Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kursy/szkolenia

kursy zawodowe szkolenia szkoła policealna edukacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 07:16:40

Wszystko zrobione przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Pewnie, że nad zadowalającym efektem mocno się napracowałam, ale najważniejsze, że udało się zrealizować cele. Wiele nauki w krótkim czasie - wszystko ogarnięte.

#22 ~MarcinBe~

~MarcinBe~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:12:00

Pracuję w obszarze administracji i skończyłem kursy ABI i ASI. Po obu mam certyfikaty i stopniowo poszerzam zakres swoich działań w firmie dzięki czemu coraz więcej zarabiam. Kursy ukończyłem w firmie Proxymo. Organizują szkolenia w kilku miastach Polski, ja byłem na tym w Krakowie

#23 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 10:17:47

NIe każdy wie ale bogatą ofertę szkoleń ma także Cosinus. Wszyscy myślą że to tylko szkoła policealna a naprawdę organizują fajne kursy i szkolenia w atrakcyjnych cenach. szczegół pewnie na ich stronie

#24 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 13:49:49

Jeśli nie możecie znaleźć ciekawych szkoleń w swoim mieście, to zawsze można skorzystać ze szkoleń wykonywanych przez internet. Uczysz się kiedy chcesz, zapłacisz mniej, a zaświadczenie o ukończeniu szkolenia nie będzie się niczym różnić. Dużo ciekawych ofert w przystępnych cenach można znaleźć na kurswiedzy.pl

#25 ~fylyp~

~fylyp~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 20:58:12

Wszystko zależy od tego, do czego masz smykałkę. Przeszedłem wiele szkoleń. Sprzedaż couch, ochrona danych. Z wykształcenia estem inżynierem i chciałem też robić coś w tym zawodzie więc zdecydowałem się na kurs EMC. Spodobało mi się projektowanie układów cyfrowych i teraz w tym pracuję. Kurs organizowała firma emcsolution. Warto spróbowac kilku rzeczy żeby zobaczyć, co tak naprawde nas interesuje

#26 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 21:42:39

Na pewno nie ma sensu robienia szkoleń BHP, takie szkolenie nic nie daje bo po podjęciu nowej pracy, pracodawca i tak musi zrobić swoje szkolenie.

#27 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:24:41

Kursy i szkolenia to bardzo dobre rozwiązanie i pozwalają one na lepszy rozwój i zwiększenie swojej sznasy na rynku pracy czy też w awansie.

#28 venar7145

venar7145

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 maj 2018 - 16:14:32

Mam pytanie - czy jeśli chce podjąc pracę w biurze podróży, albo na lotnisku to warto przerobić jakieś kursy turystyka ? Chodzi mi na przykład o takie szkolenia jakie można wykonać w Wyższej Szkole Bankowej, bo tutaj mam bardzo blisko. Zastanawiam się tylko czy warto, czy czasem nie lepiej samemu się podszkolić w konkretnych obszarach.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kursy zawodowe, szkolenia, szkoła policealna, edukacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych