Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Leczenie niepłodności polączone z akupunktura. Gdzie w Bydoszcz?

niepłodność bezpłodność leczenie bezplodności bydgoszcz dziecko plodność

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 12:17:20

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest klinika w bydgoszczy zajmująca się niepłodnością w której można robić również wspomagające zabiegi akupunktury?

#2 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 12:29:45

Slyszalam , że buduja nowa klinike w osielsku ale nic poza tym nie wiem. Moge Ci jednak polecic akupunkture leczenie niepłodności bydgoszcz u Pani Ewy. Sama tam chodziłam podczas terapii leczenia bezpłodności. Jest naprawde bardzo dobrą profesjonalistką.

#3 ~Karolina36~

~Karolina36~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 12:42:33

Mam za sobą kilka lat asystowania przy zabiegach leczenia niepłodności, przygotowuje pacjentki do zabiegów. Słyszę dość często, że pomaga właśnie terapia wspomagana.
Pani Ewa Łączkowska wiem, że jest wykwalifikowanym lekarzem medycyny i zajmuje się akupunktura, chwalą ją sobie kobietki.

#4 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:12:18

zalezy mi na wykwalifikowanej osobie z doswiadczeniem. raz juz sie sparzylam idac do kogos poleconego kto okazal sie....szkoda mowic

A czy ta Pani ma jakieś certyfikaty?
czy ktoś wie coś o tym będę wdzieczna za odpowiedz

#5 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:07:35

zalezy mi na wykwalifikowanej osobie z doswiadczeniem. raz juz sie sparzylam idac do kogos poleconego kto okazal sie....szkoda mowic

Slyszalam , że buduja nowa klinike w osielsku ale nic poza tym nie wiem. Moge Ci jednak polecic akupunkture leczenie niepłodności bydgoszcz u Pani Ewy. Sama tam chodziłam podczas terapii leczenia bezpłodności. Jest naprawde bardzo dobrą profesjonalistką.

Sama zobacz : leczenie niepłodności akupunktura tam masz przegląd na wszytkie certyfikaty i dyplomy wiec to powinno Cie zadowolic. :) Pozdrawiam

#6 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:11:35

Sama zobacz : leczenie niepłodności akupunktura tam masz przegląd na wszytkie certyfikaty i dyplomy wiec to powinno Cie zadowolic. :) Pozdrawiam

Dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie czy ta Pani przeprowadza wywiad przed wizyta? I czy zabieg przeprowadza sterylnie? Może sie wydawac smieszne ale nie chcialabym zarazic np. wzw...

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:24:14

Nie masz czego się obawiać.
Zabiegi u Pani Ewy są sterylne (pamiętaj ze masz tu do czynienia z profesjonalistą lekarzem medycyny, wiec masz pewność ze z osoba kompetentną pod tym wzgledem)

#8 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 16:03:00

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia wolno używać jedynie sterylnych igieł jednorazowych posiadających atest Ministerstwa Zdrowia. Igły takie są wyjaławiane fabrycznie, niema więc potrzeby ponownego ich sterylizowania przed zabiegiem.
Jeżeli upewnimy się, iż będziemy nakłuwani igłami atestowanymi, możemy się nie obawiać żadnych zakażeń.

#9 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:35:05

ja mogę Wam polecić klinikę http://www.invicta.pl/ - placówki mają w Warszawie, Gdańsku i Słupsku, ale wiadomo że w tych sprawach odległość nie stanowi problemu. Lekarze objaśniają wszystko dokładnie, szanują pacjentów i wykonują kompleksowe badania, a poza tym jako jedyna klinika w Polsce wykonujemy diagnostykę preimplantacyjną PGD - która zwiększa szansę na potomstwo dla Par obciążonych genetycznie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 11:06:25

Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!

#11 ~katia~

~katia~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 16:09:19

Igły w zabiegach są jednorazowe albo masz swój komplet wiec bez stresu. Dobrze, że posuszyliście ta kwestie na pewno jest więcej osób, które ma takie obawy. Idąc do profesjonalisty mamy gwarancję dbałości o pacjenta i zachowania bezpieczeństwa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niepłodność, bezpłodność, leczenie bezplodności, bydgoszcz, dziecko, plodność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych