Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kwiaty Walentynki Piotrków

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hunn~

~Hunn~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 22:52:45

Która kwiaciarnia ma jakieś fajne kwiaty w bukietach? Cos orginalnego?

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 22:55:21

Only Romek M.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:05:02

W Piotrkowie nic ładnego nie dostaniesz. Wszystko głęboka komuna. Jedź do Radziejowa tam jest fajna kwiaciarnia.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:10:42

W Piotrkowie nic ładnego nie dostaniesz. Wszystko głęboka komuna. Jedź do Radziejowa tam jest fajna kwiaciarnia.

te wasze kwiaty to kozy lubia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:33:35

W Piotrkowie nic ładnego nie dostaniesz. Wszystko głęboka komuna.

Jedź do Radziejowa tam jest fajna kwiaciarnia.

Kwiaciarrnie to dziś przeżytek, w Dino są piękne okolicznościowe bukiety  ! :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:03:50

U Mietkiewiczow są ładne rzeczy.

#7 ~moja opinia~

~moja opinia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:12:38

Prawda jest taka że w Piotrkowie nie ma dobrych kwiaciarni, jedna Pani mająca kwiaciarnie w centrum to chyba jak najszybciej chce się wzbogacić bo ceny są paryskie. Do tego bukiety które były ładne może 30 lat temu. Polecam Włocławek tam cuda robią w kwiaciarni nieopodal galerii i za normalna kase.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:51:55

Owa Pani zamiast siać kwiatki to sieje plotki

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 13:33:48

Jestem gejem. Lubie w dupala i ciągnąć.

#10 ~Piotrkow~

~Piotrkow~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 17:23:20

Niech się do pracy weźmie bo narazie to Tylko głowę wysoko nosi

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 18:15:45

Prawda jest taka że w Piotrkowie nie ma dobrych kwiaciarni, jedna Pani mająca kwiaciarnie w centrum to chyba jak najszybciej chce się wzbogacić bo ceny są paryskie. Do tego bukiety które były ładne może 30 lat temu. Polecam Włocławek tam cuda robią w kwiaciarni nieopodal galerii i za normalna kase 

prawda  ceny paryskie i z kosmosu

#12 ~mieszkanka Piotrkowa~

~mieszkanka Piotrkowa~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:42:49

Ja z czystym sumieniem polecam tą kwiaciarnię! Regularnie kupujemy z rodziną tam bukiety na wszystkie możliwe okazje i bukiety te są piękne! Nie rozumiem gdzie tu jest logika żeby jechać po tańszy bukiet do kwiaciarni do Włocławka i wydać ileś tam złotych na paliwo. Chyba że ktoś ma samochód na wodę. Ludzie zrobią wszystko żeby zniszczyć "swoich". Pojadą za 30 czy 40 złotych do Włocławka żeby kupić bukiecik tańszy o 10 złotych... I nie jestem ani osobą z tej kwiaciarni, ani nikim z rodziny, bo zaraz wyleje się fala hejtu że skoro ktoś napisał coś pozytywnego to na pewno właścicielka lub rodzina. Otóż nie.

Prawda jest taka że w Piotrkowie nie ma dobrych kwiaciarni, jedna Pani mająca kwiaciarnie w centrum to chyba jak najszybciej chce się wzbogacić bo ceny są paryskie. Do tego bukiety które były ładne może 30 lat temu. Polecam Włocławek tam cuda robią w kwiaciarni nieopodal galerii i za normalna kase.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:52:56

Jestem gejem. Lubię w dupala. Prosze o komentarze. Tylko powiem ze moj mnie dzisiaj zapial. Bylo super. A wy jestescie debi...le.

#14 ~Gosc?~

~Gosc?~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 17:17:04

Trzeba bylo przyjechac po kwiatu do Radziejowa a nie narzekać

#15 ~adAM~

~adAM~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:08:07

kwiaty na dzien kobiettt , gdzie najlepiej

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:17:27

W tamtym roku w pracy dostaliśmy kwiaty i już były zwiedniete,najlepiej to kupić jakąś drobnostke.Nawet te dobre kwiaciarnie jeżeli źle przechowuja kwiaty to szybko klapna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych