Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lakiernia proszkowa

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 11:54:32

Mam do pomalowania bramę 2 skrzydłową oraz 3 elementy płota. Słyszałem że gdzieś w Makówcu jest lakiernia proszkowa. Ktoś może tam malował, czy lepiej jechać do Włocławka ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:20:58

Mam z Włocławka  i  z Makówca jest ok.

#3 ~Zyga~

~Zyga~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:40:49

Ja malowałem felgi i jest wszystko OK. Kiedyś malowałem we Włocławku i jest tak samo a plus taki że blisko Lipna

#4 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 22:00:24

Jestem z okolic Bydgoszczy i polecono mi lakiernię w Makówcu. Sprawdziłem ich oddając fragment płotu do pomalowania i BINGO. Ostatecznie pomalowałem u nich bramę i całe ogrodzenie. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam! P.S. W sezonie letnim zamierzam "przy okazji" odnowić u nich 2 komplety felg. Oczywiście będę negocjował rabat jako "stały klient" :-)

#5 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 06:09:59

Latem malowalem wlsanie brame tyle ze 7 metrowa, furtke i 5 przesel na zloto antyczne. Jest dobrze, a reszte czas pokaze ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 06:26:27

Czyżby nie mieli roboty, że tak się reklamują?

#7 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:47:26

Witam wszystkich na tym forum, chciałbym się odnieść do pracy jaką wykonuje lakiernia w Makówcu, jest ona tragiczna. Ci ludzie wgl nie wiedzą co robią, nie potrafią pomalować nawet prostej bramy...

Ja osobiście niestety skorzystałem z ich usług i teraz bardzo żałuję, wszystkie elementy były do poprawy, niedomalowane, pogięte sworznie i w tulejakch pełno syfów.

Kontynuując są to ludzie nie słowni jeśli chodzi o terminy realizacji dziwne opóźnienia bez informowania klienta, brak nadzoru nad ludźmi pracującymi tam, albo kompletna niekompetencja zarządu. Nie mi to oceniać. Bardzo szczerze wszystkim odradzam korzystanie z usług tych Państwa, chyba że chcecie mieć spartoloną robotę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:58:50

Witam wszystkich na tym forum, chciałbym się odnieść do pracy jaką wykonuje lakiernia w Makówcu, jest ona tragiczna. Ci ludzie wgl nie wiedzą co robią, nie potrafią pomalować nawet prostej bramy...

Ja osobiście niestety skorzystałem z ich usług i teraz bardzo żałuję, wszystkie elementy były do poprawy, niedomalowane, pogięte sworznie i w tulejakch pełno syfów.

Kontynuując są to ludzie nie słowni jeśli chodzi o terminy realizacji dziwne opóźnienia bez informowania klienta, brak nadzoru nad ludźmi pracującymi tam, albo kompletna niekompetencja zarządu. Nie mi to oceniać. Bardzo szczerze wszystkim odradzam korzystanie z usług tych Państwa, chyba że chcecie mieć spartoloną robotę.

nie sluchajcie tego czlowieka lze jak pies

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:05:44

Nie słuchajcie tego człowieka,jeżeli macie do pomalowania felgi,zależy na dobrej-solidnej robocie i przystępnej cenie polecam Detalmet Włocławek,jeżeli macie nadmiar czasu,nadmiar pieniędzy,stalowe nerwy i hc.ujową robotę to polecam Makówiec. Ten co robi wszystko tak naprawdę nie robi nic dobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych