Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

kwartalnik "Przegląd powiatu golubsko-dobrzyńskiego"

ludzie

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 16:58:46

Dnia 26.03.2014 wydano bezpłatny kwartalnik "Przegląd powiatu golubsko-dobrzyńskiego''

- do nabycia na terenie całego powiatu.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 17:04:25

A za ile ten bezpłatny kwartalnik jest do nabycia ?

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 17:55:22

bezpłatny czyli za darmo

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 19:42:37

ale do nabycia to chyba nie za darmo? ;)

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 09:41:00

Dnia 26.03.2014 wydano bezpłatny kwartalnik "Przegląd powiatu golubsko-dobrzyńskiego''

- do nabycia na terenie całego powiatu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 10:58:59

Papier śliski , więc za bardzo się nie nada. Ale można składać samolociki. Jak ktos lubi.

#7 obcy1@autograf.pl

obcy1@autograf.pl

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 425 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 10:37:37

Szmatławców nie czytuję bo to najwieksza ściema dla naiwnych a takich jest coraz więcej w tym naszym Golubkowie jak i w całym kraju. :angry: :ph34r:

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 12:05:45

Najlepsz gazeta która czytasz to

Szmatławców nie czytuję bo to najwieksza ściema dla naiwnych a takich jest coraz więcej w tym naszym Golubkowie jak i w całym kraju. :angry: :ph34r:

Najlepsza gazeta którą czytasz to "nasz dziennik"?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 12:21:21

Dziwne! Wypowiadasz się, że zagłosujesz na Panią Brzoskowską z SLD ale "szmatławcow " SLD nie czytasz. A na jakiej podstawie tweirdzisz, że to szmatławiec skoro nie czytasz???

#10 obcy1@autograf.pl

obcy1@autograf.pl

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 425 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 14:58:02

:mellow:Co innego czytac takię prasę a co innego głosować nie myl  pojęć i wśród wielu ludzi trafiają się osoby które potrafią i chcą coś dla tego kraju zrobić  a nie tylko pleść dyrdymały co w naszej prasie jest nagminne-Dla tego nie czytuję

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 19:43:43

Nie chcesz nie czytaj, ale nie obrażaj bo tylko ci co nic nie robią mają najwięcej do powiedzenia 

#12 ~sympatyk~

~sympatyk~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 13:10:00

Szmatławiec to na pewno przesada ; - papier wysokiej jakości , zdjęcia kolorowe - super, treści interesujące - tylko trochę dobrej woli ...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 21:31:41

Czytałłem! Do szmatławca to mu daleko

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 06:30:35

Na początek proponuję odstawić "Kuriera"  :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:09:56

:mellow:Co innego czytac takię prasę a co innego głosować nie myl  pojęć i wśród wielu ludzi trafiają się osoby które potrafią i chcą coś dla tego kraju zrobić  a nie tylko pleść dyrdymały co w naszej prasie jest nagminne-Dla tego nie czytuję

A w ogóle potrafisz czytać? Po co, nie? Sam swoje wiesz, bo ci opowiedzieli. Tak trzymaj.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:41:03

He he he , ty widać w ogóle mało "czytujesz". Gdybyś więcej poczytał, to może byś wiedział , że "dlatego" - w tym kontekście -  piszemy razem :P

#17 ~Miodek~

~Miodek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 11:03:35

Dla tego kraju. Lepiej pomysł logicznie , sens zdania jest inny i nie może być łącznie.

#18 ~bralczyk~

~bralczyk~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 11:08:41

Dla tego kraju. Lepiej pomysł logicznie , sens zdania jest inny i nie może być łącznie.

"Dla tego kraju." - jak najbardziej poprawne :P

"Dla tego nie czytuję" - BŁĄD! Powinno być "Dlatego nie czytuję" :P

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:11:22

To przepraszam, masz rację.

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 17:05:41

Czytałłem! Do szmatławca to mu daleko