jako Mesjasza co go z polskiego Domu Niewoli wywiodl.

Prywatnie sam zyje w stanie New Jersey, w NYC bywa codziennie i wiele widzi.Jezyk polski dla Zalka to nie charkot i kwiki dochodzace z krajowej swiniarni ale -tak jak i dla mnie osobiscie-po prostu srodkowo europejska Latynka do ktorej i on ma prawo.

Zalek to imię czy nazwisko ??

#8 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:19:34

Sciepowa ksywa. Ja tam uzywam juz od wielu lat ksywki fatso.Bywalem jednak jako Zyd honorowy Kaganem Chazarewiczem,Shlomo Kaufmanem i czym tam jeszcze? Polskie scierwo wymyslalo mi od zydow-to prosze bardzo,moge byc i Naszym chociaz co jedynie honorowym. Dzis jednak otrzymalem email od ukrainskiego krewniaka,profesora historii na Uniwersytecie w Charkowe. Profesor sie chwali,zesmy wyladowali na tapecie jakichs badan o Robakach,w Przybaltyce. Prosze bardzo ale ja jestem Robakiem co jedynie od 1700r. Niechaj juz Profesor sie sam potrudzi by udowodnic,zesmy naprawde Saplice a mityczne Soplicowo to moja wlasna Kustovnitza nad Prypecia.

#9 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 00:13:19

Sciepowa ksywa. Ja tam uzywam juz od wielu lat ksywki fatso.Bywalem jednak jako Zyd honorowy Kaganem Chazarewiczem,Shlomo Kaufmanem i czym tam jeszcze? Polskie scierwo wymyslalo mi od zydow-to prosze bardzo,moge byc i Naszym chociaz co jedynie honorowym. Dzis jednak otrzymalem email od ukrainskiego krewniaka,profesora historii na Uniwersytecie w Charkowe. Profesor sie chwali,zesmy wyladowali na tapecie jakichs badan o Robakach,w Przybaltyce. Prosze bardzo ale ja jestem Robakiem co jedynie od 1700r. Niechaj juz Profesor sie sam potrudzi by udowodnic,zesmy naprawde Saplice a mityczne Soplicowo to moja wlasna Kustovnitza nad Prypecia.

ksiądz Robak postać fikcyjna przecież .. ksiądz źle mi się kojarzy zresztą :mellow:

#10 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:11:46

Mnie tez sie zle kojarzy bo to kradziez cennych genow z genetycznego pool w polskiej populacji na kresach. Po tym jak pewna bydgoska kuchta,osmielona alkoholem, poinformowala mnie za kogo mnie ma rzekomy bydgoski przyjaciel to ja wykonalem kwerende w minskim historycznym archiwum.

O dziwo,ksiadz sie tam znalazl-niejaki Kajetan Robak.Prokurator lokalnego zakonu. Ten s.syn zapewne palil nieprawomyslnych ludzi na stosie. 

Co jest w imieniu i nazwisku? Duzo,moim skromnym zdaniem.  Wlasnie sie dowiaduje, ze moja urodzona wczoraj wnuczka bedzie miala na imie Matylda. Tak jak hrabianka Matylda Krzesinska,kochanka carewicza Wszechrosji. Albo Walcujaca Matylda,ta z nieoficjalnego hymnu narodowego Australii. Czyli juz bardzo blisko bo rodaczka prawie moich wlasnych synow-obywateli tej krainy kangurow.

#11 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 16:44:48

a Trump wiedzial-nie powiedzial-wredny taki.
Amerykanie sa jak dzieci a NYT czyli Zydeta dla Amerykanow jedzie dzis po Trumpie niczym po lysej kobyle. A gdyby powiedzial, wrzask podniosl z Bialego Domu to co by przez to wskoral? I tak bylo wiadomo,ze wirus wytlucze Zydow ortodoksyjnych,murzynow,gejow z AIDS,dziesiatki tysiecy narkomanow co zyja od dawki meth do dawki, wciaganej przez pluca.Ze juz wachaczy kleju nie wspomne.
Coronavirus to blogoslawienstwo dla Ameryki . On ja oczysci,wypali ludzkie smieci.

#12 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:32:00

Bez obrazy ale język jakim piszesz trochę mi się kojarzy z lumpenproletariatem.... :blink: :huh: :lol:  :lol: 

#13 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:59:20

Powiedz to 60 tys amerykanow co rocznie umieraja tam od narkotykow.

#14 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 13:59:47

Powiedz to 60 tys amerykanow co rocznie umieraja tam od narkotykow.

A co narkomani w Ameryce mają wspólnego z lumpenproletariatem ??

Zapomniałam,  że były święta mam coś dla Ciebie :lol: :lol:

64394db2c1f798b7cb882b1a5f80819c.jpg

#15 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 18:25:09

Ta dama z siatkami to bydgoska rusalka?

Te 60tys amerykanow co zdychaja od meth(krystaliczna kokaina)wzmocnionego fentanylem prosto z chinskiego laboratorium to z definicji lumpen proletariat.  Dziesiatkow milionow "normalnych"amerykanow co pala marihuane czy tez wachaja biala linie proszku dla poprawy nastroju-ja tutaj nie wliczam.

#16 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 00:29:01

Nie rusałka ale kobieta pracująca .. :angry: 

Nie znam się na narkotykach .

#17 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 10:01:41

Moherowka vs Flasher

#18 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1058 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 07:48:58

Panie Zalku-mnie sie akurat Trump zaczyna podobac.
On sie slucha swego ludu tylko udaje,ze tego nie robi.
Przyklad-spiewal niedawno,ze ma on sam absolutna wladze decyzji
czy i jak uruchomic ponownie kraj.Dzis jednak nawija w konferencjach prasowych,
ze zrobia to gubernatorzy stanowi-pod jego kierownictwem oczywiscie.
Uzera sie z niepokornymi dziennikarzami, szczegolnie ma za zle tym z nowojorskiej Zydety-New York Times. Ale zadnego nie kazal jeszcze aresztowac,rozstrzelac. Konferencje Trumpa ogladam codziennie w Al Jazeera.
Nie slyszalem by nawolywal do pogromu Starozakonnych w chalatach i z pejsami.
Jako rozsadnikow zarazy.A przeciez latwo moglby to uczynic i znalazlby wtedy posluch u maluczkich. Czyli Trump to skrywany w klozecie humanista i demokrata.

#19 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 09:03:24

Dobrze że times a nie City ale się od razu skapłam

#20 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 09:05:42

P.s. emotki z małpą nie przeszły a takie fajne są na komórce..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych