Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego.

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:30:31

Były prezydent Wałęsa musi przeprosić prezesa PiS Kaczyńskiego za pomówienia ...

Lech Wałęsa ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy w Gdańsku. Prezes PiS wytoczył b. prezydentowi RP proces o ochronę dóbr osobistych. Sprawa dotyczy m.in. wypowiedzi Wałęsy, że szef PiS jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską.

Wyrok nie jest prawomocny.

Wałęsa ma złożyć oświadczenie o treści:

Przepraszam pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w moich wypowiedziach publicznych w okresie od kwietnia 2015 do maja 2017 roku sformułowałem wobec niego zarzuty, że Jarosław Kaczyński mając świadomość nieodpowiednich pogodowych panujących podczas lotu polskiej delegacji do Smoleńska wydał polecenie nakazania lądowania samolotu, czym doprowadził do katastrofy lotniczej 10 kwietnia 2010 roku, a swoimi późniejszymi działaniami zmierzał do przerzucenia odpowiedzialności za katastrofę smoleńską na inne osoby. Tymi słowami naruszyłem dobre imię i godność osobistą pana Jarosława Kaczyńskiego. Lech Wałęsa.

W pozwie stwierdzono, że ze strony byłego prezydenta na Facebooku padły zarzuty, iż „Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r.

wkt/PAP

#2 ~milicjant sadowski~

~milicjant sadowski~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:39:57

Za co? Za prawdę? Nie musi przepraszać karakana.

#3 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:02:31

Bardzo dobrze bo każdy powinien odpowiadać za swoje słowa.
Myślałem ze Wałęsa jest mądrzejszy ale się myliłem.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:17:17

a kolega Janusz przeprosił ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:57:49

Powszechnie wiadomo, że "Bolek" Walesa to pospolity prostak.

Ogladalem transmisje pogrzebu Busha. Walese widzalem gdzies daleko, rozpoznalem po bialych wlosach i wasie, marnej podkoszulce z napisem KOTU.

Duda gdzies w tlumie krolow, krolikow i prezydentow zniknal ale go wspomniano,ze jest.

O Walesie pies z kulawa noga sie nie zajaknal a jego widok-w migawce po pogrzebie byl zaiste zalosny.Ot,nikomu nie znany,nikomu nie potrzebny czlowiek.W smiesznej koszulce pod marynarka. Mogl prezydent Duda podejsc, wziac pod reke, zagadac-ale ... Miejmy nadzieje, ze chociaz nie kaze mu wracac do Gdanska na piechote.
A ja pamietam jeszcze czas tryumfu Walesy, w tym samym miejscu, na Kapitolu. Tych chwil, panie bolku odkrecic sie nie da, sam sie o to prosisz na kazdym kroku.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:16:57

Za co? Za prawdę? Nie musi przepraszać karakana.

Karakan musi przeprosić pana Kaczyńskiego za bzdury, które wymyślił i rozpowszechniał.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:17:28

a kolega Janusz przeprosił ?

TW nie przepraszają.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:18:18

Karakan musi przeprosić pana Kaczyńskiego za bzdury, które wymyślił i rozpowszechniał.

Kto janek ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:34:01

Kto janek ?

Bolek.

#10 ~milicjant sadowski~

~milicjant sadowski~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:40:54

A mordy zdradzieckie co zamordowali jego brata, a kanalie to co? święty Turecki? Jak prezes może bezkarnie obrażać bo jest naczelnikiem państwa to nie można powiedzieć że jest chory psychicznie który kazał prezydentowi lądować we mgle?

Sędzina ma nagranie z telefonu satelitarnego z ostatniej rozmowy że nie naciskano?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:07:57

A mordy zdradzieckie co zamordowali jego brata, a kanalie to co? święty Turecki? Jak prezes może bezkarnie obrażać bo jest naczelnikiem państwa to nie można powiedzieć że jest chory psychicznie który kazał prezydentowi lądować we mgle?

Sędzina ma nagranie z telefonu satelitarnego z ostatniej rozmowy że nie naciskano?

Sędzina to żona sędziego.

A Bolek przedstawił nagranie?

#12 ~milicjant sadowski~

~milicjant sadowski~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:41:17

Sędzina to żona sędziego.

A Bolek przedstawił nagranie?

To oskarżyciel przynosi dowody a nie oskarżony jak idzie do sądu. Jest przecież Macierewicz, jest USA. Tak samo oskarżyciel przynosi zaświadczenie lekarskie że nie jest chory.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:24:34

nie ppłk SB, klamiesz

#14 ~milicjant sadowski~

~milicjant sadowski~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:36:51

Udowodnij, skąd wiesz Kaczyński wiedział o złych warunkach pogodowych? Bo ja i miliony Polaków o tym nie wie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:38:34

Wałęsa powiedział to, co myśli wielu Polaków. Zgoda, wyrwał się jak zawsze. Inni są mniej wyrywni. Ja bym tego tak otwarcie nie powiedział. Ze strachu. On się nie boi, bo co mu mogą zrobić?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:46:16

Wałęsa zawsze zostanie legendą Polski i wizytówką na całym świecie i to będzie jego spuścizna po jego śmierci. My Naród!!!

A co pozostanie po Jarkaczu? A no nic, wieczne pretensje po zmarłym bracie i państwo wywrócone do góry nogami krytykowane przez USA.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 18:38:24

Wałęsa zawsze zostanie legendą Polski i wizytówką na całym świecie i to będzie jego spuścizna po jego śmierci. My Naród!!!

A co pozostanie po Jarkaczu? A no nic, wieczne pretensje po zmarłym bracie i państwo wywrócone do góry nogami krytykowane przez USA.

Judasz też na zawsze został ze swoją spuścizną uwieczniony.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 19:48:49

Jak można twierdzić, że USA krytykują Polskę? Chyba nie słuchałeś przemówienia prezydenta Trumpa który nas stawiał za wzór i z wielkim szacunkiem odnosi się do naszych przywódców. Jedynie pewna stacja krytykuje, ale tv to nie jest cały naród.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 21:30:31

Jak można twierdzić, że USA krytykują Polskę? Chyba nie słuchałeś przemówienia prezydenta Trumpa który nas stawiał za wzór i z wielkim szacunkiem odnosi się do naszych przywódców. Jedynie pewna stacja krytykuje, ale tv to nie jest cały naród.

Trump był u nas raz żeby wcisnąć droższy gaz i trochę sprzętu wojskowego po zawyżonej cenie gdzie podsialiśmy na stojąco bez krzesła . Trump z podziwem odnosi się do Wałęsy i lubi robić z nim selfi. No i przysłał piękną pani ambasador co tą pewną stację tv krytykującą broni jak niepodległości i dziewictwa orleańskiego.

Gdzie wy prawdziwi patrioci macie rozum chyba w chlewie. :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 21:33:08

Judasz też na zawsze został ze swoją spuścizną uwieczniony.

Tak? To trzeba było wybrać na 1 zjeździe w hali Oliwie Gwiazdę, Walentynowicz albo Kaczyńskiego. A nie palić kukły w 1993.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych