Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

leczenie niepłodności w bydgoszczy?

niepłodność bydgoszcz bezpłodność bydgoszcz akupunktura bydgoszcz akupunktura

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~misiunka~

~misiunka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 12:29:14

Ja się  tam lecze  właśnie ze względu na dojazd, nie jestem tylko epwna czy tam wykonuja wszytsko bo dopiero zaczynam Chwalę sobie warunki identyczne.

#42 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:08:37

Leczenie bezpłodności? Bezpłodność jest dobrodziejstwem.

Bezpłodni nie mają problemów z niechcianą ciążą, a później aborcją. Nie muszą ponosić kosztów materialnych i zdrowotnych związanych z antykoncepcją.

One ewentualny gwałt nie kończą traumą, związaną z poczętym w ten sposób nowym życiem.

Oni nie stają się ofiarą małżeństwa złapaną podstępnie na ciążę.

Sama ciąża też nie jest niczym dobrym dla zdrowia i figury kobiety. Te cellulity, obwisłe biusty, rozkalibrowane vaginy nietrzymające moczu... to tylko kilka po ciążowych przypadłości.

Dlatego dziewczyny nie dawajcie się wrabiać w ciążę.

#43 ~fioletowa~

~fioletowa~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 13:55:30

Chyba trochę post nie na miejscu, widać, że nie wiesz czym jest pragnienie posiadania dzieci. Czasem lepiej powstrzymać się od komentarzy. Dla mnie spełnieniem marzeń było urodzenie dziecka, a niestety nie mogłam długo naturalnie zajść w ciąże. Leczyłam się w pierwszym etapie w Bydgoszczy, w klinice Invimed, później dojeżdżałam do nich do Gdyni. Miałam iui i teraz mam synka, niedługo spróbujemy drugi raz, u tej samej pani dr.

#44 ~biała~

~biała~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 14:16:36

fioletowa, ile płacą za reklamę tych usług?  :D

#45 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 16:22:34

Skoro w Invimed w Bydgoszczy ma tylko swój oddział jak wygląda późniejsze leczenie i cała procedura? 

#46 ~monik33~

~monik33~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:51:28

Zamiast do Gdyni, to lepiej dojeżdżać do Bydgoszczy. Lepsze połączenie i w ogóle. Siostra z Inowrocławia jeździła do kliniki IVITA właśnie do Poznania. Wcześniej leczyła się tam nasza kuzynka. Niestety w Bydzi nie ma miejsca godnego polecenia. Nasze miasto inwestuje bardziej w onkologię.

.

#47 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 14:59:50

Z tego co wiem to w Bydgoszczy prowadzone są wizyty, leczenie i przygotowanie a na sam zabieg in vitro pacjentki są kierowane do placówki w Gdyni :)

#48 ~mionik~

~mionik~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 14:38:59

Alka, właśnie tak jak napisała Asia. Tam mas ztylko przygotowanie ( w Bydgoszczy) a na sam zabieg jestes kierowana do Gdyni.

#49 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:35:17

A w Bydgoszczy w invimedzie to jacy lekarze tam przyjmują którego polecacie jeżeli chodzi o leczenie niepłodności? Ile pierwsza wizyta może kosztować?Długo się czeka na wizytę?

#50 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:59:50

Ja się leczyłam w Warszawie w Invimed, bardzo dobra opieka, wspaniali lekarze i personel, nam udało się przy 3 próbie, tochę czekaliśmy na kruszynkę ale całę szczęście udało się teraz już śpię spokojnie.

#51 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 18:41:20

Witam. Leczyłam się w tej pseudo klinice od 2014 r. Od samego początku panował tam chaos i brak organizacji. Przeszłam tam  inseminacje i próby in vitro, oczywiście bez żadnych pozytywnych skutków. Najgorszy w tej pseudo klinice jest brak profesjonalizmu i odpowiedniego obsłużenia pacjenta. W końcu za tak duże pieniądze jakie oni biorą oczywiście bez wystawiania faktur i paragonów coś się pacjentom należy. Dodam że pacjent jest mało informowany o przebiegu leczenia a w dokumentacji medycznej są duże braki. Oczywiście odbywa tam się handel lekami z pod lady i bez żadnych pokwitowań ( na te tańsze dają recepty a droższe sprzedają swoje). Uważam że już dawno kliniką Genesis powinna zainteresować się prokuratura. Przed udaniem się do tej kliniki radzę dobrze się zastanowić i zabrać dużo kasy.

#52 ~miszkad~

~miszkad~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:38:29

Ewa, masakra… Ja leczyłam się tam rok temu w invimedzie i mogę z ręką na sercu polecić Ci ją. Lekarze bardzo mili obsługa też,nie mogę złego słowa powiedzieć z dokumentacją też u mnie wszystko grało itp. Tylko sam zabieg jest wykonywany w Poznaniu lub Gdyni więc musisz sobie wybrać miasto. Ale w Bydgoszczy przygotowują Cię do niego.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 19:29:21

Miał ktoś robiony zabieg inseminacji w invimed Bydgoszcz?

#54 ~karolina71~

~karolina71~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 23:18:19

Moja siostra długo leczyła niepłodność, ale jak się okazało główną przyczyną braku ciąży był jej mąż. Stresująca praca i nadwaga oraz oczywiście nadmiar kawy zrobiły swoje. Dopiero Axaren Men mu pomógł. Można go kupić w aptece. Nie kosztuje majątku. Producent twierdzi, że produkt zawiera jako jedyny na rynku astaksantynę i chyba dzięki temu tak dobrze działa.

#55 anula1978

anula1978

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2017 - 12:25:13

Proszę was o pomoc. Otrzymałam skierowanie na udrożnienie jajowodów do oba są niedrożne. Czy możecie mi doradzić gdzie na nfz na terenie Bydgoszczy go wykonam. I czy wg na NFZ można się leczyć z niepłodności. Jestem totalnie zielona w tym temacie.

#56 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 10:32:42

Jedyne co mogę powiedzieć to: nie polecam leczenia w "klinice" Genesis w Bydgoszczy. Nastawienie tylko na wyciągnięcie jak największej ilości pieniędzy. Lekarz nawet po sugestiach twierdził, że wykonywanie badań jest zupełnie niepotrzbne, mimo niepłodności idiopatycznej (4 nieudane inseminacje i dwie procedury in vitro). Leki sprzedawane na miejscu bez potwierdzenia sprzedaży, recepty wypisywane bez zniżek-mimo, że nam się one należały, nie wspominając już kartach pacjenta, o które najpierw ciężko bylo się doprosić, a potem widniało tam obce nazwisko lekarza, z którym nigdy nie mieliśmy nic do czynienia. Gabinety obskurne i brudne. Lekarz przyjmuje równolegle w dwóch pokojach, więc rozebrana na fotelu musiałam czekać nawet po 40min. Zero intymności. Naprawdę szczerze odradzam. Pozdrawiam

#57 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 07:58:54

Jedyne co mogę powiedzieć to: nie polecam leczenia w "klinice" Genesis w Bydgoszczy. Nastawienie tylko na wyciągnięcie jak największej ilości pieniędzy. Lekarz nawet po sugestiach twierdził, że wykonywanie badań jest zupełnie niepotrzbne, mimo niepłodności idiopatycznej (4 nieudane inseminacje i dwie procedury in vitro). Leki sprzedawane na miejscu bez potwierdzenia sprzedaży, recepty wypisywane bez zniżek-mimo, że nam się one należały, nie wspominając już kartach pacjenta, o które najpierw ciężko bylo się doprosić, a potem widniało tam obce nazwisko lekarza, z którym nigdy nie mieliśmy nic do czynienia. Gabinety obskurne i brudne. Lekarz przyjmuje równolegle w dwóch pokojach, więc rozebrana na fotelu musiałam czekać nawet po 40min. Zero intymności. Naprawdę szczerze odradzam. Pozdrawiam

Zgadzam się z tą opinią! Nic dodać nic ująć! Brud, smród, zero profesjonalizmu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niepłodność bydgoszcz, bezpłodność bydgoszcz, akupunktura bydgoszcz, akupunktura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych