Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kursy/szkolenia

kursy zawodowe szkolenia szkoła policealna edukacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 10:43:03

Witam,

Od paru tygodni przeszukuję Internet i prasę pod kątem szkoleń i kursów zawodowych nastawionych na pracownika biurowego, BHP albo marketing. Może ktoś byłby  w stanie polecić coś ciekawego w Bydgoszczy ?

#2 ~Vv,~

~Vv,~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 11:19:29

Szkoła policealna WEKTOR w Bydgoszczy ma bardzo bogatą ofertę szkoleniową. Sprawdź sobie szczegóły na ich stronie www, mają między innymi asystentkę-sekretarkę, profesjonalną sprzedaż i obsługę klienta. Polecam  :)

#3 ~camelia~

~camelia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 16:15:42

Robiłam kiedyś kurs w Go Work, mają spory wybór kursów więc pewnie coś dla siebie znajdziesz. Ja robiłam z księgowości i poziom według mnie był niezły, dużo się było można nauczyć.

#4 ~olll~

~olll~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 12:03:14

Ja uczestniczyłam w szkoleniach z witrażu w firmie Arts&Hobby. Szukałam jakiegoś dobrego sposobu na urozmaicenie swojego czasu, a także pokazanie swojej duszy artystycznej :D polecam gorąco !

#5 adamzych

adamzych

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 17:02:44

Ja również potrzebuje szkoleń, natomiast z zakresu marketingu internetowego. Czy polecacie coś ?

Użytkownik adamzych edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 17:02:55

#6 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 06:26:40

A czemu nie szukacie w UP? Przecież urzędy finansują szkolenia dla bezrobotnych. Jeśli dobrze pamiętam to w grę wchodzą nawet szkolenia za 5 tysięcy złotych!

#7 Raytabs

Raytabs

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:42:10

Dużo takich szkoleń jest w miastach typu Poznań Kraków, sam chodzę na taki kurs i jest dobrze bardzo przydatne są takie kursy w poszukiwaniu nowej pracy.

#8 ~pampkis~

~pampkis~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 15:04:13

Można się nauczyć marketing bazując na szkoleniach, ale to muszą być szkolenia dotyczące poszczególnych zagadnień. Marketing to bardzo złożony temat. Możesz stopniowo uczyć się przez szkolenia, ale przerabiając z czasem konkretne punkty. Każdy z nich to wiele pracy.

#9 ~marek poszek~

~marek poszek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 13:57:41

To prawda. Robiłem w Gaum szkolenia z zakresu adwords, sociel media i seo. Każdy z tych tematów prowadzony przez fachowca z branży, osoby które znałem z publikacji. Adwords do ogarnięcia w kilka miesięcy na bardzo profesjonalnym poziomie, podobnie social media. SEO już nieco dłużej, ale bezdyskusyjnie w taki sposób do tej pracy może się przygotować. Dalej to już kwestia budowania doświadczenia.

#10 Reuhmbas

Reuhmbas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2016 - 08:57:06

Warto sobie ogarnąć fajne szkolenia, ja tam mam zamiar sobie ogarnąć teraz ciekawe szkolenie z logistyki potrzebne mi do znalezienia pracy 

#11 petert

petert

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 08:52:18

Jeżeli chodzi o szkolenia BHP to dostępna jest teraz forma online. Odbywa się to jako e-learning bądź wideokonferencje. Jest tanio i wygodnie, bo nie trzeba nigdzie dojeżdżać.

#12 ~jedker~

~jedker~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 21:42:15

ja ostatnio dojechalem na szkolenie trychologiczne do Wawy - jako  kosmetolog stwierdziłem, że pora rozwinąć działalność i tak wpadlem gdzies w sieci na propozycję kursu HairMedica, szkolenie było dofinansowane więc to duzy plus. teraz pora na dzialania i wykorzystanie wiedzy przez wprowadzenie uslugi w oferte, ha!

#13 robbert

robbert

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 14:15:55

Warto bardzo zainteresować się szkoleniami z komunikacji interpersonalnej. Ja po skończeniu takich szkoleń miałem przede wszystkim mniejszy problem podczas rozmów kwalifikacyjnych. Nie towarzyszył mi taki stres, a wiadomo że dzisiaj pewność siebie dużo znaczy.

#14 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 06:22:01

Beauty lux i szkolenia zawodowe - to one przygotowują do pracy i pozwalają się stopniowo się rozwijać. Sama doskonale wiem ile osiągnęłam, do czego doszłam i ile mnie to pracy kosztowało, ale to właśnie droga przez szkolenia jest przy  tematach kosmetycznych zdecydowanie najłatwiejszą.

#15 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:56:51

Witam,

Od paru tygodni przeszukuję Internet i prasę pod kątem szkoleń i kursów zawodowych nastawionych na pracownika biurowego, BHP albo marketing. Może ktoś byłby  w stanie polecić coś ciekawego w Bydgoszczy ?

skontaktuj się z TQMC 

#16 ~gortel~

~gortel~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 06:24:53

Najlepiej wychodzi się na zawodowych szkoleniach, np. w Beauty lux. Wtedy zawód ogarniacie w bardzo krótkim czasie, można wiele zyskać i powiedzmy, że tak mniej więcej osiąga się zakładane cele. A niczego z dnia na dzień nie zrobicie.

#17 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 09:00:06

Ja bym zaproponowała troszkę inną branżę - fryzjerstwo. Ostatnio jest to bardzo modne, wiele osób kształci się w tym kierunku, a styliści są bardzo potrzebni zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Są miejsca, które oferują kursy fryzjerskie nawet dla osób początkujących - to między innymi Akademia Gnatyshyn, która stacjonuje w Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

#18 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 13:15:09

Technika BHP można zrobić w Cosinusie. Zaocznie - zjazdy co dwa tygodnie, więc nie kolidują z innymi obowiązkami w tygodniu. Szkoła całkowicie bezpłatna, co jest dużym plusem i nie ukrywam mojego zadowolenia :)

#19 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 07:27:48

Zawodu nauczyłam się przez beauty lux, a ogólnie szkolenia zawodowe są zdecydowanie najłatwiejszą do tego drogą. Zrealizowanie wszystkich celów to nie jest kwestia 15 minut, mocne zmiany przychodzą dopiero po pewnym czasie, ale na bank nadejdą.

#20 joasia123

joasia123

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:02:55

Ale szkolenia i kursy są płatne, a szkoła policealna nie. Przynajmniej  w Cosinusie tak jest, że nie wykładasz żadnych pieniędzy. A kończysz szkołę z państwowymi kwalifikacjami uprawniającymi do wykonywania danego zawodu.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kursy zawodowe, szkolenia, szkoła policealna, edukacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych