Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:33:08

Mojego syna też już nie ma z nami. GRUDZIĄDZ to było 9 lat temu. 3 dni wcześniej w szpitalu A gdy przychodzą skurcze ; co Ty wież O porodzie pierwiastko chociaż to mój drugi poród. Sprawa do sądu. Mają to gdzieś wszystko umorzone. A ja mogłam leżeć 2 miesiące na osobnej sali pomimo że mogłam wyjść do domu miałam hotel. A byłam zdrowa. Już 3 dni po cc. Gdzie tu sprawiedliwość.

#2 ~Aasia~

~Aasia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:45:57

Wyrazy współczucia dla rodziców

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 23:00:09

Mojego syna też już nie ma z nami. GRUDZIĄDZ to było 9 lat temu. 3 dni wcześniej w szpitalu A gdy przychodzą skurcze ; co Ty wież O porodzie pierwiastko chociaż to mój drugi poród. Sprawa do sądu. Mają to gdzieś wszystko umorzone. A ja mogłam leżeć 2 miesiące na osobnej sali pomimo że mogłam wyjść do domu miałam hotel. A byłam zdrowa. Już 3 dni po cc. Gdzie tu sprawiedliwość.

Możesz napisać po polsku żebyśmy mogli zrozumieć? "Pierwiastko"?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 08:07:21

PANI "Pierwiastka" napisala zrozumiale . Po prostu strescila bardzo . Lekarze do niej powiedzieli w sposob taki " co Ty mozesz wiedziec pierwiastko" itd .

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 08:08:03

PANI "Pierwiastka" napisala zrozumiale . Po prostu strescila bardzo . Lekarze do niej powiedzieli w sposob taki " co Ty mozesz wiedziec pierwiastko" itd .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 11:54:28

Pierwiastko :D

#7 ~Gosiek~

~Gosiek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 06:28:59

Pierwiastka - kobieta, który pierwszy raz rodzi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dzieci