Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Laptop do grania - jaki?

laptop laptop dla gracza laptop do grania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 12:23:08

cześć, mam pytanie do osób, które ogarniają sprzęt komputerowy, chciałbym sobie kupić laptop do grania, zależy mi na przenośnym sprzęcie, bo często wyjeżdżam na delegacje i komputer stacjonarny w tym wypadku nie jest mi potrzebny, doradźcie mi czy np. ten laptop będzie dobry http://www.morele.ne...-051xpl-602875/ chciałbym grać na nim w najnowsze gry, mój maksymalny budżet to koło 3 tys. zł

#2 Pomorzanin

Pomorzanin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 17:22:45

Może być, ale poszukaj lepiej czegoś z grafiką GeForce GTX 760. Do 3 tyś. pewnie coś znajdziesz z tym układem

#3 ~servis~

~servis~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 07:59:44

Zdecydowanie grafika Ge Force gtx 960 x. Warto jest dopłacić bo taki laptop dobrze działa ze wszystkimi grami. Sam obecnie mam laptop Lenovo y50-70 oraz jestem bardzo zadowolony bo Wiedźmin 3 śmiga na nim w najwyższych detalach.

Tak poza tym to macie bardzo dobry okres na zakupy sprzętu bo w wielu sklepach są spore wyprzedaże laptopów. Na przykład dobre promocje są w rtv Euro agd. Laptopy można tam kupowac na raty 0%. 

#4 Ottoman

Ottoman

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 13:38:16

Też myślę, że GTX 960 w tym pułapie cenowym.

#5 ~kamil66~

~kamil66~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 13:44:32

Może warto  zainteresować się   stroną  Przydas mają    pzedewszystkim  fajne   akcesria   w branży  fotograficznej   ale nie tylko    komputery   też mają   dobre

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 11:24:25

.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, laptop dla gracza, laptop do grania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych